ענפים

אופציות

  1. ו 26.04
  2. ש 27.04
  3. א 28.04
  4. ב 29.04
  5. ג 30.04
  6. ד 01.05
  7. כל הימים
[{"id":1,"period_id":100,"description":"‮1X2‬ - 90 דק'","ordinal_position":363},{"id":1,"period_id":102,"description":"‮1X2‬ - מחצית ראשונה","ordinal_position":450},{"id":1,"period_id":103,"description":"‮1X2‬ - מחצית שנייה","ordinal_position":459},{"id":110123,"period_id":100,"description":"הימור יתרון - 90 דק'","ordinal_position":582},{"id":100000020,"period_id":955,"description":"איזו קבוצה תבקיע יותר שערים? (עד דקה 15) - ","ordinal_position":598},{"id":100000025,"period_id":955,"description":"מעל/מתחת 0.5 שערים (עד דקה 15) - ","ordinal_position":606},{"id":100000024,"period_id":955,"description":"מעל/מתחת (1) קרנות (עד דקה 15) - ","ordinal_position":612},{"id":110100,"period_id":100,"description":"סך הכל שערים - 90 דק'","ordinal_position":665},{"id":3007,"period_id":100,"description":"מעל/מתחת שערים - 90 דק'","ordinal_position":741},{"id":3007,"period_id":102,"description":"מעל/מתחת שערים - מחצית ראשונה","ordinal_position":754},{"id":3007,"period_id":103,"description":"מעל/מתחת שערים - מחצית שנייה","ordinal_position":755},{"id":13002,"period_id":100,"description":"סה\"כ קרנות טווחים - 90 דק'","ordinal_position":777},{"id":13002,"period_id":102,"description":"סה\"כ קרנות טווחים - מחצית ראשונה","ordinal_position":827},{"id":100000023,"period_id":100,"description":"הראשונה ל-3 קרנות - 90 דק'","ordinal_position":860},{"id":110131,"period_id":100,"description":"מאצ' אפ - 90 דק'","ordinal_position":864},{"id":454,"period_id":100,"description":"מעל/מתחת שערים שחקן - 90 דק'","ordinal_position":867},{"id":28,"period_id":100,"description":"תוצאה מדויקת - 90 דק'","ordinal_position":1188},{"id":110087,"period_id":100,"description":"מבקיע שער ראשון - 90 דק'","ordinal_position":1207},{"id":27,"period_id":100,"description":"מחצית/סיום - 90 דק'","ordinal_position":1530},{"id":29,"period_id":100,"description":"שער ראשון במשחק - 90 דק'","ordinal_position":1544},{"id":481,"period_id":100,"description":"שער אחרון במשחק - 90 דק'","ordinal_position":1545},{"id":1000,"period_id":100,"description":"באיזו מחצית יובקעו יותר שערים? - 90 דק'","ordinal_position":1550},{"id":110134,"period_id":100,"description":"מבקיע שער ראשון ותוצאה מדויקת משולב - 90 דק'","ordinal_position":1551},{"id":110089,"period_id":100,"description":"יבקיע במהלך המשחק - 90 דק'","ordinal_position":1554},{"id":110088,"period_id":100,"description":"מבקיע שער אחרון - 90 דק'","ordinal_position":1556},{"id":110099,"period_id":100,"description":"יבקיע צמד ומעלה - 90 דק'","ordinal_position":1558},{"id":1934,"period_id":100,"description":"טופ - 90 דק'","ordinal_position":1560}]
  • ‮1X2‬ - 90 דק'

    יום ו'26.04

    מועדונים בינלאומיים - ליגת האלופות אפריקה,שלב הנוקאאוט

    ווידאד קזבלנקה - ממלודי

    21:59
    ווידאד קזבלנקה1.45
    ‫x‬3.10
    ממלודי4.20
    S D

    ספרד - ספרדית שניה

    נומנסיה - דפורטיבו לה קורוניה

    21:59
    נומנסיה2.80
    ‫x‬2.55
    דפורטיבו לה קורוניה2.00
    S D +5

    איטליה - איטלקית שניה

    בנבנטו - קוסנצה

    21:59
    בנבנטו1.65
    ‫x‬2.80
    קוסנצה3.45
    S D +5

    גרמניה - גרמנית ראשונה

    אוגסבורג - באייר לברקוזן

    21:29
    אוגסבורג4.15
    ‫x‬3.70
    באייר לברקוזן1.50
    S D +13

    גרמניה - גרמנית שניה

    פ.צ. קלן - דרמשטאדט

    19:29
    פ.צ. קלן1.20
    ‫x‬3.95
    דרמשטאדט5.75
    S D +7

    אינגולסטד - דינמו דרזדן

    19:29
    אינגולסטד1.60
    ‫x‬3.05
    דינמו דרזדן3.45
    S D +7

    גרמניה - גרמנית שלישית

    סוננהוף - הלשר

    19:59
    סוננהוף3.65
    ‫x‬2.85
    הלשר1.60
    S D +3

    צרפת - צרפתית ראשונה

    בורדו - ליון

    21:44
    בורדו4.65
    ‫x‬3.40
    ליון1.50
    S D +13

    צרפת - צרפתית שניה

    נאנסי - אתלטיק אז'קסיו

    20:59
    נאנסי1.80
    ‫x‬2.65
    אתלטיק אז'קסיו3.05
    S D +5

    ואלנסיין - ניור

    20:59
    ואלנסיין1.70
    ‫x‬2.65
    ניור3.45
    S D +5

    גרנובל - בזייר

    20:59
    גרנובל1.75
    ‫x‬2.80
    בזייר3.15
    S D +5

    אורליאן - טרואה

    20:59
    אורליאן2.25
    ‫x‬2.65
    טרואה2.35
    S D +5

    שאטורו - לה האבר

    20:59
    שאטורו2.60
    ‫x‬2.55
    לה האבר2.10
    S D +5

    גאזלה אז'קסיו - סושו

    20:59
    גאזלה אז'קסיו2.15
    ‫x‬2.45
    סושו2.70
    S D +5

    רד סטאר 93 - מץ

    20:59
    רד סטאר 934.15
    ‫x‬2.85
    מץ1.50
    S D +5

    קלרמונט - פ.צ. פאריס

    20:59
    קלרמונט2.20
    ‫x‬2.45
    פ.צ. פאריס2.60
    S D +5

    ארגנטינה - ארגנטינאית רביעית

    קלאב לוחאן - בראזטגי

    21:29
    קלאב לוחאן1.85
    ‫x‬2.80
    בראזטגי2.90

    באראקס - סנטרל קורדובה רוסאריו

    21:29
    באראקס2.90
    ‫x‬2.75
    סנטרל קורדובה רוסאריו1.85

    אוסטרליה - אוסטרלית ראשונה

    מלבורן סיטי - סנטרל קואסט

    12:49
    מלבורן סיטי1.30
    ‫x‬3.85
    סנטרל קואסט4.45
    S D +7

    אוסטריה - אוסטרית שנייה

    וורוואטס סטייר - לפניץ

    20:09
    וורוואטס סטייר2.50
    ‫x‬2.95
    לפניץ1.95
    D +3

    ליפרינג - בלאו-וייס לינץ

    20:09
    ליפרינג1.75
    ‫x‬3.10
    בלאו‪-‬וייס לינץ2.80
    S D +3

    אוסטריה קלגנפורט - פלורידסדורפר

    20:09
    אוסטריה קלגנפורט1.50
    ‫x‬3.20
    פלורידסדורפר3.70
    D +3

    ריד - ניושטאד

    20:09
    ריד1.25
    ‫x‬3.55
    ניושטאד6.00
    S D +3

    ג'וניורס פאשינג - הורן

    20:09
    ג'וניורס פאשינג1.65
    ‫x‬3.15
    הורן3.10
    S D +3

    קאפפנברג - אוסטריה לוסטנאו

    20:09
    קאפפנברג2.45
    ‫x‬2.90
    אוסטריה לוסטנאו2.05
    D +3

    אמסטטן - אוסטריה וינה ב'

    20:09
    אמסטטן1.50
    ‫x‬3.30
    אוסטריה וינה ב'3.50
    S D +3

    בלגיה - בלגית ראשונה, פלייאוף אליפות

    אנטוורפן - סטאנדרד ליאז'

    21:29
    אנטוורפן2.00
    ‫x‬2.80
    סטאנדרד ליאז'2.55
    S D +5

    בלגיה - בלגית שניה, פלייאוף ירידה

    לובן - לומל

    21:29
    לובן1.65
    ‫x‬3.05
    לומל3.20
    S D +5

    רוסלארה - טוביזה

    21:29
    רוסלארה1.60
    ‫x‬3.00
    טוביזה3.45
    S D +5

    בולגריה - בולגרית ראשונה - פלייאוף עליון

    צ'רנו מורה וארנה - לודוגורץ

    18:14
    צ'רנו מורה וארנה5.00
    ‫x‬3.45
    לודוגורץ1.30
    S D +3

    לבסקי סופיה - זאגורה

    20:29
    לבסקי סופיה1.55
    ‫x‬3.05
    זאגורה3.70
    S D +3

    בולגריה - בולגרית ראשונה - פלייאוף תחתון

    ספטמברי סופיה - דונב רוס

    15:59
    ספטמברי סופיה1.90
    ‫x‬2.85
    דונב רוס2.70
    S D +6

    בלארוס - בלארוסית ראשונה

    ויטבסק - סלוצק

    16:44
    ויטבסק1.30
    ‫x‬3.70
    סלוצק4.55
    S D +3

    דינמו מינסק - נמאן גרודנו

    18:29
    דינמו מינסק1.50
    ‫x‬3.20
    נמאן גרודנו3.75
    S D +3

    באטה בוריסוב - פ.צ. מינסק

    20:44
    באטה בוריסוב1.20
    ‫x‬3.65
    פ.צ. מינסק6.50
    S D +3

    קרואטיה - קרואטית ראשונה

    לוקומוטיבה זאגרב - איסטרה

    18:59
    לוקומוטיבה זאגרב1.30
    ‫x‬3.50
    איסטרה5.00
    S D +5

    דנמרק - דנית ראשונה, פלייאוף ירידה בית ב'

    אלבורג - הוברו

    19:59
    אלבורג1.45
    ‫x‬3.25
    הוברו3.90
    S D +5

    וונדסיסל - ראנדרס

    19:59
    וונדסיסל3.25
    ‫x‬1.95
    ראנדרס2.35
    S D +5

    סין - סינית ראשונה

    גואנגז'ואו ר.פ. - שנזן

    14:34
    גואנגז'ואו ר.פ.1.55
    ‫x‬3.20
    שנזן3.30
    S D +6

    פינלנד - פינית ראשונה

    אילבס - להאטי

    18:29
    אילבס1.55
    ‫x‬2.80
    להאטי3.95
    S D +5

    רובאניימי - קופס

    18:29
    רובאניימי2.80
    ‫x‬2.70
    קופס1.90
    S D +5

    וי.פי.אס - סיינאיוהן

    18:29
    וי.פי.אס2.65
    ‫x‬2.60
    סיינאיוהן2.05
    S D +5

    גרמניה - גרמנית מחוזית בווריה

    ביירן מינכן חובבים - היימשטטן

    19:59
    ביירן מינכן חובבים1.20
    ‫x‬4.05
    היימשטטן6.00
    S D +3

    אילרטיסן - בוכבאך

    19:59
    אילרטיסן1.85
    ‫x‬3.05
    בוכבאך2.60
    D +3

    גרמניה - גרמנית מחוזית צפון

    וולפסבורג חובבים - סט. פאולי חובבים

    19:59
    וולפסבורג חובבים1.20
    ‫x‬3.85
    סט. פאולי חובבים5.50
    S D +3

    לובק - דרוכטרסן/אסל

    20:29
    לובק1.30
    ‫x‬3.70
    דרוכטרסן/אסל5.25
    D +3

    גרמניה - גרמנית מחוזית צפון מזרח

    אוניון פורסטנוולדה - דינמו ברלינר

    18:59
    אוניון פורסטנוולדה2.10
    ‫x‬2.90
    דינמו ברלינר2.35
    D +3

    אלטליניקה - בבלסברג

    19:29
    אלטליניקה2.10
    ‫x‬2.90
    בבלסברג2.35
    D +3

    גרמניה - גרמנית מחוזית דרום מערב

    אלברסברג - שטיינבך

    19:59
    אלברסברג1.65
    ‫x‬3.15
    שטיינבך3.00
    D +3

    גרמניה - גרמנית מחוזית מערב

    ליפשטט - ויקטוריה קלן

    18:59
    ליפשטט4.55
    ‫x‬3.55
    ויקטוריה קלן1.35
    D +3

    בונר - בורוסיה מינשנגלדבאך חובבים

    20:29
    בונר2.10
    ‫x‬2.80
    בורוסיה מינשנגלדבאך חובבים2.40
    D +3

    איסלנד - איסלנדית ראשונה

    ואלור - ויקינגור רקיאוויק

    22:59
    ואלור1.20
    ‫x‬4.15
    ויקינגור רקיאוויק5.25
    S D +5

    אירלנד - ליגה אירית שנייה

    שלבורן - גאלוואי

    21:44
    שלבורן1.35
    ‫x‬3.40
    גאלוואי4.85

    ווקספורד - את'לון טאון

    21:44
    ווקספורד3.15
    ‫x‬3.10
    את'לון טאון1.65

    בריי וונדררס - קבינטילי

    21:44
    בריי וונדררס1.70
    ‫x‬2.90
    קבינטילי3.05

    אירלנד - אירית ראשונה

    בוהמיינס - ווטרפורד

    21:44
    בוהמיינס1.70
    ‫x‬2.80
    ווטרפורד3.35
    S D +5

    סט. פטריק - יו.סי.דבלין

    21:44
    סט. פטריק1.50
    ‫x‬3.00
    יו.סי.דבלין4.15
    S D +5

    דרי סיטי - קורק סיטי

    21:44
    דרי סיטי1.80
    ‫x‬2.75
    קורק סיטי2.95
    S D +5

    סליגו רוברס - פין הארפס

    21:44
    סליגו רוברס1.65
    ‫x‬2.85
    פין הארפס3.50
    S D +5

    דונדלק - שמרוק רוברס

    21:59
    דונדלק1.75
    ‫x‬2.65
    שמרוק רוברס3.30
    S D +5

    ירדן - ירדנית ראשונה

    דט ראס - אל סאלט

    16:59
    דט ראס3.30
    ‫x‬2.70
    אל סאלט1.75

    עקבה - אל ווחדת'

    19:29
    עקבה3.60
    ‫x‬3.00
    אל ווחדת'1.55

    הולנד - הולנדית שניה

    פ.צ. איינדהובן - אלקמאר מילואים

    20:59
    פ.צ. איינדהובן1.55
    ‫x‬3.30
    אלקמאר מילואים3.40
    S D +5

    אוס - דורדרכט

    20:59
    אוס1.45
    ‫x‬3.50
    דורדרכט3.75
    D +5

    קאמבור - מאסטריכט

    20:59
    קאמבור1.75
    ‫x‬3.10
    מאסטריכט2.90
    D +5

    ניימיכן - טוונטה

    20:59
    ניימיכן1.65
    ‫x‬3.30
    טוונטה3.00
    D +5

    אלמירה סיטי - פ.ס.וו איינדהובן מילואים

    20:59
    אלמירה סיטי1.80
    ‫x‬3.20
    פ.ס.וו איינדהובן מילואים2.65
    S D +5

    גו אהד איגלס - ר.ק.ס

    20:59
    גו אהד איגלס2.00
    ‫x‬3.15
    ר.ק.ס2.30
    D +5

    רודה - דן בוס

    20:59
    רודה2.10
    ‫x‬3.00
    דן בוס2.30
    D +5

    אוטרכט מילואים - הלמונד ספורט

    20:59
    אוטרכט מילואים2.00
    ‫x‬3.05
    הלמונד ספורט2.35
    D +5

    טלסטאר - וולנדאם

    20:59
    טלסטאר1.65
    ‫x‬3.15
    וולנדאם3.00
    D +5

    ספרטה רוטרדם - אייאקס מילואים

    20:59
    ספרטה רוטרדם1.60
    ‫x‬3.50
    אייאקס מילואים2.95
    S D

    פולין - פולנית ראשונה, פלייאוף אליפות

    ז'גלבי לובין - ביאליסטוק

    18:59
    ז'גלבי לובין2.05
    ‫x‬2.80
    ביאליסטוק2.50
    S D +5

    גליביצ'ה - קראקוביה

    21:29
    גליביצ'ה1.85
    ‫x‬2.75
    קראקוביה2.85
    S D +5

    פורטוגל - פורטוגלית ראשונה

    ריו אווה - פורטו

    22:29
    ריו אווה6.75
    ‫x‬3.90
    פורטו1.20
    S D +5

    פורטוגל - פורטוגלית שניה

    אולביירנסה - ספורטינג פרנסה

    20:59
    אולביירנסה1.90
    ‫x‬2.70
    ספורטינג פרנסה2.90
    S D +5

    רומניה - רומנית ראשונה, פלייאוף ירידה

    קונקורדיה קיאז'ניה - מדיאש

    20:59
    קונקורדיה קיאז'ניה2.60
    ‫x‬2.55
    מדיאש2.10
    S D +5

    רוסיה - רוסית שלישית, מרכז

    חימקי ב' - סוקול סראטוב

    12:59
    חימקי ב'7.50
    ‫x‬4.05
    סוקול סראטוב1.15
    S D

    סאטורן רמנסקויה - דינמו בריאנסק

    18:59
    סאטורן רמנסקויה3.00
    ‫x‬2.70
    דינמו בריאנסק1.85
    S D

    ערב הסעודית - גביע המלך, סעודיה

    אל הילאל ריאד - אל טאוון

    18:59
    אל הילאל ריאד2.25
    ‫x‬3.00
    אל טאוון2.15
    S D +2

    סלובקיה - סלובקית ראשונה, פלייאוף תחתון

    ניטרה - פודברזובה

    19:29
    ניטרה1.85
    ‫x‬2.80
    פודברזובה2.80
    S D +3

    דרום אפריקה - דר' אפריקאית ראשונה

    צ'יפה יונייטד - קייפ טאון סיטי

    20:59
    צ'יפה יונייטד3.00
    ‫x‬2.40
    קייפ טאון סיטי2.00
    S D +3

    טורקיה - טורקית ראשונה

    איסטנבול בסאקסהיר - גוזטפה

    20:29
    איסטנבול בסאקסהיר1.20
    ‫x‬3.95
    גוזטפה7.00
    S D +5

    שווייץ - שוויצרית שניה

    לוזאן - וינטרת'ור

    20:59
    לוזאן1.55
    ‫x‬3.15
    וינטרת'ור3.35
    S D +5

    וויילס - וויילס,פלייאוף אליפות

    ניו סיינטס - קונהס

    21:44
    ניו סיינטס1.20
    ‫x‬3.95
    קונהס5.75
    S D +5

    באלה טאון - קרנרפון

    21:44
    באלה טאון1.90
    ‫x‬3.10
    קרנרפון2.50
    S D +5

    בארי טאון - ניוטאון

    21:44
    בארי טאון1.75
    ‫x‬3.10
    ניוטאון2.80
    S D +5

    וויילס - וויילס, פלייאוף ירידה

    קרמרטן - אבריסטווית'

    21:44
    קרמרטן2.05
    ‫x‬3.00
    אבריסטווית'2.30
    S D +5

    לנדודנו - ספן דרואידס

    21:44
    לנדודנו2.30
    ‫x‬3.00
    ספן דרואידס2.05
    S D +5

    קרדיף מטרופוליטן - לאנלי

    21:44
    קרדיף מטרופוליטן1.10
    ‫x‬4.70
    לאנלי7.00
    S D +5

    איחוד האמירויות - ליגת המפרץ

    אל איתיחד קלבה - שארג'ה

    16:59
    אל איתיחד קלבה4.40
    ‫x‬3.70
    שארג'ה1.35
    S D +6

    דיבה אל פוג'יירה - איימן קלאב

    16:59
    דיבה אל פוג'יירה2.40
    ‫x‬3.25
    איימן קלאב1.90
    S D +7

    אל ואחדה - פוג'יירה

    17:04
    אל ואחדה1.50
    ‫x‬3.45
    פוג'יירה3.45
    S D +2

    מולדובה - מולדובית ראשונה

    FC Codru Lozova - זימברו קישינב

    16:29
    קודרו2.25
    ‫x‬2.80
    זימברו קישינב2.25

    פטרוקאב - שריף טירסאפול

    18:29
    פטרוקאב5.00
    ‫x‬3.45
    שריף טירסאפול1.30

    נורבגיה - נורבגית רביעית, בית 3

    פלקרוי - וינדביארט

    19:29
    פלקרוי1.45
    ‫x‬3.95
    וינדביארט3.35

    קוריאה הדרומית - דרום קוריאנית ראשונה

    פואנג סטילרס - סוואן בלוווינגס

    13:29
    פואנג סטילרס2.60
    ‫x‬2.80
    סוואן בלוווינגס1.95
    S D +7

    שבדיה - שבדית שניה

    אורגריטה - וסטראס

    19:59
    אורגריטה1.45
    ‫x‬3.15
    וסטראס4.05
    S D +5

    שבדיה - שבדית שלישית, צפון

    סילביה - נייקופינגס

    19:59
    סילביה2.65
    ‫x‬3.10
    נייקופינגס1.80
    +3

    שבדיה - שבדית שלישית, דרום

    טרולהאטן - אוטסיקטנס

    19:59
    טרולהאטן2.15
    ‫x‬3.05
    אוטסיקטנס2.15
סה"כ תוצאות 223 סה"כ עמודים 3