ענפים

null

אופציות

  1. ו 25.06
  2. ש 26.06
  3. א 27.06
  4. ב 28.06
  5. ג 29.06
  6. ד 30.06
  7. כל הימים
  • ‮1X2‬ - תוצאת סיום (ללא הארכות)

    יום ו'25.06

    מועדונים בינלאומיים - ידידות קבוצות

    פ.צ. ציריך - וויל

    15:00
    פ.צ. ציריך1.30
    ‫x‬3.80
    וויל4.50
    S D +4

    ליפרינג - ריד

    16:00
    ליפרינג2.50
    ‫x‬3.75
    ריד1.70
    S D +4

    קרודים - ויסוצ'ינה יהלבה

    17:00
    קרודים2.15
    ‫x‬3.50
    ויסוצ'ינה יהלבה2.00
    S D +4

    גראסהופרס - שאפהאוזן

    19:00
    גראסהופרס1.80
    ‫x‬3.15
    שאפהאוזן2.65
    S D +4

    גרייזר - באד גליכינברג

    19:00
    גרייזר1.30
    ‫x‬4.30
    באד גליכינברג4.30
    S D +3

    זלצבורג - דונייסקה סטרדה

    19:00
    זלצבורג1.10
    ‫x‬5.25
    דונייסקה סטרדה6.25
    S D +3

    לובנדורף - הורן

    19:30
    לובנדורף2.20
    ‫x‬3.75
    הורן1.90
    S D +4

    נויסידל - פרנדורף

    20:30
    נויסידל1.40
    ‫x‬3.70
    פרנדורף3.85
    S D +2

    מועדונים בינלאומיים - ליגת אלופות אסיה בית ז

    רצ'אבורי - ג'והור דרול טזים

    17:00
    רצ'אבורי3.50
    ‫x‬3.00
    ג'והור דרול טזים1.60
    S D +13

    מועדונים בינלאומיים - ליגת אלופות אסיה בית ח

    טמפינס יונייטד - גמבה אוסאקה

    17:00
    טמפינס יונייטד9.50
    ‫x‬4.75
    גמבה אוסאקה1.05
    S D +13

    ג'ונבוק מוטורס - צ'יאנגראי יונייטד

    19:00
    ג'ונבוק מוטורס1.10
    ‫x‬4.10
    צ'יאנגראי יונייטד8.50
    S D +13

    מועדונים בינלאומיים - ליגת האלופות, שלב מוקדם

    פרישטינה - אינטר דה אסקלדס

    21:00
    פרישטינה1.40
    ‫x‬3.15
    אינטר דה אסקלדס4.45
    S D +4

    ברזיל - ברזילאית שנייה

    אבאי - סי.אר.בי

    22:30
    אבאי1.85
    ‫x‬2.70
    סי.אר.בי2.90
    S D +4

    אוסטרליה - דרום אוסטרליה פרמייר ליג

    קרוידון קינגס - אדלייד בלו איגלס

    13:45
    קרוידון קינגס1.60
    ‫x‬3.25
    אדלייד בלו איגלס3.25
    S D +4

    אדלייד קומטס - אדלייד יונייטד

    13:45
    אדלייד קומטס1.30
    ‫x‬3.75
    אדלייד יונייטד4.45
    S D +3

    אוסטרליה - בריסביין, נשים

    ברואדביץ' יונייטד - רובינה סיטי

    13:30
    ברואדביץ' יונייטד1.10
    ‫x‬4.85
    רובינה סיטי6.50
    S D +3

    אוסטרליה - ויקטוריה פרמיירליג

    בנתליי גרינס - יום סיטי

    13:30
    בנתליי גרינס1.70
    ‫x‬3.15
    יום סיטי2.95
    S D +4

    דאנדנונג סיטי - היידלברג יונייטד

    13:30
    דאנדנונג סיטי3.40
    ‫x‬3.30
    היידלברג יונייטד1.55
    S D +4

    אוסטרליה - הליגה הדרום אוסטרלית, נשים

    מטרו יונייטד - ווסט אדלייד

    13:45
    מטרו יונייטד4.10
    ‫x‬3.80
    ווסט אדלייד1.35
    S D +4

    אדלייד יוניברסיטי - אדלייד קומטס

    13:45
    אדלייד יוניברסיטי2.20
    ‫x‬3.30
    אדלייד קומטס2.00
    S D +4

    איסלנד - איסלנדית שנייה

    קורדנגיר - גרינדביק

    22:15
    קורדנגיר2.10
    ‫x‬3.05
    גרינדביק2.25
    S D +7

    איסלנד - איסלנדית שלישית

    וסטורבר - רייניר סנדגרדי

    22:15
    וסטורבר1.80
    ‫x‬3.25
    רייניר סנדגרדי2.60
    S D +4

    איסלנד - איסלנדית רביעית

    איי. הייץ'. - גרדבר

    23:00
    איי. הייץ'.3.55
    ‫x‬3.80
    גרדבר1.40
    S D +4

    פרו - קופה ביסנטנריו, שלב הנוקאאוט

    אייקוצ'ו פ.צ - ספורטינג קריסטל

    23:00
    אייקוצ'ו פ.צ2.85
    ‫x‬2.95
    ספורטינג קריסטל1.80
    S D +4

    אירלנד - ליגה אירית שנייה

    שלבורן - קורק סיטי

    21:45
    שלבורן1.35
    ‫x‬3.25
    קורק סיטי4.75
    S D +7

    את'לון טאון - בריי וונדררס

    21:45
    את'לון טאון2.70
    ‫x‬3.05
    בריי וונדררס1.80
    S D +7

    טריטי יונייטד - גאלוואי

    21:45
    טריטי יונייטד2.75
    ‫x‬2.75
    גאלוואי1.90
    S D +7

    אירלנד - אירית ראשונה

    ווטרפורד - סט. פטריק

    21:45
    ווטרפורד5.75
    ‫x‬3.35
    סט. פטריק1.30
    S D +11

    דנדאלק - דרי סיטי

    21:45
    דנדאלק1.50
    ‫x‬3.05
    דרי סיטי4.00
    S D +11

    שמרוק רוברס - דרוגהדה יונייטד

    22:00
    שמרוק רוברס1.35
    ‫x‬3.40
    דרוגהדה יונייטד4.95
    S D +11

    פין הארפס - לונגפורד טאון

    22:00
    פין הארפס1.55
    ‫x‬2.85
    לונגפורד טאון4.05
    S D +11

    נורבגיה - נורבגית ראשונה

    סארפסבורג - ויקינג

    19:00
    סארפסבורג2.00
    ‫x‬2.80
    ויקינג2.55
    S D +14

    לילסטרום - רוזנבורג

    21:00
    לילסטרום2.55
    ‫x‬2.80
    רוזנבורג2.00
    S D +14

    נורבגיה - נורבגית ראשונה נשים

    ארנה ביורנאר - סנדביקן

    21:00
    ארנה ביורנאר7.00
    ‫x‬4.40
    סנדביקן1.15
    S D +4

    אורוגוואי - אורוגוואי שניה

    אורוגוואי מונטווידאו - אלביון

    18:00
    אורוגוואי מונטווידאו3.00
    ‫x‬2.70
    אלביון1.85
    S D +4

    רמפלה ג'וניורס - חובנטוד לאס פיאדרס

    20:15
    רמפלה ג'וניורס1.95
    ‫x‬2.90
    חובנטוד לאס פיאדרס2.50
    S D +4

    רוצ'ה - ראסינג קלאב מונטוידיאו

    22:30
    רוצ'ה3.15
    ‫x‬2.70
    ראסינג קלאב מונטוידיאו1.80
    S D +4

    מצרים - מצרית ראשונה

    גונה - קרמיקה קלאופטרה

    18:00
    גונה2.45
    ‫x‬2.35
    קרמיקה קלאופטרה2.45
    S D +7

    גזל אל מחלה - אל איתיחד

    20:00
    גזל אל מחלה3.10
    ‫x‬2.35
    אל איתיחד1.95
    S D +7

    אסוון - וואדי דגלה

    20:00
    אסוון2.70
    ‫x‬2.30
    וואדי דגלה2.20
    S D +7

    אל מסרי - אל אנטאג אל חרבי

    22:00
    אל מסרי1.45
    ‫x‬2.95
    אל אנטאג אל חרבי4.55
    S D +7

    אסטוניה - ליגה אסטונית

    טארטו - פיידה לינאמיסקונד

    18:00
    טארטו5.50
    ‫x‬3.90
    פיידה לינאמיסקונד1.25
    S D +7

    פלורה טאלין - קאליו

    20:00
    פלורה טאלין1.45
    ‫x‬3.45
    קאליו3.70
    S D +7

    איי פארו - איי פארו ראשונה

    פוגלאפורדור - ויקינגור גוטה

    20:30
    פוגלאפורדור6.75
    ‫x‬4.80
    ויקינגור גוטה1.10
    S D +7

    בי 36 ת'ורשבאן - קלאקסוויק

    21:00
    בי 36 ת'ורשבאן4.30
    ‫x‬3.85
    קלאקסוויק1.30
    S D +6

    ליטא - ליגה ליטאית

    ריטריאיי - סודובה

    18:00
    ריטריאיי3.60
    ‫x‬3.20
    סודובה1.50
    S D +7

    פולין - פולנית רביעית,בית 2, פלייאוף עליון

    פולוניה סורדה - סטרוגרד גדנסקי

    18:00
    פולוניה סורדה1.50
    ‫x‬3.50
    סטרוגרד גדנסקי3.45
    S D +3

    קזחסטן - קזחית שניה

    אקסו - איגליק

    15:00
    אקסו1.10
    ‫x‬4.60
    איגליק8.25
    S D +4

    קיירט-זסטר - אקדמיה אונטוסטיק

    15:00
    קיירט‪-‬זסטר1.75
    ‫x‬3.45
    אקדמיה אונטוסטיק2.55
    S D +4

    קיירן שימקנט - קוקשטו

    15:00
    קיירן שימקנט2.20
    ‫x‬2.90
    קוקשטו2.20
    S D +3

    בייקונור - אקיסבטוז

    15:00
    בייקונור2.45
    ‫x‬2.95
    אקיסבטוז2.00
    S D +4

    אוזבקיסטאן - אוזבקית ראשונה

    סוגדיאנה - לוקומוטיב טשקנט

    18:00
    סוגדיאנה2.15
    ‫x‬2.80
    לוקומוטיב טשקנט2.30
    S D +7

    קניה - קנייתית ראשונה

    נ'זויה שוגר - ניירובי סיטי

    15:00
    נ'זויה שוגר2.45
    ‫x‬2.55
    ניירובי סיטי2.25
    S D +4

    בידקו יונייטד - ויהיגה יונייטד

    15:00
    בידקו יונייטד1.75
    ‫x‬2.35
    ויהיגה יונייטד3.85
    S D +4

    קקמגה - קניה קומרשיאל בנק

    15:00
    קקמגה2.70
    ‫x‬2.45
    קניה קומרשיאל בנק2.15
    S D +4

    בנדרי - קריובנגי

    15:00
    בנדרי2.00
    ‫x‬2.55
    קריובנגי2.80
    S D +4

    סופאקה - יולינזי

    15:00
    סופאקה2.00
    ‫x‬2.40
    יולינזי3.00
    S D +4

    הימור יתרון - תוצאת סיום (ללא הארכות)

    יום ו'25.06

    מועדונים בינלאומיים - ידידות קבוצות

    פ.צ. ציריך - וויל

    15:00
    פ.צ. ציריך (‪-‬1)1.85
    ‫x‬ (‪+‬1)3.55
    וויל (‪+‬1)2.40
    +4

    ליפרינג - ריד

    16:00
    ליפרינג (‪+‬1)1.65
    ‫x‬ (‪-‬1)3.70
    ריד (‪-‬1)2.70
    +4

    קרודים - ויסוצ'ינה יהלבה

    17:00
    קרודים (‪+‬1)1.45
    ‫x‬ (‪-‬1)4.20
    ויסוצ'ינה יהלבה (‪-‬1)3.15
    +4

    גראסהופרס - שאפהאוזן

    19:00
    גראסהופרס (‪-‬1)3.00
    ‫x‬ (‪+‬1)3.55
    שאפהאוזן (‪+‬1)1.60
    +4

    גרייזר - באד גליכינברג

    19:00
    גרייזר (‪-‬1)1.70
    ‫x‬ (‪+‬1)3.90
    באד גליכינברג (‪+‬1)2.50
    +3

    זלצבורג - דונייסקה סטרדה

    19:00
    זלצבורג (‪-‬1)1.35
    ‫x‬ (‪+‬1)4.35
    דונייסקה סטרדה (‪+‬1)3.70
    +3

    לובנדורף - הורן

    19:30
    לובנדורף (‪+‬1)1.50
    ‫x‬ (‪-‬1)4.00
    הורן (‪-‬1)2.90
    +4

    מועדונים בינלאומיים - ליגת אלופות אסיה בית ז

    רצ'אבורי - ג'והור דרול טזים

    17:00
    רצ'אבורי (‪+‬1)1.80
    ‫x‬ (‪-‬1)3.20
    ג'והור דרול טזים (‪-‬1)2.65
    +13

    מועדונים בינלאומיים - ליגת אלופות אסיה בית ח

    טמפינס יונייטד - גמבה אוסאקה

    17:00
    טמפינס יונייטד (‪+‬1)4.60
    ‫x‬ (‪-‬1)3.80
    גמבה אוסאקה (‪-‬1)1.30
    +13

    ג'ונבוק מוטורס - צ'יאנגראי יונייטד

    19:00
    ג'ונבוק מוטורס (‪-‬1)1.50
    ‫x‬ (‪+‬1)3.25
    צ'יאנגראי יונייטד (‪+‬1)3.65
    +13

    מועדונים בינלאומיים - ליגת האלופות, שלב מוקדם

    פרישטינה - אינטר דה אסקלדס

    21:00
    פרישטינה (‪-‬1)2.25
    ‫x‬ (‪+‬1)3.05
    אינטר דה אסקלדס (‪+‬1)2.10
    +4

    ברזיל - ברזילאית שנייה

    אבאי - סי.אר.בי

    22:30
    אבאי (‪-‬1)3.40
    ‫x‬ (‪+‬1)3.25
    סי.אר.בי (‪+‬1)1.55
    +4

    אוסטרליה - דרום אוסטרליה פרמייר ליג

    קרוידון קינגס - אדלייד בלו איגלס

    13:45
    קרוידון קינגס (‪-‬1)2.45
    ‫x‬ (‪+‬1)3.45
    אדלייד בלו איגלס (‪+‬1)1.80
    +4

    אדלייד קומטס - אדלייד יונייטד

    13:45
    אדלייד קומטס (‪-‬1)1.85
    ‫x‬ (‪+‬1)3.45
    אדלייד יונייטד (‪+‬1)2.35
    +3

    אוסטרליה - בריסביין, נשים

    ברואדביץ' יונייטד - רובינה סיטי

    13:30
    ברואדביץ' יונייטד (‪-‬1)1.40
    ‫x‬ (‪+‬1)3.90
    רובינה סיטי (‪+‬1)3.55
    +3

    אוסטרליה - ויקטוריה פרמיירליג

    בנתליי גרינס - יום סיטי

    13:30
    בנתליי גרינס (‪-‬1)2.75
    ‫x‬ (‪+‬1)3.40
    יום סיטי (‪+‬1)1.70
    +4

    דאנדנונג סיטי - היידלברג יונייטד

    13:30
    דאנדנונג סיטי (‪+‬1)1.85
    ‫x‬ (‪-‬1)3.30
    היידלברג יונייטד (‪-‬1)2.45
    +4

    אוסטרליה - הליגה הדרום אוסטרלית, נשים

    מטרו יונייטד - ווסט אדלייד

    13:45
    מטרו יונייטד (‪+‬1)2.25
    ‫x‬ (‪-‬1)3.50
    ווסט אדלייד (‪-‬1)1.90
    +4

    אדלייד יוניברסיטי - אדלייד קומטס

    13:45
    אדלייד יוניברסיטי (‪+‬1)1.45
    ‫x‬ (‪-‬1)3.80
    אדלייד קומטס (‪-‬1)3.35
    +4

    איסלנד - איסלנדית שנייה

    קורדנגיר - גרינדביק

    22:15
    קורדנגיר (‪-‬1)3.50
    ‫x‬ (‪+‬1)3.90
    גרינדביק (‪+‬1)1.40
    +7

    איסלנד - איסלנדית שלישית

    וסטורבר - רייניר סנדגרדי

    22:15
    וסטורבר (‪-‬1)2.90
    ‫x‬ (‪+‬1)3.55
    רייניר סנדגרדי (‪+‬1)1.60
    +4

    איסלנד - איסלנדית רביעית

    איי. הייץ'. - גרדבר

    23:00
    איי. הייץ'. (‪+‬1)2.05
    ‫x‬ (‪-‬1)3.60
    גרדבר (‪-‬1)2.05
    +4

    פרו - קופה ביסנטנריו, שלב הנוקאאוט

    אייקוצ'ו פ.צ - ספורטינג קריסטל

    23:00
    אייקוצ'ו פ.צ (‪+‬1)1.60
    ‫x‬ (‪-‬1)3.30
    ספורטינג קריסטל (‪-‬1)3.20
    +4

    אירלנד - ליגה אירית שנייה

    שלבורן - קורק סיטי

    21:45
    שלבורן (‪-‬1)2.10
    ‫x‬ (‪+‬1)3.05
    קורק סיטי (‪+‬1)2.20
    +7

    את'לון טאון - בריי וונדררס

    21:45
    את'לון טאון (‪+‬1)1.60
    ‫x‬ (‪-‬1)3.45
    בריי וונדררס (‪-‬1)3.05
    +7

    טריטי יונייטד - גאלוואי

    21:45
    טריטי יונייטד (‪+‬1)1.50
    ‫x‬ (‪-‬1)3.40
    גאלוואי (‪-‬1)3.35
    +7

    אירלנד - אירית ראשונה

    ווטרפורד - סט. פטריק

    21:45
    ווטרפורד (‪+‬1)2.50
    ‫x‬ (‪-‬1)3.00
    סט. פטריק (‪-‬1)1.95
    +11

    דנדאלק - דרי סיטי

    21:45
    דנדאלק (‪-‬1)2.40
    ‫x‬ (‪+‬1)3.15
    דרי סיטי (‪+‬1)1.95
    +11

    שמרוק רוברס - דרוגהדה יונייטד

    22:00
    שמרוק רוברס (‪-‬1)2.00
    ‫x‬ (‪+‬1)3.10
    דרוגהדה יונייטד (‪+‬1)2.35
    +11

    פין הארפס - לונגפורד טאון

    22:00
    פין הארפס (‪-‬1)2.65
    ‫x‬ (‪+‬1)3.00
    לונגפורד טאון (‪+‬1)1.85
    +11

    נורבגיה - נורבגית ראשונה

    סארפסבורג - ויקינג

    19:00
    סארפסבורג (‪-‬1)3.60
    ‫x‬ (‪+‬1)3.50
    ויקינג (‪+‬1)1.45
    +14

    לילסטרום - רוזנבורג

    21:00
    לילסטרום (‪+‬1)1.45
    ‫x‬ (‪-‬1)3.55
    רוזנבורג (‪-‬1)3.50
    +14

    נורבגיה - נורבגית ראשונה נשים

    ארנה ביורנאר - סנדביקן

    21:00
    ארנה ביורנאר (‪+‬1)3.45
    ‫x‬ (‪-‬1)3.60
    סנדביקן (‪-‬1)1.45
    +4

    אורוגוואי - אורוגוואי שניה

    אורוגוואי מונטווידאו - אלביון

    18:00
    אורוגוואי מונטווידאו (‪+‬1)1.55
    ‫x‬ (‪-‬1)3.25
    אלביון (‪-‬1)3.35
    +4

    רמפלה ג'וניורס - חובנטוד לאס פיאדרס

    20:15
    רמפלה ג'וניורס (‪-‬1)3.85
    ‫x‬ (‪+‬1)3.20
    חובנטוד לאס פיאדרס (‪+‬1)1.50
    +4

    רוצ'ה - ראסינג קלאב מונטוידיאו

    22:30
    רוצ'ה (‪+‬1)1.60
    ‫x‬ (‪-‬1)3.20
    ראסינג קלאב מונטוידיאו (‪-‬1)3.25
    +4

    מצרים - מצרית ראשונה

    גונה - קרמיקה קלאופטרה

    18:00
    גונה (‪+‬1)1.30
    ‫x‬ (‪-‬1)3.55
    קרמיקה קלאופטרה (‪-‬1)5.00
    +7

    גזל אל מחלה - אל איתיחד

    20:00
    גזל אל מחלה (‪+‬1)1.45
    ‫x‬ (‪-‬1)3.25
    אל איתיחד (‪-‬1)3.85
    +7

    אסוון - וואדי דגלה

    20:00
    אסוון (‪+‬1)1.35
    ‫x‬ (‪-‬1)3.35
    וואדי דגלה (‪-‬1)4.55
    +7

    אל מסרי - אל אנטאג אל חרבי

    22:00
    אל מסרי (‪-‬1)2.35
    ‫x‬ (‪+‬1)3.05
    אל אנטאג אל חרבי (‪+‬1)2.00
    +7

    אסטוניה - ליגה אסטונית

    טארטו - פיידה לינאמיסקונד

    18:00
    טארטו (‪+‬1)2.70
    ‫x‬ (‪-‬1)3.35
    פיידה לינאמיסקונד (‪-‬1)1.70
    +7

    פלורה טאלין - קאליו

    20:00
    פלורה טאלין (‪-‬1)2.20
    ‫x‬ (‪+‬1)3.35
    קאליו (‪+‬1)2.00
    +7
סה"כ תוצאות 226 סה"כ עמודים 3