ענפים

null

אופציות

  1. ג 12.11
  2. ד 13.11
  3. ה 14.11
  4. ו 15.11
  5. ש 16.11
  6. א 17.11
  7. כל הימים
  • ‮1X2‬ - 90 דק'

    יום ד'13.11

    ספרד - גביע ספרדי

    טולוסה - פונטייאס

    19:59
    טולוסה2.00
    ‫x2.85
    פונטייאס2.55
    D +3

    פ.צ. אנדורה - אנדרטקס

    19:59
    פ.צ. אנדורה1.15
    ‫x4.60
    אנדרטקס6.25
    D +3

    בסריל - אורקה

    19:59
    בסריל2.80
    ‫x3.05
    אורקה1.75
    D +3

    קומיאס - בארקרניו

    20:59
    קומיאס2.00
    ‫x2.85
    בארקרניו2.55
    D +3

    מלייה - לובון

    21:29
    מלייה1.25
    ‫x3.90
    לובון5.00
    D +3

    פרגה - פנייה אזגרסה

    21:29
    פרגה1.40
    ‫x3.35
    פנייה אזגרסה4.15
    D +3

    אל אלמו - פדרונייראס

    21:59
    אל אלמו1.90
    ‫x2.90
    פדרונייראס2.65
    S D +3

    אנטוניאנו - אתלטיקו פורסונה

    21:59
    אנטוניאנו1.15
    ‫x4.60
    אתלטיקו פורסונה6.00
    S D +3

    אינטרסיטי - גראן טרחל

    21:59
    אינטרסיטי1.25
    ‫x3.80
    גראן טרחל5.25
    S D +3

    רמון וקחל - אל פלמאר

    21:59
    רמון וקחל2.55
    ‫x2.80
    אל פלמאר2.00
    D +3

    אנגליה - גביע הליגות הנמוכות, בית ב' צפון

    פליטווד טאון - אולדהאם

    21:44
    פליטווד טאון1.45
    ‫x3.35
    אולדהאם3.95
    S D +5

    אנגליה - גביע הליגות הנמוכות, בית ד' צפון

    שרוסברי - מאקלספילד

    21:29
    שרוסברי1.15
    ‫x4.15
    מאקלספילד6.75
    S D +5

    אנגליה - גביע הליגות הנמוכות, בית ג' דרום

    סאות'נד יונייטד - ווימבלדון

    21:44
    סאות'נד יונייטד2.90
    ‫x3.00
    ווימבלדון1.75
    S D +5

    אנגליה - גביע הליגות הנמוכות, בית ה' דרום

    אקסטר - ווסטהאם עד 21

    20:59
    אקסטר1.75
    ‫x3.10
    ווסטהאם עד 212.80
    S D +5

    אנגליה - גביע הליגות הנמוכות, בית ו' דרום

    בריסטול רוברס - סווינדון

    21:44
    בריסטול רוברס1.50
    ‫x3.20
    סווינדון3.75
    S D +5

    איטליה - גביע ליגה ג איטליה שלב הגמר

    טריאסטינה 1918 - וירטוס ורונה

    17:59
    טריאסטינה 19182.00
    ‫x2.80
    וירטוס ורונה2.55
    S D

    בינלאומי - מוק' אליפות אפריקה , בית 4

    אנגולה - גמביה

    20:59
    אנגולה1.30
    ‫x3.15
    גמביה6.00
    S D +5

    בינלאומי - מוק' אליפות אפריקה, בית 5

    הרפובליקה המרכז אפריקנית - בורונדי

    14:59
    הרפובליקה המרכז אפריקנית1.55
    ‫x2.85
    בורונדי4.00
    S D +5

    בינלאומי - מוק' אליפות אפריקה, בית 12

    סיירה ליאונה - לסוטו

    17:59
    סיירה ליאונה1.55
    ‫x2.85
    לסוטו4.05
    S D +5

    ניגריה - בנין

    17:59
    ניגריה1.15
    ‫x3.75
    בנין9.00
    S D +5

    בינלאומי - מוק' אליפות אפריקה, בית 1

    נמיביה - צ'אד

    17:59
    נמיביה1.40
    ‫x3.05
    צ'אד4.95
    S D +5

    בינלאומי - מוק' אליפות אפריקה, בית 2

    מלאווי - דרום סודאן

    14:59
    מלאווי1.20
    ‫x3.70
    דרום סודאן7.50
    S D +5

    בורקינה פאסו - אוגנדה

    20:59
    בורקינה פאסו1.50
    ‫x2.95
    אוגנדה4.15
    S D +5

    בינלאומי - מוק' אליפות אפריקה, בית 3

    סודאן - סאו טומה ופרינסיפה

    19:59
    סודאן1.25
    ‫x3.45
    סאו טומה ופרינסיפה6.25
    S D +5

    בינלאומי - מוק' אליפות אפריקה, בית 6

    קמרון - קייפ ורדה

    17:59
    קמרון1.30
    ‫x3.15
    קייפ ורדה6.00
    S D +5

    בינלאומי - מוק' אליפות אפריקה, בית 9

    גינאה-ביסו - אסווטיני

    17:59
    גינאה‪-‬ביסו1.60
    ‫x2.85
    אסווטיני3.65
    S D +5

    סנגל - קונגו

    20:59
    סנגל1.10
    ‫x4.00
    קונגו9.50
    S D +5

    אלג'יריה - אלג'יר ראשונה

    מ.ס. אלג'ר - קבילה

    19:44
    מ.ס. אלג'ר1.40
    ‫x3.10
    קבילה4.55
    S D +5

    ברזיל - ברזילאית שנייה

    ויטוריה באהיה - סי.אר.בי

    00:14
    ויטוריה באהיה1.95
    ‫x2.65
    סי.אר.בי2.70
    S D +5

    ברזיל דה פלוטאס - קוריטיבה

    00:14
    ברזיל דה פלוטאס2.75
    ‫x2.45
    קוריטיבה2.10
    S D +5

    אואסטה - גויאננשה

    00:14
    אואסטה3.00
    ‫x2.55
    גויאננשה1.90
    S D +5

    קריסיומה - לונדרינה

    01:29
    קריסיומה1.65
    ‫x2.70
    לונדרינה3.75
    S D +5

    פונטה פרטה - פיגוורנסה

    01:29
    פונטה פרטה2.00
    ‫x2.45
    פיגוורנסה2.90
    S D +5

    פאראנה - סאו בנטו

    02:29
    פאראנה1.75
    ‫x2.65
    סאו בנטו3.35
    S D +5

    אופראריו - ברגנטינו

    02:29
    אופראריו2.80
    ‫x2.65
    ברגנטינו1.95
    S D +5

    קולומביה - קולומביאנית שניה, פלייאוף עליון, בית 2

    בוגוטה - פורטלצה

    02:59
    בוגוטה2.00
    ‫x2.65
    פורטלצה2.70
    S D +5

    בויאקה צ'יקו - ריאל קרטחנה

    02:59
    בויאקה צ'יקו1.65
    ‫x2.85
    ריאל קרטחנה3.35
    S D +2

    נבחרות צעירות - מוקדמות יורו עד גיל 19 בית 10

    שווייץ עד 19 - אירלנד עד 19

    11:59
    שווייץ עד 191.95
    ‫x3.05
    אירלנד עד 192.45
    S D +3

    נבחרות צעירות - מוקדמות יורו עד גיל 19 בית 11

    צפון מקדוניה עד 19 - בוסניה והרצגובינה עד 19

    13:59
    צפון מקדוניה עד 192.00
    ‫x3.05
    בוסניה והרצגובינה עד 192.35
    D

    נבחרות צעירות - מוקדמות יורו עד גיל 19, בית 4

    איסלנד עד 19 - בלגיה עד 19

    15:29
    איסלנד עד 194.15
    ‫x3.30
    בלגיה עד 191.40
    D

    יוון עד 19 - אלבניה עד 19

    20:29
    יוון עד 191.40
    ‫x3.50
    אלבניה עד 194.20
    D

    נבחרות צעירות - מוקדמות יורו עד גיל 19 בית 5

    וויילס עד 19 - פולין עד 19

    14:59
    וויילס עד 192.20
    ‫x2.90
    פולין עד 192.25
    D +3

    נבחרות צעירות - מוקדמות יורו עד גיל 19,בית 6

    קפריסין עד 19 - סלובקיה עד 19

    12:59
    קפריסין עד 194.30
    ‫x3.25
    סלובקיה עד 191.40
    D

    נבחרות צעירות - מוקמות יורו עד גיל 19, בית 9

    אוקראינה עד 19 - אסטוניה עד 19

    13:59
    אוקראינה עד 191.05
    ‫x5.00
    אסטוניה עד 199.25
    D +3

    רוסיה - רוסית שניה

    ספרטק מוסקבה ב' - ארמביר

    11:29
    ספרטק מוסקבה ב'1.85
    ‫x2.75
    ארמביר2.90
    S D +5

    נפטחימיק - אוונגרד קורסק

    12:59
    נפטחימיק1.70
    ‫x2.85
    אוונגרד קורסק3.25
    S D +5

    קרסנודר ב' - ייניסיי קרסנויארסק

    13:59
    קרסנודר ב'2.15
    ‫x2.65
    ייניסיי קרסנויארסק2.45
    S D +5

    טקליצ'יק איבאנובו - טום טומסק

    17:29
    טקליצ'יק איבאנובו2.95
    ‫x2.70
    טום טומסק1.85
    S D +5

    צ'ייקה פסצ'נוקופסקויה - מורדוביה סראנסק

    17:29
    צ'ייקה פסצ'נוקופסקויה1.40
    ‫x3.15
    מורדוביה סראנסק4.70
    S D +5

    שיניק ירוסלאב - לוץ' ולדיווסטוק

    17:29
    שיניק ירוסלאב1.60
    ‫x2.85
    לוץ' ולדיווסטוק3.75
    S D +5

    פקל וורונוז' - חברובסק

    17:29
    פקל וורונוז'2.45
    ‫x2.60
    חברובסק2.20
    S D +5

    חימקי - רוטור וולווגרד

    17:29
    חימקי2.05
    ‫x2.65
    רוטור וולווגרד2.60
    S D +5

    צ'רטנובו מוסקבה - בלטיקה קלינגרד

    17:59
    צ'רטנובו מוסקבה2.05
    ‫x2.65
    בלטיקה קלינגרד2.60
    S D +5

    טורפדו מוסקבה - ניז'ני נובגורוד

    18:29
    טורפדו מוסקבה1.65
    ‫x2.80
    ניז'ני נובגורוד3.40
    S D +5

    רומניה - רומנית שניה

    צ'סיקזרדה - רסיטה

    13:59
    צ'סיקזרדה1.80
    ‫x2.85
    רסיטה2.90
    S D +5

    דונראה קלרסי - צ'מפיונס ארגס

    13:59
    דונראה קלרסי1.95
    ‫x2.85
    צ'מפיונס ארגס2.60
    S D +5

    ריפנסיה טימישוארה - פוליטכניקה טימישוארה

    13:59
    ריפנסיה טימישוארה1.95
    ‫x2.75
    פוליטכניקה טימישוארה2.70
    S D +5

    מטלוגלובוס - פארול קונסטנסה

    13:59
    מטלוגלובוס1.95
    ‫x2.70
    פארול קונסטנסה2.70
    S D +5

    ספורטול סנגוב - טורנו מגורלה

    13:59
    ספורטול סנגוב4.70
    ‫x3.45
    טורנו מגורלה1.35
    S D +5

    אוטה ארד - גלוריה בוזאו

    13:59
    אוטה ארד1.50
    ‫x3.25
    גלוריה בוזאו3.75
    S D +5

    יוניברסיטיאה קלוז' - קונקורדיה קיאז'ניה

    17:29
    יוניברסיטיאה קלוז'1.80
    ‫x2.85
    קונקורדיה קיאז'ניה2.95
    S D +5

    מיובני - ראפיד 1923

    19:29
    מיובני2.20
    ‫x2.75
    ראפיד 19232.30
    S D +5

    פרגוואי - פרגוואית ראשונה קלאסורה

    דפורטיבו קפיאטה - סול דה אמריקה

    00:59
    דפורטיבו קפיאטה2.40
    ‫x2.70
    סול דה אמריקה2.05
    S D +5

    ערב הסעודית - סעודית שניה

    קוואב - אל נוג'ום

    14:04
    קוואב1.45
    ‫x3.15
    אל נוג'ום4.10
    D +4

    אל תקדום - אוהוד סעודי

    14:14
    אל תקדום2.65
    ‫x2.70
    אוהוד סעודי2.00
    D +4

    ג'בליין - אל נחדה

    14:19
    ג'בליין1.65
    ‫x2.95
    אל נחדה3.25
    D +4

    אל אנסאר - חטן

    17:14
    אל אנסאר1.85
    ‫x2.65
    חטן3.05
    S D +4

    הימור יתרון - 90 דק'

    יום ד'13.11

    אנגליה - גביע הליגות הנמוכות, בית ב' צפון

    פליטווד טאון - אולדהאם

    21:44
    פליטווד טאון (‪-‬1)2.15
    ‫x (‪+‬1)3.35
    אולדהאם (‪+‬1)2.05
    +5

    אנגליה - גביע הליגות הנמוכות, בית ד' צפון

    שרוסברי - מאקלספילד

    21:29
    שרוסברי (‪-‬1)1.45
    ‫x (‪+‬1)4.05
    מאקלספילד (‪+‬1)3.15
    +5

    אנגליה - גביע הליגות הנמוכות, בית ג' דרום

    סאות'נד יונייטד - ווימבלדון

    21:44
    סאות'נד יונייטד (‪+‬1)1.65
    ‫x (‪-‬1)3.40
    ווימבלדון (‪-‬1)2.90
    +5

    אנגליה - גביע הליגות הנמוכות, בית ה' דרום

    אקסטר - ווסטהאם עד 21

    20:59
    אקסטר (‪-‬1)2.90
    ‫x (‪+‬1)3.45
    ווסטהאם עד 21 (‪+‬1)1.60
    +5

    אנגליה - גביע הליגות הנמוכות, בית ו' דרום

    בריסטול רוברס - סווינדון

    21:44
    בריסטול רוברס (‪-‬1)2.35
    ‫x (‪+‬1)3.30
    סווינדון (‪+‬1)1.90
    +5

    בינלאומי - מוק' אליפות אפריקה , בית 4

    אנגולה - גמביה

    20:59
    אנגולה (‪-‬1)2.00
    ‫x (‪+‬1)3.00
    גמביה (‪+‬1)2.40
    +5

    בינלאומי - מוק' אליפות אפריקה, בית 5

    הרפובליקה המרכז אפריקנית - בורונדי

    14:59
    הרפובליקה המרכז אפריקנית (‪-‬1)2.70
    ‫x (‪+‬1)2.95
    בורונדי (‪+‬1)1.85
    +5

    בינלאומי - מוק' אליפות אפריקה, בית 12

    סיירה ליאונה - לסוטו

    17:59
    סיירה ליאונה (‪-‬1)2.65
    ‫x (‪+‬1)2.95
    לסוטו (‪+‬1)1.85
    +5

    ניגריה - בנין

    17:59
    ניגריה (‪-‬1)1.60
    ‫x (‪+‬1)2.95
    בנין (‪+‬1)3.40
    +5

    בינלאומי - מוק' אליפות אפריקה, בית 1

    נמיביה - צ'אד

    17:59
    נמיביה (‪-‬1)2.25
    ‫x (‪+‬1)3.00
    צ'אד (‪+‬1)2.15
    +5

    בינלאומי - מוק' אליפות אפריקה, בית 2

    מלאווי - דרום סודאן

    14:59
    מלאווי (‪-‬1)1.65
    ‫x (‪+‬1)3.05
    דרום סודאן (‪+‬1)3.10
    +5

    בורקינה פאסו - אוגנדה

    20:59
    בורקינה פאסו (‪-‬1)2.65
    ‫x (‪+‬1)2.85
    אוגנדה (‪+‬1)1.90
    +5

    בינלאומי - מוק' אליפות אפריקה, בית 3

    סודאן - סאו טומה ופרינסיפה

    19:59
    סודאן (‪-‬1)1.85
    ‫x (‪+‬1)3.05
    סאו טומה ופרינסיפה (‪+‬1)2.65
    +5

    בינלאומי - מוק' אליפות אפריקה, בית 6

    קמרון - קייפ ורדה

    17:59
    קמרון (‪-‬1)1.95
    ‫x (‪+‬1)3.10
    קייפ ורדה (‪+‬1)2.40
    +5

    בינלאומי - מוק' אליפות אפריקה, בית 9

    גינאה-ביסו - אסווטיני

    17:59
    גינאה‪-‬ביסו (‪-‬1)2.90
    ‫x (‪+‬1)2.95
    אסווטיני (‪+‬1)1.75
    +5

    סנגל - קונגו

    20:59
    סנגל (‪-‬1)1.45
    ‫x (‪+‬1)3.35
    קונגו (‪+‬1)3.75
    +5

    אלג'יריה - אלג'יר ראשונה

    מ.ס. אלג'ר - קבילה

    19:44
    מ.ס. אלג'ר (‪-‬1)2.25
    ‫x (‪+‬1)3.00
    קבילה (‪+‬1)2.10
    +5

    ברזיל - ברזילאית שנייה

    ויטוריה באהיה - סי.אר.בי

    00:14
    ויטוריה באהיה (‪-‬1)3.75
    ‫x (‪+‬1)3.30
    סי.אר.בי (‪+‬1)1.45
    +5

    ברזיל דה פלוטאס - קוריטיבה

    00:14
    ברזיל דה פלוטאס (‪+‬1)1.40
    ‫x (‪-‬1)3.20
    קוריטיבה (‪-‬1)4.35
    +5

    אואסטה - גויאננשה

    00:14
    אואסטה (‪+‬1)1.50
    ‫x (‪-‬1)3.10
    גויאננשה (‪-‬1)3.80
    +5

    קריסיומה - לונדרינה

    01:29
    קריסיומה (‪-‬1)2.95
    ‫x (‪+‬1)3.00
    לונדרינה (‪+‬1)1.75
    +5

    פונטה פרטה - פיגוורנסה

    01:29
    פונטה פרטה (‪-‬1)4.20
    ‫x (‪+‬1)3.10
    פיגוורנסה (‪+‬1)1.45
    +5

    פאראנה - סאו בנטו

    02:29
    פאראנה (‪-‬1)3.25
    ‫x (‪+‬1)3.05
    סאו בנטו (‪+‬1)1.65
    +5

    אופראריו - ברגנטינו

    02:29
    אופראריו (‪+‬1)1.50
    ‫x (‪-‬1)3.25
    ברגנטינו (‪-‬1)3.70
    +5

    קולומביה - קולומביאנית שניה, פלייאוף עליון, בית 2

    בוגוטה - פורטלצה

    02:59
    בוגוטה (‪-‬1)3.85
    ‫x (‪+‬1)3.30
    פורטלצה (‪+‬1)1.45
    +5

    רוסיה - רוסית שניה

    ספרטק מוסקבה ב' - ארמביר

    11:29
    ספרטק מוסקבה ב' (‪-‬1)3.40
    ‫x (‪+‬1)3.25
    ארמביר (‪+‬1)1.55
    +5

    נפטחימיק - אוונגרד קורסק

    12:59
    נפטחימיק (‪-‬1)3.00
    ‫x (‪+‬1)3.15
    אוונגרד קורסק (‪+‬1)1.65
    +5

    קרסנודר ב' - ייניסיי קרסנויארסק

    13:59
    קרסנודר ב' (‪-‬1)4.20
    ‫x (‪+‬1)3.40
    ייניסיי קרסנויארסק (‪+‬1)1.40
    +5

    טקליצ'יק איבאנובו - טום טומסק

    17:29
    טקליצ'יק איבאנובו (‪+‬1)1.55
    ‫x (‪-‬1)3.20
    טום טומסק (‪-‬1)3.50
    +5

    צ'ייקה פסצ'נוקופסקויה - מורדוביה סראנסק

    17:29
    צ'ייקה פסצ'נוקופסקויה (‪-‬1)2.30
    ‫x (‪+‬1)2.90
    מורדוביה סראנסק (‪+‬1)2.15
    +5

    שיניק ירוסלאב - לוץ' ולדיווסטוק

    17:29
    שיניק ירוסלאב (‪-‬1)2.75
    ‫x (‪+‬1)3.00
    לוץ' ולדיווסטוק (‪+‬1)1.80
    +5

    פקל וורונוז' - חברובסק

    17:29
    פקל וורונוז' (‪+‬1)1.40
    ‫x (‪-‬1)3.40
    חברובסק (‪-‬1)4.40
    +5

    חימקי - רוטור וולווגרד

    17:29
    חימקי (‪-‬1)4.10
    ‫x (‪+‬1)3.30
    רוטור וולווגרד (‪+‬1)1.40
    +5
סה"כ תוצאות 188 סה"כ עמודים 2