ענפים

null

אופציות

  1. ג 16.07
  2. ד 17.07
  3. ה 18.07
  4. ו 19.07
  5. ש 20.07
  6. א 21.07
  7. כל הימים
  • ‮1X2‬ - 90 דק'

    יום ג'16.07

    מועדונים בינלאומיים - ידידות קבוצות

    קולורדו - ארסנל

    03:59
    קולורדו4.30
    ‫x‬3.65
    ארסנל1.35
    S D +2

    דינמו דרזדן - פאריס סן ז'רמן

    21:19
    דינמו דרזדן5.50
    ‫x‬3.65
    פאריס סן ז'רמן1.25

    אולימפיאקוס - נוטינגהאם פורסט

    21:29
    אולימפיאקוס1.60
    ‫x‬3.20
    נוטינגהאם פורסט3.25

    מועדונים בינלאומיים - מוקדמות ליגת האלופות

    טטובו - קאליו

    17:59
    טטובו1.10
    ‫x‬4.40
    קאליו9.75
    S D +8

    סבורטלו טיביליסי - שריף טירסאפול

    20:29
    סבורטלו טיביליסי2.55
    ‫x‬2.90
    שריף טירסאפול1.95
    S D +8

    ואלטה - דודלאנג'

    20:59
    ואלטה2.10
    ‫x‬2.85
    דודלאנג'2.35
    S D +8

    הייץ'.בי. ת'ורשבאן - ה.י.ק. הלסינקי

    20:59
    הייץ'.בי. ת'ורשבאן3.70
    ‫x‬3.05
    ה.י.ק. הלסינקי1.55
    S D +8

    פ.צ. הכוכב האדום - סודובה

    21:44
    פ.צ. הכוכב האדום1.05
    ‫x‬4.40
    סודובה12.25
    S D +8

    פרוניקלי - ניו סיינטס

    21:44
    פרוניקלי1.90
    ‫x‬2.80
    ניו סיינטס2.70
    S D +8

    מועדונים בינלאומיים - מוקדמות הליגה האירופית

    בנאנטס ירבאן - קוקרירי

    17:59
    בנאנטס ירבאן3.70
    ‫x‬2.95
    קוקרירי1.55
    S D +7

    קלאסוויק - וילניאוס ריטראי

    19:59
    קלאסוויק2.10
    ‫x‬2.70
    וילניאוס ריטראי2.50
    S D +7

    טיטוגרד פודגוריצה - צסק"א סופיה

    21:29
    טיטוגרד פודגוריצה5.00
    ‫x‬3.40
    צסק"א סופיה1.30
    S D +7

    בינלאומי - גביע אינטרקונטיננטל

    הודו - סוריה

    17:29
    הודו3.45
    ‫x‬3.25
    סוריה1.55
    S D +4

    צ'ילה - גביע צ'יליאני

    סנטיגו מורנינג - אוניברסידד קתוליקה

    22:59
    סנטיגו מורנינג4.50
    ‫x‬3.30
    אוניברסידד קתוליקה1.40
    D +5

    סין - סינית ראשונה

    גואנגז'ואו ר.פ. - טיאנג'ין טדה

    12:59
    גואנגז'ואו ר.פ.1.65
    ‫x‬3.25
    טיאנג'ין טדה2.90
    S D +12

    רוסיה - רוסית שלישית, מרכז

    סטרוגינו מוסקבה - ריאזן

    15:59
    סטרוגינו מוסקבה2.15
    ‫x‬3.10
    ריאזן2.15
    +2

    רוטור וולגוגרד ב' - קלוגה

    16:59
    רוטור וולגוגרד ב'2.25
    ‫x‬2.90
    קלוגה2.15
    S D +2

    אררט מוסקבה - סאטורן רמנסקויה

    16:59
    אררט מוסקבה1.55
    ‫x‬3.10
    סאטורן רמנסקויה3.60
    S D +2

    חימיק-ארסנל טולה - חימקי ב'

    17:59
    חימיק‪-‬ארסנל טולה1.35
    ‫x‬3.20
    חימקי ב'5.25
    S D +2

    זורקי קרסנוגורסק - סליוט בלוגורוד

    17:59
    זורקי קרסנוגורסק2.60
    ‫x‬2.90
    סליוט בלוגורוד1.90
    +2

    סוקול סראטוב - דינמו בריאנסק

    17:59
    סוקול סראטוב1.35
    ‫x‬3.30
    דינמו בריאנסק4.70
    +2

    קוונט אובנינסק - מטאלורג ליפצק

    18:29
    קוונט אובנינסק2.75
    ‫x‬2.85
    מטאלורג ליפצק1.85
    +2

    רוסיה - רוסית שלישית, דרום

    ספרטק נלצ'יק - אנז'י מחצ'קאלה

    17:29
    ספרטק נלצ'יק1.55
    ‫x‬3.00
    אנז'י מחצ'קאלה3.80
    S D

    וולגר אסטרחן - אורוזני קרסנודר

    17:59
    וולגר אסטרחן1.20
    ‫x‬3.50
    אורוזני קרסנודר8.00
    +2

    קרסנודר 3 - ביולוג נובוצ'רקסרס

    17:59
    קרסנודר 31.90
    ‫x‬2.85
    ביולוג נובוצ'רקסרס2.65
    +2

    נובורסיסק - אס.קי.איי. רוסטוב

    18:29
    נובורסיסק1.20
    ‫x‬3.70
    אס.קי.איי. רוסטוב6.50
    +2

    רוסיה - רוסית שלישית - אוראל

    אוראל יקטרינבורג ב' - נוסטה נובוטרויצק

    12:59
    אוראל יקטרינבורג ב'2.55
    ‫x‬3.00
    נוסטה נובוטרויצק1.90
    S D +2

    זבזדה פרם - חליאבינסק

    16:59
    זבזדה פרם1.85
    ‫x‬2.90
    חליאבינסק2.80
    S D +2

    טיומן - צ'לני

    16:59
    טיומן1.60
    ‫x‬3.05
    צ'לני3.30
    S D +2

    לאדה טוליאטי - וולגה אולניאנובסק

    17:29
    לאדה טוליאטי4.70
    ‫x‬4.00
    וולגה אולניאנובסק1.25

    רוסיה - רוסית שלישית - מערב

    זנמיה טרודה - לוקי אנרגיה

    17:59
    זנמיה טרודה1.60
    ‫x‬2.85
    לוקי אנרגיה3.55
    +2

    מורום - זניט סט. פטרסבורג ב'

    18:29
    מורום2.05
    ‫x‬2.85
    זניט סט. פטרסבורג ב'2.40
    +2

    לנינגרדטס - רודינה מוסקבה

    18:29
    לנינגרדטס1.20
    ‫x‬3.90
    רודינה מוסקבה7.00
    +2

    נורבגיה - נורבגית רביעית, בית 1

    ארבול - סרפסבורג חובבים

    19:59
    ארבול3.80
    ‫x‬3.80
    סרפסבורג חובבים1.40
    S D +2

    שבדיה - שבדית שניה

    וסטראס - יונקופינג סודרה

    19:59
    וסטראס2.85
    ‫x‬2.75
    יונקופינג סודרה1.85
    S D +7

    אינדונזיה - סופר ליג אינדונזיה

    פרסיפורה ג'איאפורה - מדורה יונייטד

    09:29
    פרסיפורה ג'איאפורה2.25
    ‫x‬3.05
    מדורה יונייטד2.10
    S D +7

    טירה-פרסיקבו - פרסיג'ה ג'קארטה

    11:29
    טירה‪-‬פרסיקבו2.20
    ‫x‬2.90
    פרסיג'ה ג'קארטה2.25
    S D +7

    ארמה - פרסרו בדק למפונג

    14:29
    ארמה1.25
    ‫x‬3.70
    פרסרו בדק למפונג5.25
    S D +7

    פרסיב באנדונג - פרספר קלטנג פוטרה

    14:29
    פרסיב באנדונג1.40
    ‫x‬3.25
    פרספר קלטנג פוטרה4.30
    S D +7

    מלזיה - מלזית ראשונה

    ג'והור - פטלינג ג'איה

    15:59
    ג'והור1.10
    ‫x‬4.50
    פטלינג ג'איה8.00
    S D

    מלקה יונייטד - פ.ק.נ.ס

    15:59
    מלקה יונייטד1.45
    ‫x‬3.30
    פ.ק.נ.ס3.75
    S D +3

    סקוטלנד - גביע ליגה סקוטי, בית א

    סטנהאוסמויר - דנדי יונייטד

    21:29
    סטנהאוסמויר5.75
    ‫x‬3.65
    דנדי יונייטד1.25
    S D +6

    קוואדנבית' - הארטס

    21:44
    קוואדנבית'7.25
    ‫x‬4.15
    הארטס1.15
    S D +6

    סקוטלנד - גביע ליגה סקוטי, בית ב

    מונתרוז - סט. ג'ונסטון

    21:44
    מונתרוז5.50
    ‫x‬3.55
    סט. ג'ונסטון1.30
    S D +6

    ברצ'ין - רוס קאונטי

    21:44
    ברצ'ין12.00
    ‫x‬4.65
    רוס קאונטי1.05
    S D +6

    סקוטלנד - גביע ליגה סקוטי, בית ג

    אלואה - אלגין סיטי

    21:44
    אלואה1.20
    ‫x‬3.80
    אלגין סיטי5.75
    S D +6

    סקוטלנד - גביע ליגה סקוטי, בית ד

    פטרהד - אינברנס

    21:44
    פטרהד3.40
    ‫x‬3.20
    אינברנס1.55
    S D +6

    סקוטלנד - גביע ליגה סקוטי, בית ה

    קווין אוף דה סאות' - אנן אתלטיק

    21:44
    קווין אוף דה סאות'1.20
    ‫x‬3.80
    אנן אתלטיק5.75
    S D +6

    גרינוק - דמברטון

    21:44
    גרינוק1.40
    ‫x‬3.40
    דמברטון4.30
    S D +5

    סקוטלנד - גביע ליגה סקוטי, בית ו

    קווינס פארק - פרטיק תיסל

    21:44
    קווינס פארק5.00
    ‫x‬3.65
    פרטיק תיסל1.30
    S D +6

    סקוטלנד - גביע ליגה סקוטי, בית ז

    פאלקירק - סטאנראר

    21:44
    פאלקירק1.35
    ‫x‬3.50
    סטאנראר4.50
    S D +6

    ליבינגסטון - אייר יונייטד

    21:44
    ליבינגסטון1.50
    ‫x‬3.15
    אייר יונייטד3.80
    S D +6

    הימור יתרון - 90 דק'

    יום ג'16.07

    מועדונים בינלאומיים - מוקדמות ליגת האלופות

    טטובו - קאליו

    17:59
    טטובו (‪-‬1)1.35
    ‫x‬ (‪+‬1)3.60
    קאליו (‪+‬1)4.30
    +8

    סבורטלו טיביליסי - שריף טירסאפול

    20:29
    סבורטלו טיביליסי (‪+‬1)1.50
    ‫x‬ (‪-‬1)3.45
    שריף טירסאפול (‪-‬1)3.45
    +8

    ואלטה - דודלאנג'

    20:59
    ואלטה (‪-‬1)3.90
    ‫x‬ (‪+‬1)3.55
    דודלאנג' (‪+‬1)1.40
    +8

    הייץ'.בי. ת'ורשבאן - ה.י.ק. הלסינקי

    20:59
    הייץ'.בי. ת'ורשבאן (‪+‬1)1.85
    ‫x‬ (‪-‬1)3.20
    ה.י.ק. הלסינקי (‪-‬1)2.50
    +8

    פ.צ. הכוכב האדום - סודובה

    21:44
    פ.צ. הכוכב האדום (‪-‬1)1.30
    ‫x‬ (‪+‬1)3.60
    סודובה (‪+‬1)4.95
    +8

    פרוניקלי - ניו סיינטס

    21:44
    פרוניקלי (‪-‬1)3.50
    ‫x‬ (‪+‬1)3.35
    ניו סיינטס (‪+‬1)1.50
    +8

    מועדונים בינלאומיים - מוקדמות הליגה האירופית

    בנאנטס ירבאן - קוקרירי

    17:59
    בנאנטס ירבאן (‪+‬1)1.85
    ‫x‬ (‪-‬1)3.10
    קוקרירי (‪-‬1)2.60
    +7

    קלאסוויק - וילניאוס ריטראי

    19:59
    קלאסוויק (‪-‬1)4.00
    ‫x‬ (‪+‬1)3.45
    וילניאוס ריטראי (‪+‬1)1.40
    +7

    טיטוגרד פודגוריצה - צסק"א סופיה

    21:29
    טיטוגרד פודגוריצה (‪+‬1)2.35
    ‫x‬ (‪-‬1)3.10
    צסק"א סופיה (‪-‬1)2.00
    +7

    בינלאומי - גביע אינטרקונטיננטל

    הודו - סוריה

    17:29
    הודו (‪+‬1)1.85
    ‫x‬ (‪-‬1)3.30
    סוריה (‪-‬1)2.45
    +4

    צ'ילה - גביע צ'יליאני

    סנטיגו מורנינג - אוניברסידד קתוליקה

    22:59
    סנטיגו מורנינג (‪+‬1)2.20
    ‫x‬ (‪-‬1)3.15
    אוניברסידד קתוליקה (‪-‬1)2.10
    +5

    סין - סינית ראשונה

    גואנגז'ואו ר.פ. - טיאנג'ין טדה

    12:59
    גואנגז'ואו ר.פ. (‪-‬1)2.60
    ‫x‬ (‪+‬1)3.60
    טיאנג'ין טדה (‪+‬1)1.70
    +12

    שנחאי שנהואה - חנאן ג'יין-יה

    14:34
    שנחאי שנהואה (‪-‬1)2.25
    ‫x‬ (‪+‬1)3.20
    חנאן ג'יין‪-‬יה (‪+‬1)2.00
    +4

    שבדיה - שבדית שניה

    וסטראס - יונקופינג סודרה

    19:59
    וסטראס (‪+‬1)1.55
    ‫x‬ (‪-‬1)3.20
    יונקופינג סודרה (‪-‬1)3.45
    +7

    אינדונזיה - סופר ליג אינדונזיה

    פרסיפורה ג'איאפורה - מדורה יונייטד

    09:29
    פרסיפורה ג'איאפורה (‪+‬1)1.40
    ‫x‬ (‪-‬1)3.75
    מדורה יונייטד (‪-‬1)3.65
    +7

    טירה-פרסיקבו - פרסיג'ה ג'קארטה

    11:29
    טירה‪-‬פרסיקבו (‪-‬1)4.10
    ‫x‬ (‪+‬1)3.55
    פרסיג'ה ג'קארטה (‪+‬1)1.40
    +7

    ארמה - פרסרו בדק למפונג

    14:29
    ארמה (‪-‬1)1.80
    ‫x‬ (‪+‬1)3.35
    פרסרו בדק למפונג (‪+‬1)2.55
    +7

    פרסיב באנדונג - פרספר קלטנג פוטרה

    14:29
    פרסיב באנדונג (‪-‬1)2.20
    ‫x‬ (‪+‬1)3.15
    פרספר קלטנג פוטרה (‪+‬1)2.10
    +7

    מלזיה - מלזית ראשונה

    מלקה יונייטד - פ.ק.נ.ס

    15:59
    מלקה יונייטד (‪-‬1)2.20
    ‫x‬ (‪+‬1)3.20
    פ.ק.נ.ס (‪+‬1)1.95
    +3

    סקוטלנד - גביע ליגה סקוטי, בית א

    סטנהאוסמויר - דנדי יונייטד

    21:29
    סטנהאוסמויר (‪+‬1)2.65
    ‫x‬ (‪-‬1)3.25
    דנדי יונייטד (‪-‬1)1.75
    +6

    קוואדנבית' - הארטס

    21:44
    קוואדנבית' (‪+‬1)3.35
    ‫x‬ (‪-‬1)3.40
    הארטס (‪-‬1)1.50
    +6

    סקוטלנד - גביע ליגה סקוטי, בית ב

    מונתרוז - סט. ג'ונסטון

    21:44
    מונתרוז (‪+‬1)2.50
    ‫x‬ (‪-‬1)3.25
    סט. ג'ונסטון (‪-‬1)1.85
    +6

    ברצ'ין - רוס קאונטי

    21:44
    ברצ'ין (‪+‬1)5.25
    ‫x‬ (‪-‬1)3.85
    רוס קאונטי (‪-‬1)1.25
    +6

    סקוטלנד - גביע ליגה סקוטי, בית ג

    אלואה - אלגין סיטי

    21:44
    אלואה (‪-‬1)1.70
    ‫x‬ (‪+‬1)3.35
    אלגין סיטי (‪+‬1)2.75
    +6

    סקוטלנד - גביע ליגה סקוטי, בית ד

    פטרהד - אינברנס

    21:44
    פטרהד (‪+‬1)1.85
    ‫x‬ (‪-‬1)3.35
    אינברנס (‪-‬1)2.45
    +6

    סקוטלנד - גביע ליגה סקוטי, בית ה

    קווין אוף דה סאות' - אנן אתלטיק

    21:44
    קווין אוף דה סאות' (‪-‬1)1.70
    ‫x‬ (‪+‬1)3.35
    אנן אתלטיק (‪+‬1)2.70
    +6

    גרינוק - דמברטון

    21:44
    גרינוק (‪-‬1)2.10
    ‫x‬ (‪+‬1)3.25
    דאמברטון (‪+‬1)2.15
    +5

    סקוטלנד - גביע ליגה סקוטי, בית ו

    קווינס פארק - פרטיק תיסל

    21:44
    קווינס פארק (‪+‬1)2.45
    ‫x‬ (‪-‬1)3.35
    פרטיק תיסל (‪-‬1)1.85
    +6

    סקוטלנד - גביע ליגה סקוטי, בית ז

    פאלקירק - סטאנראר

    21:44
    פאלקירק (‪-‬1)1.95
    ‫x‬ (‪+‬1)3.35
    סטאנראר (‪+‬1)2.25
    +6

    ליבינגסטון - אייר יונייטד

    21:44
    ליבינגסטון (‪-‬1)2.40
    ‫x‬ (‪+‬1)3.05
    אייר יונייטד (‪+‬1)1.85
    +6

    סך הכל שערים - 90 דק'

    יום ג'16.07

    מועדונים בינלאומיים - מוקדמות ליגת האלופות

    טטובו - קאליו

    17:59
    0 - 14.65
    2 - 31.90
    4‪+‬1.85
    +8

    סבורטלו טיביליסי - שריף טירסאפול

    20:29
    0 - 14.00
    2 - 31.80
    4‪+‬2.10
    +8

    ואלטה - דודלאנג'

    20:59
    0 - 13.00
    2 - 31.75
    4‪+‬2.65
    +8

    הייץ'.בי. ת'ורשבאן - ה.י.ק. הלסינקי

    20:59
    0 - 13.50
    2 - 31.75
    4‪+‬2.35
    +8

    פ.צ. הכוכב האדום - סודובה

    21:44
    0 - 14.65
    2 - 31.85
    4‪+‬1.90
    +8

    פרוניקלי - ניו סיינטס

    21:44
    0 - 13.00
    2 - 31.75
    4‪+‬2.65
    +8

    סין - סינית ראשונה

    גואנגז'ואו ר.פ. - טיאנג'ין טדה

    12:59
    0 - 14.95
    2 - 31.90
    4‪+‬1.80
    +12

    מעל/מתחת שערים - 90 דק'

    יום ג'16.07

    מועדונים בינלאומיים - ידידות קבוצות

    קולורדו - ארסנל

    03:59
    מעל 2.51.30
    מתחת 2.52.25
    +2

    מועדונים בינלאומיים - מוקדמות ליגת האלופות

    טטובו - קאליו

    17:59
    מעל 2.51.35
    מתחת 2.52.10
    S D +8

    סבורטלו טיביליסי - שריף טירסאפול

    20:29
    מעל 2.51.55
    מתחת 2.51.75
    S D +8

    ואלטה - דודלאנג'

    20:59
    מעל 2.51.60
    מתחת 2.51.70
    S D +8

    הייץ'.בי. ת'ורשבאן - ה.י.ק. הלסינקי

    20:59
    מעל 2.51.60
    מתחת 2.51.70
    S D +8

    פ.צ. הכוכב האדום - סודובה

    21:44
    מעל 2.51.40
    מתחת 2.52.05
    S D +8

    פרוניקלי - ניו סיינטס

    21:44
    מעל 2.51.70
    מתחת 2.51.60
    S D +8

    מועדונים בינלאומיים - מוקדמות הליגה האירופית

    בנאנטס ירבאן - קוקרירי

    17:59
    מעל 2.51.70
    מתחת 2.51.60
    +7
סה"כ תוצאות 210 סה"כ עמודים 3