ענפים

null

אופציות

  1. א 05.07
  2. ב 06.07
  3. ג 07.07
  4. ד 08.07
  5. ה 09.07
  6. ו 10.07
  7. כל הימים
  • ‮1X2‬ - תוצאת סיום (ללא הארכות)

    יום א'05.07

    ספרד - ספרדית ראשונה

    אתלטיק בילבאו - ריאל מדריד

    14:59
    אתלטיק בילבאו4.55
    ‫x‬3.45
    ריאל מדריד1.50
    S D +19

    אספניול - לגאנס

    17:59
    אספניול2.20
    ‫x‬2.80
    לגאנס2.75
    S D +10

    אוסאסונה - חטאפה

    20:29
    אוסאסונה2.85
    ‫x‬2.70
    חטאפה2.20
    S D +10

    ויאריאל - ברצלונה

    22:59
    ויאריאל4.20
    ‫x‬3.70
    ברצלונה1.50
    S D +21

    ספרד - ספרדית שניה

    דפורטיבו לה קורוניה - הואסקה

    17:59
    דפורטיבו לה קורוניה2.55
    ‫x‬2.55
    הואסקה2.15
    S D +6

    לאס פלמאס - פונפרדינה

    20:29
    לאס פלמאס2.05
    ‫x‬2.45
    פונפרדינה2.85
    S D +6

    מלאגה - אלבסטה

    20:29
    מלאגה2.10
    ‫x‬2.45
    אלבסטה2.70
    S D +6

    אלקורקון - לוגו

    22:44
    אלקורקון1.85
    ‫x‬2.55
    לוגו3.20
    S D +6

    אנגליה - פרמייר ליג

    ברנלי - שפילד יונייטד

    13:59
    ברנלי2.50
    ‫x‬2.70
    שפילד יונייטד2.45
    S D +10

    ניוקאסל - ווסטהאם

    16:14
    ניוקאסל2.25
    ‫x‬2.95
    ווסטהאם2.55
    S D +10

    ליברפול - אסטון וילה

    18:29
    ליברפול1.20
    ‫x‬4.90
    אסטון וילה7.30
    S D +10

    סאות'המפטון - מנצ'סטר סיטי

    20:59
    סאות'המפטון8.00
    ‫x‬4.60
    מנצ'סטר סיטי1.20
    S D +11

    אנגליה - צ'מפיונשיפ

    סוונסי - שפילד וונסדיי

    13:59
    סוונסי2.00
    ‫x‬2.75
    שפילד וונסדיי2.65
    S D +6

    מידלסברו - קווינס פארק ריינג'רס

    15:59
    מידלסברו1.90
    ‫x‬2.75
    קווינס פארק ריינג'רס2.80
    S D +6

    ווסט ברומיץ' - האל

    16:59
    ווסט ברומיץ'1.20
    ‫x‬3.80
    האל6.25
    S D +6

    איטליה - איטלקית ראשונה

    אינטר - בולוניה

    18:14
    אינטר1.30
    ‫x‬4.10
    בולוניה6.20
    S D +11

    אודינזה - גנואה

    20:29
    אודינזה2.00
    ‫x‬2.80
    גנואה3.15
    S D +10

    פארמה - פיורנטינה

    20:29
    פארמה2.70
    ‫x‬2.85
    פיורנטינה2.20
    S D +10

    ברשיה - ורונה

    20:29
    ברשיה4.20
    ‫x‬3.70
    ורונה1.50
    S D +10

    סמפדוריה - ספאל

    20:29
    סמפדוריה1.70
    ‫x‬3.25
    ספאל3.60
    S D +10

    קליארי - אטאלנטה

    20:29
    קליארי5.00
    ‫x‬4.25
    אטאלנטה1.35
    S D +10

    נאפולי - רומא

    22:44
    נאפולי1.80
    ‫x‬3.20
    רומא3.25
    S D +18

    פורטוגל - פורטוגלית ראשונה

    ז'יל ויסנטה - ריו אווה

    18:59
    ז'יל ויסנטה3.20
    ‫x‬2.80
    ריו אווה1.75
    S D +6

    טונדלה - פמליקאו

    21:14
    טונדלה2.75
    ‫x‬2.65
    פמליקאו1.95
    S D +6

    פורטו - בלננסש

    23:29
    פורטו1.10
    ‫x‬4.10
    בלננסש8.50
    S D +6

    דנמרק - דנית שניה

    ווידוברה - קוג

    13:59
    ווידוברה2.30
    ‫x‬2.75
    קוג2.20
    S D +4

    דנמרק - דנית ראשונה, פלייאוף אליפות

    נורדסלנד - מידטיילנד

    14:59
    נורדסלנד3.25
    ‫x‬3.10
    מידטיילנד1.60
    S D +6

    אלבורג - ברונדבי

    18:59
    אלבורג2.30
    ‫x‬2.80
    ברונדבי2.20
    S D +6

    ארהוס - פ.צ. קופנהגן

    20:59
    ארהוס2.05
    ‫x‬2.85
    פ.צ. קופנהגן2.40
    S D +6

    דנמרק - דנית ראשונה, פלייאוף ירידה בית ב'

    הוברו - ראנדרס

    16:59
    הוברו3.40
    ‫x‬3.05
    ראנדרס1.60
    S D +6

    אוסטריה - אוסטרית ראשונה,פלייאוף אליפות

    וולפסברגר - ראפיד וינה

    17:59
    וולפסברגר1.55
    ‫x‬3.25
    ראפיד וינה3.25
    S D +6

    שטורם גראץ - הארטברג

    17:59
    שטורם גראץ1.75
    ‫x‬3.30
    הארטברג2.65
    S D +6

    לאסק לינץ - זלצבורג

    17:59
    לאסק לינץ3.15
    ‫x‬3.50
    זלצבורג1.55
    S D +6

    אוסטריה - אוסטרית שנייה

    אוסטריה וינה ב' - גרייזר

    11:29
    אוסטריה וינה ב'1.80
    ‫x‬3.10
    גרייזר2.65
    S D +4

    אמסטטן - פלורידסדורפר

    21:24
    אמסטטן1.90
    ‫x‬3.00
    פלורידסדורפר2.55
    S D +4

    איסלנד - איסלנדית ראשונה

    קיי.איי. אקוריירי - בריידבליק

    18:59
    קיי.איי. אקוריירי3.65
    ‫x‬3.30
    בריידבליק1.50
    S D +6

    פינלנד - פינית שנייה

    גניסטאן - יארו

    18:29
    גניסטאן2.45
    ‫x‬2.95
    יארו2.00
    S D +6

    מיקלן פלוילייאט - קוקולה

    18:29
    מיקלן פלוילייאט3.40
    ‫x‬3.10
    קוקולה1.60
    S D +6

    בולגריה - בולגרית ראשונה - פלייאוף עליון

    לוקומוטיב פלובדיב - זאגורה

    18:44
    לוקומוטיב פלובדיב2.15
    ‫x‬2.75
    זאגורה2.40
    S D +4

    צסק"א סופיה - לודוגורץ

    20:59
    צסק"א סופיה2.95
    ‫x‬2.70
    לודוגורץ1.85
    S D +4

    בלארוס - בלארוסית ראשונה

    פ.צ. מינסק - בלשינה

    15:59
    פ.צ. מינסק1.70
    ‫x‬2.85
    בלשינה3.30
    S D +6

    טורפדו ז'ודינו - שחטיאר סוליגורסק

    17:59
    טורפדו ז'ודינו4.10
    ‫x‬2.90
    שחטיאר סוליגורסק1.50
    S D +6

    רו ברסט - דינמו מינסק

    19:59
    רו ברסט3.45
    ‫x‬2.80
    דינמו מינסק1.65
    S D +6

    רוסיה - רוסית ראשונה

    אופה - אוראל יקטרינבורג

    16:29
    אופה2.15
    ‫x‬2.50
    אוראל יקטרינבורג2.60
    S D +6

    קרסנודר - זניט סט. פטרסבורג

    20:29
    קרסנודר2.80
    ‫x‬2.90
    זניט סט. פטרסבורג1.80
    S D +6

    רומניה - רומנית ראשונה, פלייאוף אליפות

    אסטרה גיורגיו - קלוז'

    19:59
    אסטרה גיורגיו4.45
    ‫x‬3.00
    קלוז'1.45
    S D +6

    רומניה - רומנית ראשונה, פלייאוף ירידה

    יאסי - ספסי ספנטו

    12:59
    יאסי2.30
    ‫x‬2.65
    ספסי ספנטו2.30
    S D +6

    אקדמיקה קלינצ'ני - דינמו בוקרשט

    16:59
    אקדמיקה קלינצ'ני2.50
    ‫x‬2.75
    דינמו בוקרשט2.05
    S D +6

    יפן - יפנית שניה

    ג'ובילו איוואטה - פגיאנו אוקאימה

    11:59
    ג'ובילו איוואטה1.85
    ‫x‬2.65
    פגיאנו אוקאימה2.95
    S D +6

    טוצ'יגי - טוקיו ורדי

    12:59
    טוצ'יגי2.45
    ‫x‬2.50
    טוקיו ורדי2.25
    S D +6

    רנופה ימגוצ'י - אהימה

    12:59
    רנופה ימגוצ'י2.25
    ‫x‬2.70
    אהימה2.30
    S D +6

    יפן - יפנית שלישית

    יוקוהומה - קטאלר טויאמה

    10:59
    יוקוהומה3.20
    ‫x‬3.05
    קטאלר טויאמה1.65
    S D +2

    נגאנו - אזול קלרו נומזו

    10:59
    נגאנו1.70
    ‫x‬2.90
    אזול קלרו נומזו3.20
    S D +2

    גמבה אוסקה עד 23 - צרזו אוסאקה עד 23

    11:59
    גמבה אוסקה עד 232.35
    ‫x‬2.90
    צרזו אוסאקה עד 232.10
    S D +2

    גאיינרה טוטורי - פ.צ. גיפו

    12:59
    גאיינרה טוטורי2.45
    ‫x‬2.80
    פ.צ. גיפו2.10
    S D +2

    קאגושימה יונייטד - קמטמרה סנוקי

    12:59
    קאגושימה יונייטד1.45
    ‫x‬3.10
    קמטמרה סנוקי4.15
    S D +2

    קרואטיה - קרואטית ראשונה

    היידוק ספליט - אוסייק

    19:54
    היידוק ספליט1.95
    ‫x‬2.75
    אוסייק2.65
    S D +6

    רייקה - דינמו זאגרב

    22:04
    רייקה2.35
    ‫x‬2.75
    דינמו זאגרב2.20
    S D +6

    אוקראינה - אוקראינית ראשונה, פלייאוף אליפות

    דסנה צ'רניהיב - קולוס קובליבקה

    16:59
    דסנה צ'רניהיב1.35
    ‫x‬3.35
    קולוס קובליבקה4.60
    S D +6

    זוריה - אולכסנדרייה

    19:29
    זוריה1.40
    ‫x‬3.25
    אולכסנדרייה4.50
    S D +6

    אוקראינה - אוקראינית ראשונה, פלייאוף ירידה

    אולימפיק דונייצק - דנייפרו 1

    19:29
    אולימפיק דונייצק2.65
    ‫x‬2.95
    דנייפרו 11.90
    S D +6

    צ'כיה - צ'כית ראשונה, סיבוב אליפות

    ספרטה פראג - יאבלונץ

    17:59
    ספרטה פראג1.30
    ‫x‬3.40
    יאבלונץ4.95
    S D +6

    סלובן ליברץ - סלביה פראג

    17:59
    סלובן ליברץ3.00
    ‫x‬3.00
    סלביה פראג1.70
    S D +6

    באניק אוסטרבה - ויקטוריה פלזן

    17:59
    באניק אוסטרבה2.75
    ‫x‬2.80
    ויקטוריה פלזן1.90
    S D +6

    נורבגיה - נורבגית ראשונה

    סטרומסגודסט - כריסטיאנסונד

    18:59
    סטרומסגודסט2.25
    ‫x‬2.90
    כריסטיאנסונד2.15
    S D +6

    מולדה - מיונדאלן

    18:59
    מולדה1.30
    ‫x‬3.60
    מיונדאלן5.00
    S D +6

    סנדפיורד - סארפסבורג

    18:59
    סנדפיורד2.80
    ‫x‬2.70
    סארפסבורג1.90
    S D +6

    בודו גלימט - בראן

    18:59
    בודו גלימט1.45
    ‫x‬3.30
    בראן3.75
    S D +6

    אודס - הוגסונד

    18:59
    אודס2.05
    ‫x‬2.80
    הוגסונד2.50
    S D +6

    סטאבק - רוזנבורג

    21:29
    סטאבק2.70
    ‫x‬2.80
    רוזנבורג1.90
    S D +6

    שבדיה - שבדית ראשונה

    אלפסבורג - מאלמו

    15:29
    אלפסבורג3.00
    ‫x‬2.85
    מאלמו1.75
    S D +6

    סולנה - פאלקנברג

    15:29
    סולנה1.45
    ‫x‬3.10
    פאלקנברג4.30
    S D +6

    סיריוס - אורברו

    18:29
    סיריוס1.85
    ‫x‬2.90
    אורברו2.70
    S D +6

    האקן - האמרבי

    18:29
    האקן2.45
    ‫x‬2.80
    האמרבי2.10
    S D +6

    שבדיה - שבדית שניה

    וסטראס - גאיס

    15:29
    וסטראס1.50
    ‫x‬3.00
    גאיס3.85
    S D +6

    שבדיה - שוודית ראשונה נשים

    ויטסיו - לינקופינגס

    15:59
    ויטסיו1.80
    ‫x‬3.20
    לינקופינגס2.60
    S D +2

    שבדיה - שבדית שלישית, צפון

    טאבי - טים טי.ג'יי.

    14:59
    טאבי1.80
    ‫x‬3.20
    טים טי.ג'יי.2.65
    S D +4

    סולנטונה - פריי

    14:59
    סולנטונה2.50
    ‫x‬3.10
    פריי1.90
    S D +4

    גפלה - סילביה

    15:59
    גפלה2.35
    ‫x‬3.15
    סילביה1.95
    S D +4

    שבדיה - שבדית שלישית, דרום

    אקילסמינה - מוטאלה

    14:59
    אקילסמינה1.60
    ‫x‬3.05
    מוטאלה3.30
    S D +4

    לינדום - אוסקרהמנס

    14:59
    לינדום2.20
    ‫x‬2.95
    אוסקרהמנס2.20
    S D +4

    אסיריסקה - ורנאמו

    15:59
    אסיריסקה2.60
    ‫x‬2.95
    ורנאמו1.90
    S D +4

    לנדסקרונה - לונד

    15:59
    לנדסקרונה1.70
    ‫x‬3.05
    לונד3.05
    S D +4

    לינקופינג סיטי - תורנס

    15:59
    לינקופינג סיטי1.65
    ‫x‬3.15
    תורנס3.15
    S D +4

    אוטסיקטנס - קרלסקרונה

    15:59
    אוטסיקטנס1.20
    ‫x‬4.20
    קרלסקרונה5.50
    S D +4

    יוון - יוונית ראשונה, פלייאוף אליפות

    אריס סלוניקי - א.א.ק. אתונה

    19:14
    אריס סלוניקי5.25
    ‫x‬3.60
    א.א.ק. אתונה1.30
    S D +6

    פנאתינייקוס - אולימפיאקוס

    21:29
    פנאתינייקוס3.95
    ‫x‬3.25
    אולימפיאקוס1.45
    S D +6

    קוריאה הדרומית - דרום קוריאנית שניה

    אניין - גג'ו

    12:59
    אניין2.90
    ‫x‬2.85
    גג'ו1.80
    S D +4

    צ'ונגנם אסן - גיונגנאם

    12:59
    צ'ונגנם אסן3.35
    ‫x‬2.85
    גיונגנאם1.65
    S D +4

    קוריאה הדרומית - דרום קוריאנית ראשונה

    סאונגנאם - פואנג סטילרס

    12:59
    סאונגנאם3.45
    ‫x‬2.75
    פואנג סטילרס1.70
    S D +6

    גוואנגג'ו - דאגו

    12:59
    גוואנגג'ו3.25
    ‫x‬2.90
    דאגו1.65
    S D +6

    סאנגג'ו סאנגמו - ג'ונבוק מוטורס

    12:59
    סאנגג'ו סאנגמו4.25
    ‫x‬3.10
    ג'ונבוק מוטורס1.45
    S D +6

    קוריאה הדרומית - דרום קוריאנית שלישית

    גאנגנאונג סיטי - דייז'ון

    12:59
    גאנגנאונג סיטי1.65
    ‫x‬3.05
    דייז'ון3.15
    S D +2

    פולין - פולנית שניה

    פודבסקידזיה - ראדום

    13:39
    פודבסקידזיה2.05
    ‫x‬2.80
    ראדום2.50
    S D +4

    פולין - פולנית ראשונה, פלייאוף אליפות

    שצ'צ'ין - ביאליסטוק

    15:59
    שצ'צ'ין2.25
    ‫x‬2.75
    ביאליסטוק2.25
    S D +6

    גליביצ'ה - שלאסק ורוצלאב

    18:29
    גליביצ'ה1.70
    ‫x‬2.85
    שלאסק ורוצלאב3.20
    S D +6

    פולין - פולנית שלישית

    גורניק לצ'נה - אולימפיה אלבלאג

    14:04
    גורניק לצ'נה1.15
    ‫x‬4.00
    אולימפיה אלבלאג7.00
    S D +2

    סלובקיה - סלובקית שניה, פלייאוף עליון

    זילינה ב' - פופראד

    11:29
    זילינה ב'1.60
    ‫x‬3.40
    פופראד3.00
    S D +2

    סלובניה - סלובנית ראשונה

    טריגלב - אולימפיה לובליאנה

    17:59
    טריגלב4.35
    ‫x‬3.55
    אולימפיה לובליאנה1.35
    S D +6

    מאריבור - מורה

    21:14
    מאריבור1.40
    ‫x‬3.35
    מורה4.25
    S D +6
סה"כ תוצאות 332 סה"כ עמודים 4