ענפים

null

אופציות

  1. ג 12.11
  2. ד 13.11
  3. ה 14.11
  4. ו 15.11
  5. ש 16.11
  6. א 17.11
  7. כל הימים
  • ‮1X2‬ - 90 דק'

    יום ג'12.11

    אנגליה - גביע אנגלי

    יאוביל - הארטלפול

    21:44
    יאוביל1.90
    ‫x2.75
    הארטלפול2.70
    S D +7

    אנגליה - גביע הליגות הנמוכות, בית א' צפון

    סקאנת'ורפ - סנדרלנד

    21:44
    סקאנת'ורפ3.00
    ‫x3.10
    סנדרלנד1.70
    S D +7

    אנגליה - גביע הליגות הנמוכות, בית ג' צפון

    טרנמיר - סלפורד סיטי

    21:44
    טרנמיר1.95
    ‫x2.95
    סלפורד סיטי2.50
    S D +7

    אנגליה - גביע הליגות הנמוכות, בית ד' צפון

    פורט וייל - ניוקאסל עד 21

    21:44
    פורט וייל1.45
    ‫x3.40
    ניוקאסל עד 213.80
    S D +7

    אנגליה - גביע הליגות הנמוכות, בית ה' צפון

    ברטון אלביון - מנספילד

    21:44
    ברטון אלביון1.50
    ‫x3.20
    מנספילד3.60
    S D +7

    אנגליה - גביע הליגות הנמוכות, בית ז' צפון

    מורקאמב - קרלייל

    21:44
    מורקאמב3.20
    ‫x3.25
    קרלייל1.60
    S D +7

    אנגליה - גביע הליגות הנמוכות, בית ח' צפון

    לינקולן - רות'רהאם

    21:44
    לינקולן2.60
    ‫x2.90
    רות'רהאם1.90
    S D +7

    אנגליה - גביע הליגות הנמוכות, בית א' דרום

    ג'ילינגהאם - טוטנהאם עד 21

    20:59
    ג'ילינגהאם2.10
    ‫x3.00
    טוטנהאם עד 212.25
    S D +7

    קולצ'סטר - איפסוויץ'

    21:29
    קולצ'סטר2.25
    ‫x2.85
    איפסוויץ'2.20
    S D +7

    אנגליה - גביע הליגות הנמוכות, בית ב' דרום

    קרואלי טאון - אוקספורד יונייטד

    21:44
    קרואלי טאון3.30
    ‫x3.15
    אוקספורד יונייטד1.60
    S D +7

    אנגליה - גביע הליגות הנמוכות, בית ד' דרום

    וולסול - פורסט גרין

    20:59
    וולסול2.10
    ‫x2.80
    פורסט גרין2.40
    S D +7

    אנגליה - גביע הליגות הנמוכות, בית ה' דרום

    צ'לטנהאם - ניופורט קאונטי

    21:44
    צ'לטנהאם1.90
    ‫x2.90
    ניופורט קאונטי2.60
    S D +7

    אנגליה - גביע הליגות הנמוכות, בית ו' צפון

    ברדפורד - רוצ'דייל

    21:29
    ברדפורד1.30
    ‫x3.70
    רוצ'דייל4.60
    S D +7

    אנגליה - גביע הליגות הנמוכות, בית ז' דרום

    מילטון קינס דונס - וויקומב

    21:44
    מילטון קינס דונס2.35
    ‫x2.85
    וויקומב2.15
    S D +7

    אנגליה - גביע הליגות הנמוכות, בית ח' דרום

    פטרבורו - קיימברידג' יונייטד

    21:29
    פטרבורו1.30
    ‫x3.60
    קיימברידג' יונייטד4.75
    S D +7

    בינלאומי - מוקדמות יורו, נשים, בית 2

    ישראל - בוסניה והרצגובינה

    17:59
    ישראל2.60
    ‫x2.90
    בוסניה והרצגובינה1.90

    בינלאומי - מוקדמות יורו, נשים, בית 3

    צפון אירלנד - וויילס

    21:44
    צפון אירלנד3.80
    ‫x3.15
    וויילס1.50
    +2

    בינלאומי - מוקדמות יורו, נשים, בית 5

    פורטוגל - פינלנד

    20:29
    פורטוגל1.95
    ‫x2.90
    פינלנד2.55
    S D

    בינלאומי - מוקדמות יורו, נשים, בית 1

    יוון - אירלנד

    14:59
    יוון3.65
    ‫x3.05
    אירלנד1.55

    צ'ילה - צ'יליאנית שניה,טורניר האמצע

    מאגאיינס - קוברלואה

    16:59
    מאגאיינס2.55
    ‫x2.70
    קוברלואה2.05
    S D +5

    נבחרות צעירות - אליפות אפריקה עד גיל 23, בית 2

    חוף השנהב - דרום אפריקה

    16:59
    חוף השנהב1.90
    ‫x2.60
    דרום אפריקה2.90
    S D +2

    זמביה - ניגריה

    19:59
    זמביה2.55
    ‫x2.50
    ניגריה2.20
    S D +2

    רומניה - רומנית שניה

    פטרולול - ויטורול פנדורי

    19:29
    פטרולול1.30
    ‫x3.25
    ויטורול פנדורי5.50
    S D +7

    אנגליה חובבנים - אנגלית מחוזית צפון

    הרפורד - אלפרטון

    21:44
    הרפורד1.80
    ‫x2.90
    אלפרטון2.90
    S D +7

    קינגס לין טאון - לימינגטון

    21:44
    קינגס לין טאון1.35
    ‫x3.50
    לימינגטון4.25
    S D +7

    ספנימור טאון - בוסטון יונייטד

    21:44
    ספנימור טאון1.75
    ‫x2.85
    בוסטון יונייטד3.00
    S D +7

    אנגליה חובבנים - אנגלית מחוזית דרום

    וולינג - דולוויץ'

    21:44
    וולינג2.25
    ‫x2.85
    דולוויץ'2.25
    S D +7

    בילריקיי - וולדסטון

    21:44
    בילריקיי2.20
    ‫x3.10
    וולדסטון2.10
    S D +7

    אנגליה חובבנים - גביע ההתאחדת, מוקדמות

    ברוול - רדיטץ'

    21:44
    ברוול1.45
    ‫x3.50
    רדיטץ'3.70
    +2

    סטורברידג' - לנקסטר סיטי

    21:44
    סטורברידג'2.25
    ‫x3.10
    לנקסטר סיטי2.05
    +2

    בדפונט ספורט - היטצ'ין טאון

    21:44
    בדפונט ספורט3.15
    ‫x3.05
    היטצ'ין טאון1.65
    +2

    ווייטהוק - הסטינג יונייטד

    21:44
    ווייטהוק2.25
    ‫x3.05
    הסטינג יונייטד2.05
    +2

    קרשלטון אתלטיק - פרום טאון

    21:44
    קרשלטון אתלטיק1.45
    ‫x3.45
    פרום טאון3.80
    +2

    פרסקוט - רנקורן לינטס

    21:44
    פרסקוט1.50
    ‫x3.35
    רנקורן לינטס3.45
    +2

    נאנטוויץ' טאון - קואלוויל

    21:44
    נאנטוויץ' טאון2.20
    ‫x3.15
    קואלוויל2.10
    +2

    ביגלסוויד - מטרופוליטן פוליס

    21:44
    ביגלסוויד1.70
    ‫x3.00
    מטרופוליטן פוליס3.15
    +2

    הרטלי ווינטני - ווסטפילד

    21:44
    הרטלי ווינטני1.45
    ‫x3.40
    ווסטפילד3.75
    +2

    פרגוואי - פרגוואית ראשונה קלאסורה

    ספורטיבו לוקואנו - ריבר פלייט אסונסיון

    22:59
    ספורטיבו לוקואנו2.05
    ‫x2.60
    ריבר פלייט אסונסיון2.40
    S D +7

    סקוטלנד - סקוטית שניה

    אנן אתלטיק - ברצ'ין

    21:44
    אנן אתלטיק1.40
    ‫x3.40
    ברצ'ין4.05

    הימור יתרון - 90 דק'

    יום ג'12.11

    אנגליה - גביע אנגלי

    יאוביל - הארטלפול

    21:44
    יאוביל (‪-‬1)3.50
    ‫x (‪+‬1)3.35
    הארטלפול (‪+‬1)1.50
    +7

    אנגליה - גביע הליגות הנמוכות, בית א' צפון

    סקאנת'ורפ - סנדרלנד

    21:44
    סקאנת'ורפ (‪+‬1)1.70
    ‫x (‪-‬1)3.45
    סנדרלנד (‪-‬1)2.70
    +7

    אנגליה - גביע הליגות הנמוכות, בית ג' צפון

    טרנמיר - סלפורד סיטי

    21:44
    טרנמיר (‪-‬1)3.40
    ‫x (‪+‬1)3.60
    סלפורד סיטי (‪+‬1)1.50
    +7

    אנגליה - גביע הליגות הנמוכות, בית ד' צפון

    פורט וייל - ניוקאסל עד 21

    21:44
    פורט וייל (‪-‬1)2.20
    ‫x (‪+‬1)3.40
    ניוקאסל עד 21 (‪+‬1)2.00
    +7

    אנגליה - גביע הליגות הנמוכות, בית ה' צפון

    ברטון אלביון - מנספילד

    21:44
    ברטון אלביון (‪-‬1)2.40
    ‫x (‪+‬1)3.30
    מנספילד (‪+‬1)1.90
    +7

    אנגליה - גביע הליגות הנמוכות, בית ז' צפון

    מורקאמב - קרלייל

    21:44
    מורקאמב (‪+‬1)1.80
    ‫x (‪-‬1)3.45
    קרלייל (‪-‬1)2.50
    +7

    אנגליה - גביע הליגות הנמוכות, בית ח' צפון

    לינקולן - רות'רהאם

    21:44
    לינקולן (‪+‬1)1.50
    ‫x (‪-‬1)3.45
    רות'רהאם (‪-‬1)3.40
    +7

    אנגליה - גביע הליגות הנמוכות, בית א' דרום

    ג'ילינגהאם - טוטנהאם עד 21

    20:59
    ג'ילינגהאם (‪-‬1)3.75
    ‫x (‪+‬1)3.70
    טוטנהאם עד 21 (‪+‬1)1.40
    +7

    קולצ'סטר - איפסוויץ'

    21:29
    קולצ'סטר (‪+‬1)1.40
    ‫x (‪-‬1)3.60
    איפסוויץ' (‪-‬1)4.05
    +7

    אנגליה - גביע הליגות הנמוכות, בית ב' דרום

    קרואלי טאון - אוקספורד יונייטד

    21:44
    קרואלי טאון (‪+‬1)1.80
    ‫x (‪-‬1)3.40
    אוקספורד יונייטד (‪-‬1)2.50
    +7

    אנגליה - גביע הליגות הנמוכות, בית ד' דרום

    וולסול - פורסט גרין

    20:59
    וולסול (‪-‬1)3.85
    ‫x (‪+‬1)3.55
    פורסט גרין (‪+‬1)1.40
    +7

    אנגליה - גביע הליגות הנמוכות, בית ה' דרום

    צ'לטנהאם - ניופורט קאונטי

    21:44
    צ'לטנהאם (‪-‬1)3.40
    ‫x (‪+‬1)3.45
    ניופורט קאונטי (‪+‬1)1.50
    +7

    אנגליה - גביע הליגות הנמוכות, בית ו' צפון

    ברדפורד - רוצ'דייל

    21:29
    ברדפורד (‪-‬1)1.85
    ‫x (‪+‬1)3.40
    רוצ'דייל (‪+‬1)2.35
    +7

    אנגליה - גביע הליגות הנמוכות, בית ז' דרום

    מילטון קינס דונס - וויקומב

    21:44
    מילטון קינס דונס (‪+‬1)1.40
    ‫x (‪-‬1)3.60
    וויקומב (‪-‬1)3.90
    +7

    אנגליה - גביע הליגות הנמוכות, בית ח' דרום

    פטרבורו - קיימברידג' יונייטד

    21:29
    פטרבורו (‪-‬1)1.90
    ‫x (‪+‬1)3.25
    קיימברידג' יונייטד (‪+‬1)2.35
    +7

    צ'ילה - צ'יליאנית שניה,טורניר האמצע

    מאגאיינס - קוברלואה

    16:59
    מאגאיינס (‪+‬1)1.45
    ‫x (‪-‬1)3.30
    קוברלואה (‪-‬1)4.00
    +5

    רומניה - רומנית שניה

    פטרולול - ויטורול פנדורי

    19:29
    פטרולול (‪-‬1)2.05
    ‫x (‪+‬1)2.95
    ויטורול פנדורי (‪+‬1)2.35
    +7

    אנגליה חובבנים - אנגלית מחוזית צפון

    הרפורד - אלפרטון

    21:44
    הרפורד (‪-‬1)3.10
    ‫x (‪+‬1)3.35
    אלפרטון (‪+‬1)1.60
    +7

    קינגס לין טאון - לימינגטון

    21:44
    קינגס לין טאון (‪-‬1)2.05
    ‫x (‪+‬1)3.35
    לימינגטון (‪+‬1)2.20
    +7

    ספנימור טאון - בוסטון יונייטד

    21:44
    ספנימור טאון (‪-‬1)3.10
    ‫x (‪+‬1)3.30
    בוסטון יונייטד (‪+‬1)1.60
    +7

    אנגליה חובבנים - אנגלית מחוזית דרום

    וולינג - דולוויץ'

    21:44
    וולינג (‪-‬1)4.15
    ‫x (‪+‬1)3.65
    דולוויץ' (‪+‬1)1.35
    +7

    בילריקיי - וולדסטון

    21:44
    בילריקיי (‪+‬1)1.40
    ‫x (‪-‬1)3.80
    וולדסטון (‪-‬1)3.60
    +7

    פרגוואי - פרגוואית ראשונה קלאסורה

    ספורטיבו לוקואנו - ריבר פלייט אסונסיון

    22:59
    ספורטיבו לוקואנו (‪-‬1)3.95
    ‫x (‪+‬1)3.30
    ריבר פלייט אסונסיון (‪+‬1)1.40
    +7

    הימור יתרון - ללא הארכות

    יום ג'12.11

    ישראל - ליגה לאומית - סל

    אליצור נתניה - א.ס. רמת השרון

    19:59
    אליצור נתניה (‪-‬5)1.80
    ‫x (‪+‬5)9.00
    א.ס. רמת השרון (‪+‬5)1.80
    S D +8

    בינלאומי - יורוקאפ, בית א'

    אולם - אנדורה

    20:29
    אולם (‪+‬3)1.80
    ‫x (‪-‬3)9.00
    אנדורה (‪-‬3)1.80
    S D +6

    בינלאומי - יורוקאפ, בית ג'

    נאנטר - דרושפאקה

    21:44
    נאנטר (‪-‬2)1.80
    ‫x (‪+‬2)9.00
    דרושפאקה (‪+‬2)1.80
    S D +6

    בינלאומי - יורוקאפ, בית ד'

    טרנטו - בודוצ'נוסט

    20:29
    טרנטו (‪-‬5)1.80
    ‫x (‪+‬5)9.00
    בודוצ'נוסט (‪+‬5)1.80
    S D +6

    בינלאומי - ליגת האלופות בכדורסל, בית ב'

    פו אורטז - הפועל ירושלים

    21:29
    פו אורטז (‪+‬7)1.80
    ‫x (‪-‬7)9.00
    הפועל ירושלים (‪-‬7)1.80
    S D +10

    הימור יתרון - כולל הארכות אם יהיו

    יום ג'12.11

    בינלאומי - יורופ קאפ, בית א'

    פקשי - אינטר ברטיסלבה

    18:59
    פקשי (‪+‬2.5)1.65
    אינטר ברטיסלבה (‪-‬2.5)1.70
    +2

    בינלאומי - יורופ קאפ, בית ג'

    אפואל ניקוסיה - פרישטינה

    17:59
    אפואל ניקוסיה (‪+‬14.5)1.60
    פרישטינה (‪-‬14.5)1.70
    +2

    בינלאומי - ליגת האלופות בכדורסל, בית א'

    לייטקבליס - טורון

    18:59
    לייטקבליס (‪-‬2.5)1.70
    טורון (‪+‬2.5)1.60
    S D +5

    בינלאומי - ליגת האלופות בכדורסל, בית ב'

    רסטה ושטה - בנדירמה

    20:59
    רסטה ושטה (‪-‬3.5)1.70
    בנדירמה (‪+‬3.5)1.60
    S D +5

    בינלאומי - ליגת האלופות בכדורסל, בית ג'

    מורנר - פרישטרי

    20:59
    מורנר (‪-‬1.5)1.60
    פרישטרי (‪+‬1.5)1.70
    +5

    בינלאומי - ליגת האלופות בכדורסל, בית ד'

    בשיקטאש - שומבטלי

    18:59
    בשיקטאש (‪-‬7.5)1.65
    שומבטלי (‪+‬7.5)1.65
    S D +5

    פאוק סלוניקי - ברינדיזי

    18:59
    פאוק סלוניקי (‪+‬2.5)1.65
    ברינדיזי (‪-‬2.5)1.65
    +5

    טלקום בון - קלייפדה

    20:59
    טלקום בון (‪-‬2.5)1.65
    קלייפדה (‪+‬2.5)1.65
    +5

    סראגוסה - דיז'ון

    21:29
    סראגוסה (‪-‬5.5)1.65
    דיז'ון (‪+‬5.5)1.70
    +5

    בינלאומי - הליגה הבלקנית

    אקדמיק פלובדיב - רהובצ'י

    18:29
    אקדמיק פלובדיב (‪-‬11.5)1.65
    רהובצ'י (‪+‬11.5)1.65
    +2

    בינלאומי - ליגה אדריאטית שניה

    דינמיק - סלובודה

    19:59
    דינמיק (‪-‬6.5)1.65
    סלובודה (‪+‬6.5)1.65
    S D +2

    הליוס דומז'לה - אמ.זי.טי סקופייה

    19:59
    הליוס דומז'לה (‪-‬2.5)1.65
    אמ.זי.טי סקופייה (‪+‬2.5)1.65
    +2

    פינלנד - סל - פינלנד

    קוטקה - לפואן

    18:29
    קוטקה (‪-‬13.5)1.60
    לפואן (‪+‬13.5)1.70
    +2

    סלובניה - גביע סלובני - סל

    לאשקו - טריגלב

    19:59
    לאשקו (‪-‬14.5)1.70
    טריגלב (‪+‬14.5)1.60
    +2

    איליריה - נובה גוריצה

    21:29
    איליריה (‪-‬11.5)1.60
    נובה גוריצה (‪+‬11.5)1.70
    +2

    מעל/מתחת נקודות - ללא הארכות

    יום ג'12.11

    ישראל - ליגה לאומית - סל

    אליצור נתניה - א.ס. רמת השרון

    19:59
    מעל 1621.70
    בדיוק 16220.00
    מתחת 1621.70
    +8

    בינלאומי - יורוקאפ, בית א'

    אולם - אנדורה

    20:29
    מעל 1681.70
    בדיוק 16820.00
    מתחת 1681.70
    +6

    בינלאומי - יורוקאפ, בית ג'

    נאנטר - דרושפאקה

    21:44
    מעל 1551.70
    בדיוק 15520.00
    מתחת 1551.70
    +6

    בינלאומי - יורוקאפ, בית ד'

    טרנטו - בודוצ'נוסט

    20:29
    מעל 1551.70
    בדיוק 15520.00
    מתחת 1551.70
    +6

    בינלאומי - ליגת האלופות בכדורסל, בית ב'

    פו אורטז - הפועל ירושלים

    21:29
    מעל 1711.70
    בדיוק 17120.00
    מתחת 1711.70
    +10

    מעל/מתחת נקודות - כולל הארכות אם יהיו

    יום ג'12.11

    בינלאומי - יורופ קאפ, בית א'

    פקשי - אינטר ברטיסלבה

    18:59
    מעל 165.51.75
    מתחת 165.51.60
    +2

    בינלאומי - יורופ קאפ, בית ג'

    אפואל ניקוסיה - פרישטינה

    17:59
    מעל 164.51.65
    מתחת 164.51.65
    +2

    בינלאומי - ליגת האלופות בכדורסל, בית א'

    לייטקבליס - טורון

    18:59
    מעל 167.51.65
    מתחת 167.51.65
    +5

    בינלאומי - ליגת האלופות בכדורסל, בית ב'

    רסטה ושטה - בנדירמה

    20:59
    מעל 162.51.65
    מתחת 162.51.65
    +5

    בינלאומי - ליגת האלופות בכדורסל, בית ג'

    מורנר - פרישטרי

    20:59
    מעל 156.51.65
    מתחת 156.51.65
    +5

    בינלאומי - ליגת האלופות בכדורסל, בית ד'

    בשיקטאש - שומבטלי

    18:59
    מעל 148.51.65
    מתחת 148.51.70
    +5

    פאוק סלוניקי - ברינדיזי

    18:59
    מעל 157.51.65
    מתחת 157.51.70
    +5

    טלקום בון - קלייפדה

    20:59
    מעל 162.51.65
    מתחת 162.51.70
    +5

    סראגוסה - דיז'ון

    21:29
    מעל 156.51.65
    מתחת 156.51.65
    +5

    בינלאומי - הליגה הבלקנית

    אקדמיק פלובדיב - רהובצ'י

    18:29
    מעל 153.51.65
    מתחת 153.51.65
    +2

    בינלאומי - ליגה אדריאטית שניה

    דינמיק - סלובודה

    19:59
    מעל 151.51.65
    מתחת 151.51.65
    +2

    הליוס דומז'לה - אמ.זי.טי סקופייה

    19:59
    מעל 153.51.65
    מתחת 153.51.65
    +2

    פינלנד - סל - פינלנד

    קוטקה - לפואן

    18:29
    מעל 178.51.70
    מתחת 178.51.65
    +2
סה"כ תוצאות 179 סה"כ עמודים 2