ענפים

null

אופציות

  1. א 19.11
  2. ב 20.11
  3. ג 21.11
  4. ד 22.11
  5. ה 23.11
  6. ו 24.11
  7. כל הימים
  • ‮1X2‬ - 90 דק'

    יום א'19.11

    אנגליה - פרמייר ליג

    ווטפורד - ווסטהאם

    17:59
    ווטפורד1.85
    x3.00
    ווסטהאם3.05
    S D +13

    אנגליה - צ'מפיונשיפ

    לידס - מידלסברו

    15:14
    לידס2.50
    x2.60
    מידלסברו2.15
    S D +5

    ספרד - ספרדית ראשונה

    אספניול - ולנסיה

    17:14
    אספניול3.00
    x3.30
    ולנסיה1.75
    S D +9

    לאס פלמאס - לבאנטה

    19:29
    לאס פלמאס1.65
    x3.00
    לבאנטה3.75
    S D +8

    אתלטיק בילבאו - ויאריאל

    21:44
    אתלטיק בילבאו2.05
    x2.80
    ויאריאל2.80
    S D +12

    ספרד - ספרדית שניה

    ראיו וייקאנו - ברצלונה אתלטיק

    16:59
    ראיו וייקאנו1.45
    x3.25
    ברצלונה אתלטיק3.85
    D +4

    סביליה אתלטיקו - קורדובה

    18:59
    סביליה אתלטיקו2.00
    x2.60
    קורדובה2.75
    D +4

    אוסאסונה - אלקורקון

    18:59
    אוסאסונה1.65
    x2.60
    אלקורקון3.85
    D +4

    קלוטורל לאונסה - גרנאדה

    20:59
    קלוטורל לאונסה2.25
    x2.65
    גרנאדה2.30
    D +4

    ספורטינג גיחון - קאדיס

    21:29
    ספורטינג גיחון1.75
    x2.60
    קאדיס3.45
    S D +4

    ספרד - ליגה ספרדית שלישית בית 1

    ראסינג פרול - פואנלבראדה

    17:29
    ראסינג פרול2.95
    x2.65
    פואנלבראדה1.85

    נבלקרנרו - חימנסטיק סגוביאנה

    17:29
    נבלקרנרו1.75
    x2.70
    חימנסטיק סגוביאנה3.25

    גויחואלו - פונטורדה

    17:59
    גויחואלו2.05
    x2.60
    פונטורדה2.70

    דפורטיבו פבריל - אתלטיקו מדריד ב'

    17:59
    דפורטיבו פבריל1.75
    x2.70
    אתלטיקו מדריד ב'3.20

    פונפרדינה - סלטה ויגו ב'

    17:59
    פונפרדינה2.00
    x2.55
    סלטה ויגו ב'2.85

    טלברה דה לה ריינה - יוניון אדרבה

    17:59
    טלברה דה לה ריינה1.75
    x2.60
    יוניון אדרבה3.40

    ספרד - ליגה ספרדית שלישית בית 2

    בורגוס - אתלטיק בילבאו ב'

    17:59
    בורגוס1.85
    x2.50
    אתלטיק בילבאו ב'3.15

    לוגרונייס - מיראנדס

    17:59
    לוגרונייס2.25
    x2.50
    מיראנדס2.45

    ריאל אוניון - ארנס קלאב דה גטקסו

    17:59
    ריאל אוניון1.75
    x2.65
    ארנס קלאב דה גטקסו3.35

    ספרד - ליגה ספרדית שלישית בית 3

    אלקויאנו - פרלדה

    17:59
    אלקויאנו1.40
    x3.05
    פרלדה4.90

    הרקולס - אתלטיקו סגונטינו

    18:59
    הרקולס1.55
    x2.80
    אתלטיקו סגונטינו4.00

    ספרד - ליגה ספרדית שלישית בית 4

    אחידו - קורדובה ב'

    17:59
    אחידו1.60
    x2.90
    קורדובה ב'3.50

    ליננסה - גרנאדה ב'

    17:59
    ליננסה1.95
    x2.55
    גרנאדה ב'2.90

    בדאחוז - קרטחנה

    17:59
    בדאחוז2.30
    x2.50
    קרטחנה2.40

    רקראטיבו הואלבה - מרבלה

    17:59
    רקראטיבו הואלבה1.75
    x2.55
    מרבלה3.50

    אקסטרמדורה - מורסיה

    18:29
    אקסטרמדורה1.75
    x2.60
    מורסיה3.35

    מורסיה - ויאנובנסה

    18:29
    מורסיה1.45
    x2.80
    ויאנובנסה4.85

    איטליה - איטלקית ראשונה

    ספאל - פיורנטינה

    15:59
    ספאל4.10
    x3.40
    פיורנטינה1.50
    S D +9

    טורינו - קייבו

    15:59
    טורינו1.50
    x3.35
    קייבו4.20
    S D +9

    בנבנטו - ססואולו

    15:59
    בנבנטו3.25
    x3.10
    ססואולו1.75
    S D +9

    סמפדוריה - יובנטוס

    15:59
    סמפדוריה5.40
    x3.60
    יובנטוס1.35
    S D +11

    אודינזה - קליארי

    15:59
    אודינזה1.75
    x2.70
    קליארי3.85
    S D +9

    אינטר - אטאלנטה

    21:44
    אינטר1.40
    x3.60
    אטאלנטה4.70
    S D +10

    איטליה - איטלקית שניה

    סלרניטאנה - קרמונזה

    18:29
    סלרניטאנה1.95
    x2.80
    קרמונזה2.60
    S D +3

    איטליה - איטלקית שלישית בית א'

    ארצו - קואנו

    15:29
    ארצו1.45
    x2.95
    קואנו4.60

    אלסנדריה - ויטרבסה קסטרנסה

    15:29
    אלסנדריה1.55
    x2.95
    ויטרבזה3.80

    פיסטויזה - פיאצ'נזה

    17:29
    פיסטויזה2.00
    x2.75
    פיאצ'נזה2.60

    ג'יאנה ארמיניו - פראטו

    17:29
    ג'יאנה ארמיניו1.55
    x3.00
    פראטו3.75

    צ'יטה די פונטדרה - מונזה

    17:29
    צ'יטה די פונטדרה2.05
    x2.70
    מונזה2.55

    ליבורנו - אולבייה

    17:29
    ליבורנו1.40
    x3.25
    אולבייה4.45

    איטליה - איטלקית שלישית בית ב'

    רנאטה - טראמו

    15:29
    רנאטה1.75
    x2.65
    טראמו3.25

    סמבנדטס - בסאנו

    15:29
    סמבנדטס2.05
    x2.60
    בסאנו2.65

    פאנו - פ.צ. סודטירול

    15:29
    פאנו2.65
    x2.60
    פ.צ. סודטירול2.05

    איטליה - איטלקית שלישית בית ג'

    קטאנזרו - קוסנצה

    15:29
    קטאנזרו2.20
    x2.55
    קוסנצה2.50

    גרמניה - גרמנית ראשונה

    שאלקה 04 - המבורג

    16:29
    שאלקה 041.40
    x3.50
    המבורג4.90
    S D +9

    ורדר ברמן - האנובר

    18:59
    ורדר ברמן2.05
    x3.25
    האנובר2.45
    S D +8

    גרמניה - גרמנית שניה

    אינגולסטד - פורטונה דיסלדורף

    14:29
    אינגולסטד1.50
    x3.05
    פורטונה דיסלדורף3.85
    D +5

    סט. פאולי - רגנסבורג

    14:29
    סט. פאולי1.65
    x2.95
    רגנסבורג3.30
    S D +5

    דואיסבורג - אוהה

    14:29
    דואיסבורג1.85
    x2.75
    אוהה2.85
    S D +5

    צרפת - צרפתית ראשונה

    קון - ניס

    15:59
    קון2.55
    x2.20
    ניס2.80
    S D +9

    ליון - מונפלייה

    17:59
    ליון1.20
    x4.10
    מונפלייה7.80
    S D +9

    בורדו - מארסיי

    21:59
    בורדו2.25
    x2.80
    מארסיי2.50
    S D +10

    ארגנטינה - ארגנטינאית שניה

    סן מרטין דה טוקומן - קילמס

    22:59
    סן מרטין דה טוקומן1.85
    x2.45
    קילמס3.00
    D +8

    ארגנטינה - ארגנטינאית ראשונה

    טיגרה - אסטודיאנטס לה פלטה

    21:59
    טיגרה2.45
    x2.45
    אסטודיאנטס לה פלטה2.15
    D +3

    אוניון סנטה פה - צ'קריטה

    21:59
    אוניון סנטה פה1.35
    x2.90
    צ'קריטה5.00
    S D +3

    אוסטריה - אוסטרית ראשונה

    זלצבורג - שטורם גראץ

    17:29
    זלצבורג1.45
    x3.20
    שטורם גראץ4.05
    D +4

    בלגיה - בלגית ראשונה

    וארגם - גנק

    15:29
    וארגם2.30
    x2.90
    גנק2.15
    S D +5

    קלאב ברוז' - בוורן

    18:59
    קלאב ברוז'1.20
    x3.90
    בוורן5.75
    S D +5

    לוקרן - גנט

    20:59
    לוקרן3.45
    x2.90
    גנט1.60
    S D +5

    בלגיה - בלגית שניה, סיבוב שני

    סט. גילואה - טוביזה

    16:59
    סט. גילואה1.95
    x2.70
    טוביזה2.65

    בוליביה - בוליביאנית ראשונה, קלאוסורה

    סטרונגסט - אוריינטה פטרולמרו

    20:59
    סטרונגסט1.20
    x3.60
    אוריינטה פטרולמרו5.50
    D +3

    סן חוזה אורורו - גואבירה מונטרו

    23:14
    סן חוזה אורורו1.30
    x3.40
    גואבירה מונטרו4.65
    D +3

    ברזיל - ברזילאית ראשונה

    אתלטיקו גויאניינסה - שאפוקואנסה

    20:59
    אתלטיקו גויאניינסה2.10
    x2.65
    שאפוקואנסה2.35
    D +3

    סאו פאולו - בוטאפוגו

    20:59
    סאו פאולו1.75
    x2.70
    בוטאפוגו2.95
    S D +3

    ספורט רסיפה - סלבדור באהיה

    20:59
    ספורט רסיפה1.75
    x2.85
    סלבדור באהיה2.80
    D +3

    פלמנגו - קורינתיאנס

    20:59
    פלמנגו1.50
    x2.85
    קורינתיאנס3.85
    D +3

    ויטוריה באהיה - קרוזיירו

    20:59
    ויטוריה באהיה1.75
    x2.80
    קרוזיירו2.90
    D +3

    אתלטיקו פארננסה - ואסקו דה גמא

    22:59
    אתלטיקו פארננסה1.75
    x2.70
    ואסקו דה גמא3.00
    S D +3

    סאנטוס אס.פי. - גרמיו

    22:59
    סאנטוס אס.פי.1.40
    x3.00
    גרמיו4.35
    D +3

    אתלטיקו מיניירו - קוריטיבה

    22:59
    אתלטיקו מיניירו1.40
    x3.10
    קוריטיבה3.90
    S D +3

    בולגריה - בולגרית ראשונה

    ויטושה ביסטריצה - לבסקי סופיה

    17:29
    ויטושה ביסטריצה6.75
    x3.60
    לבסקי סופיה1.20
    +3

    קולומביה - קולומביאנית שניה, פלייאוף

    יאנרוס - ריאל קרטחנה

    22:14
    יאנרוס1.55
    x2.90
    ריאל קרטחנה3.40

    קרואטיה - קרואטית ראשונה

    דינמו זגרב - לוקומוטיבה זאגרב

    15:59
    דינמו זגרב1.10
    x4.15
    לוקומוטיבה זאגרב9.00
    D +3

    איסטרה - היידוק ספליט

    18:59
    איסטרה5.00
    x3.05
    היידוק ספליט1.40
    D +3

    קפריסין - קפריסאית ראשונה

    לימסול - סלמינה פמגוסטה

    15:59
    לימסול1.25
    x3.45
    סלמינה פמגוסטה6.00
    +3

    ארמיס - אנורת'וסיס פמגוסטה

    17:59
    ארמיס3.95
    x3.00
    אנורת'וסיס פמגוסטה1.50
    +3

    צ'כיה - צ'כית ראשונה

    קרבינה - יאבלונץ

    15:59
    קרבינה2.15
    x2.80
    יאבלונץ2.35
    D +3

    מלאדה בולסלאב - בוהמיאנס

    15:59
    מלאדה בולסלאב1.45
    x3.00
    בוהמיאנס4.40
    D +3

    דנמרק - דנית שניה

    פרמאד אמגר - ויילה

    14:29
    פרמאד אמגר2.85
    x2.70
    ויילה1.90
    D +3

    ת'יסתד - רוסקילדה

    15:29
    ת'יסתד2.00
    x3.05
    רוסקילדה2.35
    D +3

    אסביירג - בראברנד

    15:29
    אסביירג1.30
    x3.60
    בראברנד4.95
    D +3

    ויבורג - וונדסיסל

    15:29
    ויבורג2.00
    x2.95
    וונדסיסל2.45
    D +3

    פרדריקיה - סקיבה

    15:29
    פרדריקיה1.30
    x3.50
    סקיבה4.85
    D +3

    ניקובינג - קוג

    15:29
    ניקובינג2.75
    x2.65
    קוג1.95
    D +3

    דנמרק - דנית ראשונה

    הורסנס - אודנסה

    14:59
    הורסנס2.35
    x2.70
    אודנסה2.20
    S D +5

    סונדריסקה - פ.צ. קופנהגן

    16:59
    סונדריסקה3.30
    x2.95
    פ.צ. קופנהגן1.65
    S D +4

    ברונדבי - נורדסלנד

    18:59
    ברונדבי1.35
    x3.75
    נורדסלנד4.20
    D +4

    אקוודור - אקוודורית ראשונה, שלב שני

    מקרה - פוארצה אמרייה

    18:59
    מקרה1.20
    x3.45
    פוארצה אמרייה7.25

    אוניברסידד קתוליקה אקוודור - ברצלונה ספורטינג קלאב

    18:59
    אוניברסידד קתוליקה אקוודור2.75
    x2.75
    ברצלונה ספורטינג קלאב1.80

    גוואיקיל - ליגה דפורטיבו קיטו

    21:59
    גוואיקיל2.30
    x2.70
    ליגה דפורטיבו קיטו2.10

    גרמניה - גרמנית מחוזית צפון

    הבלסה - רדן

    14:59
    הבלסה1.95
    x2.75
    רדן2.65

    דרוכטרסן/אסל - הילדסהיים

    15:59
    דרוכטרסן/אסל1.60
    x2.80
    הילדסהיים3.75

    גרמניה - גרמנית מחוזית צפון מזרח

    דינמו ברלינר - לוקומוטיב לייפציג

    14:29
    דינמו ברלינר1.50
    x3.25
    לוקומוטיב לייפציג3.60

    אוורבך - לוקנוולדה

    14:29
    אוורבך1.40
    x3.50
    לוקנוולדה4.10

    חמי לייפציג - אוברלאוזיץ נויגרסדורף

    14:29
    חמי לייפציג2.10
    x2.80
    אוברלאוזיץ נויגרסדורף2.45

    נויסטרליץ - אלטליניקה

    14:29
    נויסטרליץ2.90
    x2.85
    אלטליניקה1.80

    בודיסה באוצן - ואקר נורדהאוזן

    14:29
    בודיסה באוצן4.05
    x2.90
    ואקר נורדהאוזן1.50

    ברלינר - הרטה ברלין חובבים

    14:29
    ברלינר1.55
    x3.05
    הרטה ברלין חובבים3.70

    גרמניה - גרמנית מחוזית דרום מערב

    אופנבך קיקרס - הופנהיים חובבים

    14:59
    אופנבך קיקרס1.60
    x3.10
    הופנהיים חובבים3.35

    יוון - יוונית ראשונה

    קסאנטי - פאניוניוס

    14:59
    קסאנטי2.00
    x2.40
    פאניוניוס3.00
    D +5
סה"כ תוצאות 316 סה"כ עמודים 4