הטופס החדש - הדרכה

  כל אפשרויות ההימור בטופס אחד!

   

  איך משחקים?

   

  טופס ההימור ממוקם באתר בצד שמאל למעלה, מתחת לכפתור "הצטרף אלינו" ושדה החיפוש.

   

  על מנת למלא את הטופס יש סמן את הבחירות שלך מאיזורי התוכן העיקריים במרכז האתר. לחץ על ניחוש אחד או יותר מבין הימורי הליין הזמינים וטופס ההימור יתמלא.

   

  הניחושים שבחרת יופיעו בחלקו העליון של טופס. במידה וניתן לשלוח ניחוש מסויים כ סינגל, כלומר הימור בודד, יופיע בצמוד לניחוש שדה להכנסת סכום ההימור.

   

  מתחת לבחירות שבחרת יופיעו אפשרויות ההימור הרלוונטיות ברשימה: סינגל, קומבינציה ושיטות. לצד כל אפשרות הימור יופיע שדה להכנסת סכום ההימור. יש לבחור אחת או יותר מבין אפשרויות ההימור על ידי מילוי סכום ההימור בסמוך לאפשרות ההימור.

   

  ניתן לשלוח מספר משחקי סינגל באותו הטופס ולבחור סכום אחיד לכולם על ידי הכנסת סכום לשדה סכום ההימור לצד אפשרות הסינגלים או סכום שונה עבור כל משחק בשדה סכום ההימור שנמצא בקוביית הבחירה עצמה.

   

  במידה ויש משחק עליו לא תרצה לוותר, ניתן לסמנו כבנקר על ידי שינוי הטופס מרגיל לבנקר בחלקו העליון של הטופס מעל הבחירות שלך וסימון הבחירה כבנקר מתחת ליחס ההימור. רק צירופים הכוללים את המשחק שסומן כבנקר ישלחו.

   

  ניתן להגדיר בתחתית הטופס מתחת לאפשרויות ההימור את הסכום המקסימלי לשליחה, יש לסמן את הצ'ק בוקס שליד "סכום ההימור" ואז שדה  הסכום המקסימלי יפתח והכנסת ערך של "סכום מקסימלי" תתאפשר, המערכת תחלק את הסכום בין מגוון ההימורים שעל הטופס.

   

  הטופס זמין גם באפליקציית Winner