ענפים

אופציות

  1. ג 28.09
  2. ד 29.09
  3. ה 30.09
  4. ו 01.10
  5. ש 02.10
  6. א 03.10
  7. כל הימים
[{"id":1,"period_id":100,"description":"‮1X2‬ - תוצאת סיום (ללא הארכות)","ordinal_position":233},{"id":1,"period_id":102,"description":"‮1X2‬ - מחצית ראשונה","ordinal_position":616},{"id":110123,"period_id":100,"description":"הימור יתרון - תוצאת סיום (ללא הארכות)","ordinal_position":790},{"id":3007,"period_id":100,"description":"מעל/מתחת שערים - תוצאת סיום (ללא הארכות)","ordinal_position":1060},{"id":28,"period_id":100,"description":"תוצאה מדויקת - תוצאת סיום (ללא הארכות)","ordinal_position":1479},{"id":28,"period_id":102,"description":"תוצאה מדויקת - מחצית ראשונה","ordinal_position":1916},{"id":27,"period_id":100,"description":"מחצית/סיום - תוצאת סיום (ללא הארכות)","ordinal_position":2424}]
  • ‮1X2‬ - תוצאת סיום (ללא הארכות)

    יום ד'29.09

    פולין - פולנית ראשונה

    רקוב צ'סטחובה - ראדום

    18:00
    רקוב צ'סטחובה1.70
    ‫x‬2.75
    ראדום3.40
    S D +7

    יום ו'01.10

    פולין - פולנית ראשונה

    ז'גלבי לובין - ביאליסטוק

    19:00
    ז'גלבי לובין1.85
    ‫x‬2.80
    ביאליסטוק2.85
    S D +6

    גליביצ'ה - ויסלה קראקוב

    21:30
    גליביצ'ה1.80
    ‫x‬2.90
    ויסלה קראקוב2.80
    S D +5

    יום שבת02.10

    פולין - פולנית ראשונה

    ראדום - טרמליקה

    13:30
    ראדום1.75
    ‫x‬2.75
    טרמליקה3.25
    S D +4

    קרקוביה קרקוב - סטאל מיילץ'

    16:00
    קרקוביה קרקוב1.60
    ‫x‬2.85
    סטאל מיילץ'3.55
    S D +4

    לך פוזנן - שלאסק ורוצלאב

    18:30
    לך פוזנן1.40
    ‫x‬3.20
    שלאסק ורוצלאב4.30
    S D +4

    גורניק - ויסלה פלוצק

    21:00
    גורניק1.80
    ‫x‬2.75
    ויסלה פלוצק2.95
    S D +4

    יום א'03.10

    פולין - פולנית ראשונה

    רקוב צ'סטחובה - ורטה פוזנן

    13:30
    רקוב צ'סטחובה1.45
    ‫x‬3.00
    ורטה פוזנן4.20
    S D +4

    שצ'צ'ין - גורניק לצ'נה

    16:00
    שצ'צ'ין1.30
    ‫x‬3.45
    גורניק לצ'נה5.20
    S D +4

    לכיה גדנסק - לגיה ורשה

    18:30
    לכיה גדנסק2.65
    ‫x‬2.70
    לגיה ורשה2.00
    S D +4

    הימור יתרון - תוצאת סיום (ללא הארכות)

    יום ד'29.09

    פולין - פולנית ראשונה

    רקוב צ'סטחובה - ראדום

    18:00
    רקוב צ'סטחובה (‪-‬1)2.90
    ‫x‬ (‪+‬1)3.25
    ראדום (‪+‬1)1.70
    +7

    יום ו'01.10

    פולין - פולנית ראשונה

    ז'גלבי לובין - ביאליסטוק

    19:00
    ז'גלבי לובין (‪-‬1)3.25
    ‫x‬ (‪+‬1)3.40
    ביאליסטוק (‪+‬1)1.55
    S D +6

    גליביצ'ה - ויסלה קראקוב

    21:30
    גליביצ'ה (‪-‬1)3.15
    ‫x‬ (‪+‬1)3.45
    ויסלה קראקוב (‪+‬1)1.55
    S D +5

    מעל/מתחת שערים - תוצאת סיום (ללא הארכות)

    יום ד'29.09

    פולין - פולנית ראשונה

    רקוב צ'סטחובה - ראדום

    18:00
    מעל 2.51.70
    מתחת 2.51.60
    S D +7

    יום ו'01.10

    פולין - פולנית ראשונה

    ז'גלבי לובין - ביאליסטוק

    19:00
    מעל 2.51.65
    מתחת 2.51.65
    S D +6