ענפים

null

אופציות

  1. א 05.07
  2. ב 06.07
  3. ג 07.07
  4. ד 08.07
  5. ה 09.07
  6. ו 10.07
  7. כל הימים
  • הימור יתרון - תוצאת סיום (ללא הארכות)

    יום א'05.07

    איטליה - איטלקית ראשונה

    אודינזה - גנואה

    20:29
    אודינזה (‪-‬1)3.20
    ‫x‬ (‪+‬1)3.20
    גנואה (‪+‬1)1.60
    +10

    פארמה - פיורנטינה

    20:29
    פארמה (‪+‬1)1.45
    ‫x‬ (‪-‬1)3.45
    פיורנטינה (‪-‬1)3.60
    +10

    ברשיה - ורונה

    20:29
    ברשיה (‪+‬1)2.00
    ‫x‬ (‪-‬1)3.15
    ורונה (‪-‬1)2.35
    +10

    סמפדוריה - ספאל

    20:29
    סמפדוריה (‪-‬1)2.80
    ‫x‬ (‪+‬1)3.00
    ספאל (‪+‬1)1.80
    +10

    קליארי - אטאלנטה

    20:29
    קליארי (‪+‬1)2.35
    ‫x‬ (‪-‬1)3.35
    אטאלנטה (‪-‬1)1.90
    +10

    נאפולי - רומא

    22:44
    נאפולי (‪-‬1)2.95
    ‫x‬ (‪+‬1)3.10
    רומא (‪+‬1)1.70
    S D +18

    פורטוגל - פורטוגלית ראשונה

    ז'יל ויסנטה - ריו אווה

    18:59
    ז'יל ויסנטה (‪+‬1)1.60
    ‫x‬ (‪-‬1)3.10
    ריו אווה (‪-‬1)3.25
    +6

    טונדלה - פמליקאו

    21:14
    טונדלה (‪+‬1)1.50
    ‫x‬ (‪-‬1)3.25
    פמליקאו (‪-‬1)3.75
    +6

    פורטו - בלננסש

    23:29
    פורטו (‪-‬1)1.50
    ‫x‬ (‪+‬1)3.25
    בלננסש (‪+‬1)3.65
    +6

    דנמרק - דנית ראשונה, פלייאוף אליפות

    נורדסלנד - מידטיילנד

    14:59
    נורדסלנד (‪+‬1)1.75
    ‫x‬ (‪-‬1)3.35
    מידטיילנד (‪-‬1)2.60
    +6

    אלבורג - ברונדבי

    18:59
    אלבורג (‪+‬1)1.40
    ‫x‬ (‪-‬1)3.50
    ברונדבי (‪-‬1)4.15
    +6

    ארהוס - פ.צ. קופנהגן

    20:59
    ארהוס (‪-‬1)4.05
    ‫x‬ (‪+‬1)3.60
    פ.צ. קופנהגן (‪+‬1)1.40
    +6

    דנמרק - דנית ראשונה, פלייאוף ירידה בית ב'

    הוברו - ראנדרס

    16:59
    הוברו (‪+‬1)1.80
    ‫x‬ (‪-‬1)3.25
    ראנדרס (‪-‬1)2.65
    +6

    אוסטריה - אוסטרית ראשונה,פלייאוף אליפות

    וולפסברגר - ראפיד וינה

    17:59
    וולפסברגר (‪-‬1)2.45
    ‫x‬ (‪+‬1)3.50
    ראפיד וינה (‪+‬1)1.80
    +6

    שטורם גראץ - הארטברג

    17:59
    שטורם גראץ (‪-‬1)2.75
    ‫x‬ (‪+‬1)3.70
    הארטברג (‪+‬1)1.60
    +6

    לאסק לינץ - זלצבורג

    17:59
    לאסק לינץ (‪+‬1)1.85
    ‫x‬ (‪-‬1)3.65
    זלצבורג (‪-‬1)2.30
    +6

    איסלנד - איסלנדית ראשונה

    קיי.איי. אקוריירי - בריידבליק

    18:59
    קיי.איי. אקוריירי (‪+‬1)1.95
    ‫x‬ (‪-‬1)3.40
    בריידבליק (‪-‬1)2.25
    +6

    בלארוס - בלארוסית ראשונה

    פ.צ. מינסק - בלשינה

    15:59
    פ.צ. מינסק (‪-‬1)2.95
    ‫x‬ (‪+‬1)3.15
    בלשינה (‪+‬1)1.70
    +6

    טורפדו ז'ודינו - שחטיאר סוליגורסק

    17:59
    טורפדו ז'ודינו (‪+‬1)1.90
    ‫x‬ (‪-‬1)3.00
    שחטיאר סוליגורסק (‪-‬1)2.55
    +6

    רו ברסט - דינמו מינסק

    19:59
    רו ברסט (‪+‬1)1.70
    ‫x‬ (‪-‬1)3.10
    דינמו מינסק (‪-‬1)2.90
    +6

    רוסיה - רוסית ראשונה

    אופה - אוראל יקטרינבורג

    16:29
    אופה (‪-‬1)4.30
    ‫x‬ (‪+‬1)3.30
    אוראל יקטרינבורג (‪+‬1)1.40
    +6

    קרסנודר - זניט סט. פטרסבורג

    20:29
    קרסנודר (‪+‬1)1.60
    ‫x‬ (‪-‬1)3.40
    זניט סט. פטרסבורג (‪-‬1)3.10
    +6

    רומניה - רומנית ראשונה, פלייאוף אליפות

    אסטרה גיורגיו - קלוז'

    19:59
    אסטרה גיורגיו (‪+‬1)2.00
    ‫x‬ (‪-‬1)2.90
    קלוז' (‪-‬1)2.45
    +6

    רומניה - רומנית ראשונה, פלייאוף ירידה

    יאסי - ספסי ספנטו

    12:59
    יאסי (‪+‬1)1.35
    ‫x‬ (‪-‬1)3.45
    ספסי ספנטו (‪-‬1)4.60
    +6

    אקדמיקה קלינצ'ני - דינמו בוקרשט

    16:59
    אקדמיקה קלינצ'ני (‪+‬1)1.45
    ‫x‬ (‪-‬1)3.35
    דינמו בוקרשט (‪-‬1)4.00
    +6

    קרואטיה - קרואטית ראשונה

    היידוק ספליט - אוסייק

    19:54
    היידוק ספליט (‪-‬1)3.60
    ‫x‬ (‪+‬1)3.40
    אוסייק (‪+‬1)1.50
    +6

    רייקה - דינמו זאגרב

    22:04
    רייקה (‪+‬1)1.40
    ‫x‬ (‪-‬1)3.50
    דינמו זאגרב (‪-‬1)4.20
    +6

    אוקראינה - אוקראינית ראשונה, פלייאוף אליפות

    דסנה צ'רניהיב - קולוס קובליבקה

    16:59
    דסנה צ'רניהיב (‪-‬1)2.10
    ‫x‬ (‪+‬1)3.10
    קולוס קובליבקה (‪+‬1)2.20
    +6

    זוריה - אולכסנדרייה

    19:29
    זוריה (‪-‬1)2.15
    ‫x‬ (‪+‬1)3.05
    אולכסנדרייה (‪+‬1)2.15
    +6

    אוקראינה - אוקראינית ראשונה, פלייאוף ירידה

    אולימפיק דונייצק - דנייפרו 1

    19:29
    אולימפיק דונייצק (‪+‬1)1.55
    ‫x‬ (‪-‬1)3.45
    דנייפרו 1 (‪-‬1)3.25
    +6

    צ'כיה - צ'כית ראשונה, סיבוב אליפות

    ספרטה פראג - יאבלונץ

    17:59
    ספרטה פראג (‪-‬1)2.00
    ‫x‬ (‪+‬1)3.15
    יאבלונץ (‪+‬1)2.35
    +6

    סלובן ליברץ - סלביה פראג

    17:59
    סלובן ליברץ (‪+‬1)1.65
    ‫x‬ (‪-‬1)3.40
    סלביה פראג (‪-‬1)2.90
    +6

    באניק אוסטרבה - ויקטוריה פלזן

    17:59
    באניק אוסטרבה (‪+‬1)1.50
    ‫x‬ (‪-‬1)3.35
    ויקטוריה פלזן (‪-‬1)3.45
    +6

    נורבגיה - נורבגית ראשונה

    סטרומסגודסט - כריסטיאנסונד

    18:59
    סטרומסגודסט (‪+‬1)1.40
    ‫x‬ (‪-‬1)3.65
    כריסטיאנסונד (‪-‬1)3.95
    +6

    מולדה - מיונדאלן

    18:59
    מולדה (‪-‬1)1.80
    ‫x‬ (‪+‬1)3.35
    מיונדאלן (‪+‬1)2.55
    +6

    סנדפיורד - סארפסבורג

    18:59
    סנדפיורד (‪+‬1)1.55
    ‫x‬ (‪-‬1)3.35
    סארפסבורג (‪-‬1)3.40
    +6

    בודו גלימט - בראן

    18:59
    בודו גלימט (‪-‬1)2.25
    ‫x‬ (‪+‬1)3.40
    בראן (‪+‬1)2.00
    +6

    אודס - הוגסונד

    18:59
    אודס (‪-‬1)3.80
    ‫x‬ (‪+‬1)3.55
    הוגסונד (‪+‬1)1.40
    +6

    סטאבק - רוזנבורג

    21:29
    סטאבק (‪+‬1)1.50
    ‫x‬ (‪-‬1)3.35
    רוזנבורג (‪-‬1)3.40
    +6

    שבדיה - שבדית ראשונה

    אלפסבורג - מאלמו

    15:29
    אלפסבורג (‪+‬1)1.60
    ‫x‬ (‪-‬1)3.30
    מאלמו (‪-‬1)3.05
    +6

    סולנה - פאלקנברג

    15:29
    סולנה (‪-‬1)2.25
    ‫x‬ (‪+‬1)3.05
    פאלקנברג (‪+‬1)2.10
    +6

    סיריוס - אורברו

    18:29
    סיריוס (‪-‬1)3.25
    ‫x‬ (‪+‬1)3.45
    אורברו (‪+‬1)1.55
    +6

    האקן - האמרבי

    18:29
    האקן (‪+‬1)1.40
    ‫x‬ (‪-‬1)3.55
    האמרבי (‪-‬1)3.80
    +6

    יוון - יוונית ראשונה, פלייאוף אליפות

    אריס סלוניקי - א.א.ק. אתונה

    19:14
    אריס סלוניקי (‪+‬1)2.50
    ‫x‬ (‪-‬1)3.00
    א.א.ק. אתונה (‪-‬1)1.95
    +6

    פנאתינייקוס - אולימפיאקוס

    21:29
    פנאתינייקוס (‪+‬1)2.00
    ‫x‬ (‪-‬1)3.15
    אולימפיאקוס (‪-‬1)2.30
    +6

    קוריאה הדרומית - דרום קוריאנית ראשונה

    סאונגנאם - פואנג סטילרס

    12:59
    סאונגנאם (‪+‬1)1.65
    ‫x‬ (‪-‬1)3.10
    פואנג סטילרס (‪-‬1)3.05
    +6

    גוואנגג'ו - דאגו

    12:59
    גוואנגג'ו (‪+‬1)1.70
    ‫x‬ (‪-‬1)3.15
    דאגו (‪-‬1)2.95
    +6

    סאנגג'ו סאנגמו - ג'ונבוק מוטורס

    12:59
    סאנגג'ו סאנגמו (‪+‬1)2.00
    ‫x‬ (‪-‬1)3.10
    ג'ונבוק מוטורס (‪-‬1)2.35
    +6

    פולין - פולנית ראשונה, פלייאוף אליפות

    שצ'צ'ין - ביאליסטוק

    15:59
    שצ'צ'ין (‪-‬1)4.30
    ‫x‬ (‪+‬1)3.60
    ביאליסטוק (‪+‬1)1.35
    +6

    גליביצ'ה - שלאסק ורוצלאב

    18:29
    גליביצ'ה (‪-‬1)2.95
    ‫x‬ (‪+‬1)3.20
    שלאסק ורוצלאב (‪+‬1)1.65
    +6

    סלובניה - סלובנית ראשונה

    טריגלב - אולימפיה לובליאנה

    17:59
    טריגלב (‪+‬1)2.25
    ‫x‬ (‪-‬1)3.35
    אולימפיה לובליאנה (‪-‬1)2.00
    +6

    מאריבור - מורה

    21:14
    מאריבור (‪-‬1)2.15
    ‫x‬ (‪+‬1)3.20
    מורה (‪+‬1)2.15
    +6

    טורקיה - טורקית ראשונה

    קסימפסה - סיבאספור

    18:29
    קסימפסה (‪-‬1)3.50
    ‫x‬ (‪+‬1)3.65
    סיבאספור (‪+‬1)1.45
    +6

    קונייספור - ריזאספור

    20:59
    קונייספור (‪-‬1)3.60
    ‫x‬ (‪+‬1)3.20
    ריזאספור (‪+‬1)1.50
    +6

    גלאטסראיי - טרבזונספור

    20:59
    גלאטסראיי (‪+‬1)1.40
    ‫x‬ (‪-‬1)3.70
    טרבזונספור (‪-‬1)3.85
    +6

    שווייץ - שוויצרית ראשונה

    יאנג בויז - לוגאנו

    16:59
    יאנג בויז (‪-‬1)2.05
    ‫x‬ (‪+‬1)3.35
    לוגאנו (‪+‬1)2.15
    +6

    לוצרן - ת'ון

    16:59
    לוצרן (‪-‬1)2.85
    ‫x‬ (‪+‬1)3.40
    ת'ון (‪+‬1)1.65
    +6

    סט. גאלן - סיון

    16:59
    סט. גאלן (‪-‬1)1.95
    ‫x‬ (‪+‬1)3.35
    סיון (‪+‬1)2.25
    +6

    סך הכל שערים - תוצאת סיום (ללא הארכות)

    יום א'05.07

    ספרד - ספרדית ראשונה

    אתלטיק בילבאו - ריאל מדריד

    14:59
    0 - 13.50
    2 - 31.75
    4‪+‬2.35
    S D +19

    אספניול - לגאנס

    17:59
    0 - 12.50
    2 - 31.75
    4‪+‬3.20
    S D +10

    אוסאסונה - חטאפה

    20:29
    0 - 12.40
    2 - 31.75
    4‪+‬3.40
    S D +10

    ויאריאל - ברצלונה

    22:59
    0 - 14.20
    2 - 31.80
    4‪+‬2.05
    S D +21

    אנגליה - פרמייר ליג

    ברנלי - שפילד יונייטד

    13:59
    0 - 12.40
    2 - 31.75
    4‪+‬3.40
    S D +10

    ניוקאסל - ווסטהאם

    16:14
    0 - 13.15
    2 - 31.75
    4‪+‬2.55
    S D +10

    ליברפול - אסטון וילה

    18:29
    0 - 15.40
    2 - 31.85
    4‪+‬1.80
    S D +10

    סאות'המפטון - מנצ'סטר סיטי

    20:59
    0 - 14.70
    2 - 31.80
    4‪+‬1.95
    S D +11

    איטליה - איטלקית ראשונה

    אינטר - בולוניה

    18:14
    0 - 13.70
    2 - 31.80
    4‪+‬2.20
    S D +11

    אודינזה - גנואה

    20:29
    0 - 12.85
    2 - 31.75
    4‪+‬2.80
    S D +10

    פארמה - פיורנטינה

    20:29
    0 - 13.30
    2 - 31.75
    4‪+‬2.45
    S D +10

    ברשיה - ורונה

    20:29
    0 - 13.10
    2 - 31.75
    4‪+‬2.60
    S D +10

    סמפדוריה - ספאל

    20:29
    0 - 13.15
    2 - 31.75
    4‪+‬2.55
    S D +10

    קליארי - אטאלנטה

    20:29
    0 - 14.65
    2 - 31.90
    4‪+‬1.85
    S D +10

    נאפולי - רומא

    22:44
    0 - 13.70
    2 - 31.80
    4‪+‬2.20
    S D +18

    מעל/מתחת שערים - תוצאת סיום (ללא הארכות)

    יום א'05.07

    ספרד - ספרדית ראשונה

    אתלטיק בילבאו - ריאל מדריד

    14:59
    מעל 2.51.75
    מתחת 2.51.55
    S D +19

    אספניול - לגאנס

    17:59
    מעל 2.52.10
    מתחת 2.51.35
    S D +10

    אוסאסונה - חטאפה

    20:29
    מעל 2.52.25
    מתחת 2.51.30
    S D +10

    ויאריאל - ברצלונה

    22:59
    מעל 2.51.40
    מתחת 2.52.00
    S D +21

    ספרד - ספרדית שניה

    דפורטיבו לה קורוניה - הואסקה

    17:59
    מעל 2.51.95
    מתחת 2.51.40
    +6

    לאס פלמאס - פונפרדינה

    20:29
    מעל 2.52.00
    מתחת 2.51.40
    +6

    מלאגה - אלבסטה

    20:29
    מעל 2.52.15
    מתחת 2.51.35
    +6

    אלקורקון - לוגו

    22:44
    מעל 2.52.10
    מתחת 2.51.35
    +6

    אנגליה - פרמייר ליג

    ברנלי - שפילד יונייטד

    13:59
    מעל 2.52.15
    מתחת 2.51.35
    S D +10

    ניוקאסל - ווסטהאם

    16:14
    מעל 2.51.75
    מתחת 2.51.55
    S D +10

    ליברפול - אסטון וילה

    18:29
    מעל 2.51.35
    מתחת 2.52.15
    S D +10

    סאות'המפטון - מנצ'סטר סיטי

    20:59
    מעל 2.51.40
    מתחת 2.52.05
    S D +11

    אנגליה - צ'מפיונשיפ

    סוונסי - שפילד וונסדיי

    13:59
    מעל 2.51.75
    מתחת 2.51.60
    +6

    מידלסברו - קווינס פארק ריינג'רס

    15:59
    מעל 2.51.75
    מתחת 2.51.55
    +6

    ווסט ברומיץ' - האל

    16:59
    מעל 2.51.40
    מתחת 2.51.95
    +6

    איטליה - איטלקית ראשונה

    אינטר - בולוניה

    18:14
    מעל 2.51.45
    מתחת 2.51.95
    S D +11

    אודינזה - גנואה

    20:29
    מעל 2.51.75
    מתחת 2.51.50
    S D +10

    פארמה - פיורנטינה

    20:29
    מעל 2.51.65
    מתחת 2.51.65
    S D +10

    ברשיה - ורונה

    20:29
    מעל 2.51.60
    מתחת 2.51.70
    S D +10

    סמפדוריה - ספאל

    20:29
    מעל 2.51.65
    מתחת 2.51.60
    S D +10

    קליארי - אטאלנטה

    20:29
    מעל 2.51.30
    מתחת 2.52.20
    S D +10

    נאפולי - רומא

    22:44
    מעל 2.51.50
    מתחת 2.51.80
    S D +18

    פורטוגל - פורטוגלית ראשונה

    ז'יל ויסנטה - ריו אווה

    18:59
    מעל 2.51.95
    מתחת 2.51.45
    +6

    טונדלה - פמליקאו

    21:14
    מעל 2.51.90
    מתחת 2.51.45
    +6

    פורטו - בלננסש

    23:29
    מעל 2.51.50
    מתחת 2.51.85
    +6

    דנמרק - דנית ראשונה, פלייאוף אליפות

    נורדסלנד - מידטיילנד

    14:59
    מעל 2.51.45
    מתחת 2.51.90
    +6

    אלבורג - ברונדבי

    18:59
    מעל 2.51.70
    מתחת 2.51.60
    +6
סה"כ תוצאות 278 סה"כ עמודים 3