ענפים

null

אופציות

  1. ו 23.10
  2. ש 24.10
  3. א 25.10
  4. ב 26.10
  5. ג 27.10
  6. ד 28.10
  7. כל הימים
  • ‮1X2‬ - תוצאת סיום (ללא הארכות)

    יום ו'23.10

    מועדונים בינלאומיים - ליגת האלופות אפריקה,שלב הנוקאאוט

    אל אהלי - ווידאד קזבלנקה

    22:00
    אל אהלי1.55
    ‫x‬2.75
    ווידאד קזבלנקה4.10
    S D +4

    ספרד - ספרדית ראשונה

    אלצ'ה - ולנסיה

    22:00
    אלצ'ה3.00
    ‫x‬2.85
    ולנסיה2.05
    S D +19

    אנגליה - פרמייר ליג

    אסטון וילה - לידס

    22:00
    אסטון וילה2.15
    ‫x‬2.85
    לידס2.80
    S D +21

    אנגליה - צ'מפיונשיפ

    נוטינגהאם פורסט - דרבי קאונטי

    21:45
    נוטינגהאם פורסט1.75
    ‫x‬2.70
    דרבי קאונטי3.25
    S D +7

    איטליה - איטלקית ראשונה

    ססואולו - טורינו

    21:45
    ססואולו1.40
    ‫x‬4.00
    טורינו4.70
    S D +11

    איטליה - איטלקית שניה

    אמפולי - פיזה

    22:00
    אמפולי1.85
    ‫x‬2.65
    פיזה3.05
    S D +7

    גרמניה - גרמנית ראשונה

    שטוטגרט - פ.צ. קלן

    21:30
    שטוטגרט1.85
    ‫x‬3.40
    פ.צ. קלן2.90
    S D +20

    גרמניה - גרמנית שלישית

    צוויקאו - טורקגוצ'ו מינכן

    20:00
    צוויקאו2.10
    ‫x‬2.85
    טורקגוצ'ו מינכן2.40
    S D +6

    גרמניה - גרמנית שניה

    רגנסבורג - בראונשווייג

    19:30
    רגנסבורג1.60
    ‫x‬3.10
    בראונשווייג3.25
    S D +7

    נירנברג - קרלסרוהה

    19:30
    נירנברג2.00
    ‫x‬2.75
    קרלסרוהה2.60
    S D +7

    צרפת - צרפתית ראשונה

    ראן - אנז'ר

    22:00
    ראן1.65
    ‫x‬3.15
    אנז'ר4.00
    S D +10

    צרפת - צרפתית שלישית

    באסטיה - אורליאן

    21:00
    באסטיה1.65
    ‫x‬2.60
    אורליאן3.70
    S D +2

    בולון - קרטייה-לוסיטאנו

    21:00
    בולון1.75
    ‫x‬2.55
    קרטייה‪-‬לוסיטאנו3.45
    S D +2

    בורג א ברס - קונקרנו

    21:00
    בורג א ברס1.70
    ‫x‬2.65
    קונקרנו3.60
    S D +2

    פורטוגל - פורטוגלית שניה

    פנאפייל - ארוקה

    20:30
    פנאפייל2.45
    ‫x‬2.60
    ארוקה2.20
    S D +6

    פורטוגל - פורטוגלית ראשונה

    טונדלה - פורטימוננסה

    22:30
    טונדלה2.80
    ‫x‬2.70
    פורטימוננסה1.90
    S D +7

    דנמרק - דנית ראשונה

    לינגבי - אודנסה

    20:00
    לינגבי3.10
    ‫x‬3.15
    אודנסה1.65
    S D +8

    אקוודור - אקוודורית ראשונה, שלב שני

    רונא - אאוקס

    23:30
    רונא2.10
    ‫x‬2.85
    אאוקס2.40
    S D +4

    אוסטרליה - דר' אוסטרליה פרמייר ליג

    אדלייד קוראטיה - אדלייד בלו איגלס

    12:45
    אדלייד קוראטיה1.85
    ‫x‬3.15
    אדלייד בלו איגלס2.55
    S D +2

    אדלייד אולימפיק - פארה הילס

    12:45
    אדלייד אולימפיק1.55
    ‫x‬3.35
    פארה הילס3.20
    S D +2

    סין - סינית ראשונה, פלייאוף אליפות

    שנחאי סיפג - שנחאי שנהואה

    14:35
    שנחאי סיפג1.30
    ‫x‬3.30
    שנחאי שנהואה5.25
    S D +7

    סין - סינית ראשונה, פלייאוף ירידה

    ווהאן - חנאן ג'יין-יה

    10:30
    ווהאן2.00
    ‫x‬2.60
    חנאן ג'יין‪-‬יה2.75
    S D +7

    בלגיה - בלגית ראשונה

    קורטריק - אנדרלכט

    21:45
    קורטריק2.65
    ‫x‬2.85
    אנדרלכט1.95
    S D +7

    בלגיה - בלגית שנייה

    דניזה - ווסטרלו

    21:00
    דניזה2.25
    ‫x‬3.05
    ווסטרלו2.10
    S D +4

    אוסטריה - אוסטרית שנייה

    וורוואטס סטייר - ראפיד וינה ב'

    19:30
    וורוואטס סטייר1.90
    ‫x‬3.05
    ראפיד וינה ב'2.55
    S D +4

    ואקר אינסברוק - בלאו-וייס לינץ

    19:30
    ואקר אינסברוק1.75
    ‫x‬3.10
    בלאו‪-‬וייס לינץ2.80
    S D +4

    ג'וניורס פאשינג - קאפפנברג

    19:30
    ג'וניורס פאשינג1.70
    ‫x‬3.10
    קאפפנברג3.00
    S D +4

    גרייזר 1902 - אמסטטן

    19:30
    גרייזר 19022.05
    ‫x‬3.00
    אמסטטן2.35
    S D +4

    דורנבירן - הורן

    19:30
    דורנבירן1.90
    ‫x‬3.15
    הורן2.40
    S D +4

    אוסטריה וינה ב' - אוסטריה לוסטנאו

    19:30
    אוסטריה וינה ב'2.15
    ‫x‬3.15
    אוסטריה לוסטנאו2.10
    S D +4

    לפניץ - אוסטריה קלגנפורט

    19:30
    לפניץ2.75
    ‫x‬3.10
    אוסטריה קלגנפורט1.75
    S D +4

    וויין - ליפרינג

    21:25
    וויין3.40
    ‫x‬3.30
    ליפרינג1.55
    S D +4

    אירלנד - אירית ראשונה

    דרי סיטי - שלבורן

    21:45
    דרי סיטי1.65
    ‫x‬2.80
    שלבורן3.40
    S D +4

    רוסיה - רוסית שלישית, מרכז

    סטרוגינו מוסקבה - סוקול סראטוב

    13:00
    סטרוגינו מוסקבה4.90
    ‫x‬3.50
    סוקול סראטוב1.30
    S D +2

    רומניה - רומנית ראשונה

    מדיאש - בוטוסני

    18:00
    מדיאש2.55
    ‫x‬2.75
    בוטוסני2.00
    S D +7

    אוניברסיטטה קראיובה - אקדמיקה קלינצ'ני

    21:00
    אוניברסיטטה קראיובה1.35
    ‫x‬3.35
    אקדמיקה קלינצ'ני5.00
    S D +7

    קרואטיה - קרואטית ראשונה

    ורזדין - סלאבן

    19:00
    ורזדין2.45
    ‫x‬2.65
    סלאבן2.15
    S D +7

    קרואטיה - קרואטית שניה

    ססבטה - אוריינט 1919

    16:00
    ססבטה1.65
    ‫x‬2.95
    אוריינט 19193.25
    S D +2

    קפריסין - קפריסאית ראשונה

    פאפוס - קרמיוטיסה

    18:00
    פאפוס1.30
    ‫x‬3.65
    קרמיוטיסה5.25
    S D +6

    גרמניה - גרמנית רביעית צפון מזרח

    אלטליניקה - הרטה חובבים

    20:00
    אלטליניקה1.35
    ‫x‬3.60
    הרטה חובבים4.20
    S D +4

    ויקטוריה ברלין - בבלסברג

    20:00
    ויקטוריה ברלין1.40
    ‫x‬3.30
    בבלסברג4.25
    S D +4

    טניס בורוסיה ברלין - דינמו ברלינר

    20:00
    טניס בורוסיה ברלין2.90
    ‫x‬3.15
    דינמו ברלינר1.70
    S D +4

    קוריאה הדרומית - דרום קוריאנית ראשונה,פלייאוף תחתון

    סוואן בלוווינגס - סאונגנאם

    13:00
    סוואן בלוווינגס1.85
    ‫x‬2.60
    סאונגנאם3.00
    S D +7

    הולנד - הולנדית שניה

    אוטרכט מילואים - אוס

    19:45
    אוטרכט מילואים1.85
    ‫x‬3.05
    אוס2.60
    S D +6

    ניימיכן - גו אהד איגלס

    19:45
    ניימיכן1.65
    ‫x‬3.10
    גו אהד איגלס3.10
    S D +6

    וולנדאם - דורדרכט

    19:45
    וולנדאם1.20
    ‫x‬4.30
    דורדרכט6.00
    S D +6

    טלסטאר - הלמונד ספורט

    19:45
    טלסטאר1.45
    ‫x‬3.45
    הלמונד ספורט3.80
    S D +6

    אלמירה סיטי - נאק ברדה

    22:00
    אלמירה סיטי1.70
    ‫x‬3.20
    נאק ברדה2.80
    S D +6

    פ.צ. איינדהובן - אלקמאר מילואים

    22:00
    פ.צ. איינדהובן1.50
    ‫x‬3.50
    אלקמאר מילואים3.35
    S D +6

    קאמבור - רודה

    22:00
    קאמבור1.30
    ‫x‬3.95
    רודה4.65
    S D +6

    דה גראפשחאפ - פ.ס.וו איינדהובן מילואים

    22:00
    דה גראפשחאפ1.15
    ‫x‬4.30
    פ.ס.וו איינדהובן מילואים7.00
    S D +6

    דן בוס - אקסלסיור

    22:00
    דן בוס2.70
    ‫x‬3.05
    אקסלסיור1.80
    S D +6

    פולין - פולנית שניה

    טישי - יסטרז'בי

    18:40
    טישי1.50
    ‫x‬2.90
    יסטרז'בי4.15
    S D +4

    פולין - פולנית ראשונה

    גליביצ'ה - ויסלה פלוצק

    19:00
    גליביצ'ה1.60
    ‫x‬2.90
    ויסלה פלוצק3.70
    S D +7

    ז'גלבי לובין - לכיה גדנסק

    21:30
    ז'גלבי לובין1.80
    ‫x‬2.85
    לכיה גדנסק2.85
    S D +7

    סקוטלנד - סקוטית צ'מפיונשיפ

    אברואת' - הארטס

    21:45
    אברואת'5.50
    ‫x‬3.50
    הארטס1.30
    S D +4

    שווייץ - שוויצרית שניה

    קריינס - ת'ון

    21:00
    קריינס1.90
    ‫x‬3.05
    ת'ון2.55
    S D +4

    איחוד האמירויות - ליגת המפרץ

    ח'ור פאקאן - אל נאסר דובאי

    17:15
    ח'ור פאקאן3.65
    ‫x‬3.45
    אל נאסר דובאי1.45
    S D +6

    אל ג'זירה - אל דפרה

    17:15
    אל ג'זירה1.45
    ‫x‬3.40
    אל דפרה3.75
    S D +6

    שבאב אל אהלי דובאי - אל עין

    20:00
    שבאב אל אהלי דובאי1.75
    ‫x‬3.15
    אל עין2.75
    S D +6

    איימן קלאב - אל איתיחד קלבה

    20:00
    איימן קלאב1.95
    ‫x‬3.05
    אל איתיחד קלבה2.40
    S D +6

    טורקיה - טורקית ראשונה

    קסימפסה - גוזטפה

    20:00
    קסימפסה1.95
    ‫x‬2.95
    גוזטפה2.50
    S D +7

    ערב הסעודית - סעודית ראשונה

    אל קדיסיה - דאמאק

    17:40
    אל קדיסיה2.05
    ‫x‬2.85
    דאמאק2.50
    S D +6

    אל ראאד - אל שבאב

    18:05
    אל ראאד2.40
    ‫x‬3.15
    אל שבאב1.95
    S D +6

    אל פייסאלי - אל באטין

    19:55
    אל פייסאלי1.45
    ‫x‬3.20
    אל באטין4.00
    S D +6

    עומאן - עומאנית ראשונה

    דופר - מוסקט

    15:00
    דופר1.40
    ‫x‬3.20
    מוסקט4.65
    S D +2

    עומאן אפ.סי. - אל שיב

    15:00
    עומאן אפ.סי.5.00
    ‫x‬3.30
    אל שיב1.35
    S D +2

    הימור יתרון - תוצאת סיום (ללא הארכות)

    יום ו'23.10

    מועדונים בינלאומיים - ליגת האלופות אפריקה,שלב הנוקאאוט

    אל אהלי - ווידאד קזבלנקה

    22:00
    אל אהלי (‪-‬1)2.75
    ‫x‬ (‪+‬1)2.90
    ווידאד קזבלנקה (‪+‬1)1.85
    +4

    ספרד - ספרדית ראשונה

    אלצ'ה - ולנסיה

    22:00
    אלצ'ה (‪+‬1)1.50
    ‫x‬ (‪-‬1)3.15
    ולנסיה (‪-‬1)3.75
    S D +19

    אנגליה - פרמייר ליג

    אסטון וילה - לידס

    22:00
    אסטון וילה (‪-‬1)3.30
    ‫x‬ (‪+‬1)3.50
    לידס (‪+‬1)1.50
    S D +21

    אנגליה - צ'מפיונשיפ

    נוטינגהאם פורסט - דרבי קאונטי

    21:45
    נוטינגהאם פורסט (‪-‬1)3.20
    ‫x‬ (‪+‬1)3.05
    דרבי קאונטי (‪+‬1)1.65
    +7

    איטליה - איטלקית ראשונה

    ססואולו - טורינו

    21:45
    ססואולו (‪-‬1)2.15
    ‫x‬ (‪+‬1)3.45
    טורינו (‪+‬1)2.00
    +11

    איטליה - איטלקית שניה

    אמפולי - פיזה

    22:00
    אמפולי (‪-‬1)3.30
    ‫x‬ (‪+‬1)3.35
    פיזה (‪+‬1)1.55
    +7

    גרמניה - גרמנית ראשונה

    שטוטגרט - פ.צ. קלן

    21:30
    שטוטגרט (‪-‬1)2.90
    ‫x‬ (‪+‬1)3.50
    פ.צ. קלן (‪+‬1)1.60
    S D +20

    גרמניה - גרמנית שלישית

    צוויקאו - טורקגוצ'ו מינכן

    20:00
    צוויקאו (‪-‬1)3.75
    ‫x‬ (‪+‬1)3.60
    טורקגוצ'ו מינכן (‪+‬1)1.40
    +6

    גרמניה - גרמנית שניה

    רגנסבורג - בראונשווייג

    19:30
    רגנסבורג (‪-‬1)2.70
    ‫x‬ (‪+‬1)3.25
    בראונשווייג (‪+‬1)1.75
    +7

    נירנברג - קרלסרוהה

    19:30
    נירנברג (‪-‬1)3.65
    ‫x‬ (‪+‬1)3.50
    קרלסרוהה (‪+‬1)1.45
    +7

    צרפת - צרפתית ראשונה

    ראן - אנז'ר

    22:00
    ראן (‪-‬1)2.70
    ‫x‬ (‪+‬1)3.10
    אנז'ר (‪+‬1)1.80
    +10

    פורטוגל - פורטוגלית שניה

    פנאפייל - ארוקה

    20:30
    פנאפייל (‪+‬1)1.35
    ‫x‬ (‪-‬1)3.30
    ארוקה (‪-‬1)4.55
    +6

    פורטוגל - פורטוגלית ראשונה

    טונדלה - פורטימוננסה

    22:30
    טונדלה (‪+‬1)1.50
    ‫x‬ (‪-‬1)3.15
    פורטימוננסה (‪-‬1)3.70
    +7

    דנמרק - דנית ראשונה

    לינגבי - אודנסה

    20:00
    לינגבי (‪+‬1)1.70
    ‫x‬ (‪-‬1)3.30
    אודנסה (‪-‬1)2.75
    +8

    סין - סינית ראשונה, פלייאוף אליפות

    שנחאי סיפג - שנחאי שנהואה

    14:35
    שנחאי סיפג (‪-‬1)2.00
    ‫x‬ (‪+‬1)3.05
    שנחאי שנהואה (‪+‬1)2.35
    +7

    סין - סינית ראשונה, פלייאוף ירידה

    ווהאן - חנאן ג'יין-יה

    10:30
    ווהאן (‪-‬1)4.00
    ‫x‬ (‪+‬1)3.20
    חנאן ג'יין‪-‬יה (‪+‬1)1.45
    +7

    בלגיה - בלגית ראשונה

    קורטריק - אנדרלכט

    21:45
    קורטריק (‪+‬1)1.50
    ‫x‬ (‪-‬1)3.60
    אנדרלכט (‪-‬1)3.30
    +7

    בלגיה - בלגית שנייה

    דניזה - ווסטרלו

    21:00
    דניזה (‪+‬1)1.40
    ‫x‬ (‪-‬1)3.60
    ווסטרלו (‪-‬1)3.80
    +4

    רומניה - רומנית ראשונה

    מדיאש - בוטוסני

    18:00
    מדיאש (‪+‬1)1.45
    ‫x‬ (‪-‬1)3.35
    בוטוסני (‪-‬1)3.85
    +7

    אוניברסיטטה קראיובה - אקדמיקה קלינצ'ני

    21:00
    אוניברסיטטה קראיובה (‪-‬1)2.00
    ‫x‬ (‪+‬1)3.10
    אקדמיקה קלינצ'ני (‪+‬1)2.30
    +7

    קרואטיה - קרואטית ראשונה

    ורזדין - סלאבן

    19:00
    ורזדין (‪+‬1)1.40
    ‫x‬ (‪-‬1)3.40
    סלאבן (‪-‬1)4.25
    +7

    קפריסין - קפריסאית ראשונה

    פאפוס - קרמיוטיסה

    18:00
    פאפוס (‪-‬1)1.85
    ‫x‬ (‪+‬1)3.25
    קרמיוטיסה (‪+‬1)2.50
    +6

    קוריאה הדרומית - דרום קוריאנית ראשונה,פלייאוף תחתון

    סוואן בלוווינגס - סאונגנאם

    13:00
    סוואן בלוווינגס (‪-‬1)3.60
    ‫x‬ (‪+‬1)3.10
    סאונגנאם (‪+‬1)1.55
    +7

    הולנד - הולנדית שניה

    אוטרכט מילואים - אוס

    19:45
    אוטרכט מילואים (‪-‬1)3.15
    ‫x‬ (‪+‬1)3.55
    אוס (‪+‬1)1.55
    +6

    ניימיכן - גו אהד איגלס

    19:45
    ניימיכן (‪-‬1)2.65
    ‫x‬ (‪+‬1)3.40
    גו אהד איגלס (‪+‬1)1.70
    +6

    וולנדאם - דורדרכט

    19:45
    וולנדאם (‪-‬1)1.55
    ‫x‬ (‪+‬1)3.65
    דורדרכט (‪+‬1)3.05
    +6

    טלסטאר - הלמונד ספורט

    19:45
    טלסטאר (‪-‬1)2.15
    ‫x‬ (‪+‬1)3.45
    הלמונד ספורט (‪+‬1)2.05
    +6

    אלמירה סיטי - נאק ברדה

    22:00
    אלמירה סיטי (‪-‬1)2.85
    ‫x‬ (‪+‬1)3.45
    נאק ברדה (‪+‬1)1.65
    +6

    פ.צ. איינדהובן - אלקמאר מילואים

    22:00
    פ.צ. איינדהובן (‪-‬1)2.20
    ‫x‬ (‪+‬1)3.60
    אלקמאר מילואים (‪+‬1)1.90
    +6

    קאמבור - רודה

    22:00
    קאמבור (‪-‬1)1.75
    ‫x‬ (‪+‬1)3.55
    רודה (‪+‬1)2.50
    +6

    דה גראפשחאפ - פ.ס.וו איינדהובן מילואים

    22:00
    דה גראפשחאפ (‪-‬1)1.50
    ‫x‬ (‪+‬1)3.60
    פ.ס.וו איינדהובן מילואים (‪+‬1)3.40
    +6

    דן בוס - אקסלסיור

    22:00
    דן בוס (‪+‬1)1.60
    ‫x‬ (‪-‬1)3.75
    אקסלסיור (‪-‬1)2.85
    +6
סה"כ תוצאות 217 סה"כ עמודים 3