ענפים

null

אופציות

  1. א 01.08
  2. ב 02.08
  3. ג 03.08
  4. ד 04.08
  5. ה 05.08
  6. ו 06.08
  7. כל הימים
  • הימור יתרון - תוצאת סיום (ללא הארכות)

    יום א'01.08

    רוסיה - רוסית ראשונה

    קרסנודר - חימקי

    20:00
    קרסנודר (‪-‬1)2.25
    ‫x‬ (‪+‬1)3.20
    חימקי (‪+‬1)2.05
    S D +12

    רוסטוב - זניט סט. פטרסבורג

    20:00
    רוסטוב (‪+‬1)2.30
    ‫x‬ (‪-‬1)3.10
    זניט סט. פטרסבורג (‪-‬1)2.05
    S D +12

    ארגנטינה - ארגנטינאית ראשונה

    טאז'ראס דה קורדובה - בוקה ג'וניורס

    21:45
    טאז'ראס דה קורדובה (‪+‬1)1.40
    ‫x‬ (‪-‬1)3.25
    בוקה ג'וניורס (‪-‬1)4.30
    +7

    בלגיה - בלגית ראשונה

    אנטוורפן - קורטריק

    22:00
    אנטוורפן (‪-‬1)3.15
    ‫x‬ (‪+‬1)3.35
    קורטריק (‪+‬1)1.60
    S D +9

    פולין - פולנית ראשונה

    ביאליסטוק - רקוב צ'סטחובה

    21:00
    ביאליסטוק (‪+‬1)1.45
    ‫x‬ (‪-‬1)3.50
    רקוב צ'סטחובה (‪-‬1)3.75
    +8

    רומניה - ליגה רומנית

    אוטה ארד - סטיאווה בוקרשט

    22:00
    אוטה ארד (‪+‬1)1.65
    ‫x‬ (‪-‬1)3.15
    סטיאווה בוקרשט (‪-‬1)3.10
    S D +8

    יום ב'02.08

    סין - סינית ראשונה

    שנזן - גוואנגז'ו סיטי

    15:00
    שנזן (‪-‬1)2.40
    ‫x‬ (‪+‬1)3.35
    גוואנגז'ו סיטי (‪+‬1)1.85
    S D +6

    סין - סינית שניה

    ליאונינג שניאנג אורבן - זיבו קוג'ו

    14:35
    ליאונינג שניאנג אורבן (‪+‬1)1.40
    ‫x‬ (‪-‬1)3.45
    זיבו קוג'ו (‪-‬1)4.10
    +6

    ננג'ינג סיטי - שאנשי צ'אנגן

    15:00
    ננג'ינג סיטי (‪+‬1)1.65
    ‫x‬ (‪-‬1)3.15
    שאנשי צ'אנגן (‪-‬1)3.00
    +6

    רוסיה - רוסית ראשונה

    אחמט גרוזני - סוצ'י

    20:00
    אחמט גרוזני (‪+‬1)1.35
    ‫x‬ (‪-‬1)3.50
    סוצ'י (‪-‬1)4.40
    S D +9

    ארגנטינה - ארגנטינאית שניה

    טנדיל - קורדובה

    21:00
    טנדיל (‪+‬1)1.35
    ‫x‬ (‪-‬1)3.40
    קורדובה (‪-‬1)4.80
    +6

    נואבה שיקגו - קלאב אטלנטה

    21:10
    נואבה שיקגו (‪+‬1)1.40
    ‫x‬ (‪-‬1)3.35
    קלאב אטלנטה (‪-‬1)4.10
    +6

    ארגנטינה - ארגנטינאית ראשונה

    ארגנטינוס ג'וניורס - סנטרל קורדובה

    22:45
    ארגנטינוס ג'וניורס (‪-‬1)3.65
    ‫x‬ (‪+‬1)3.10
    סנטרל קורדובה (‪+‬1)1.55
    S D +6

    אתלטיקו פטרונטו פאראנה - ניואלס אולד בויס

    22:45
    אתלטיקו פטרונטו פאראנה (‪-‬1)4.00
    ‫x‬ (‪+‬1)3.30
    ניואלס אולד בויס (‪+‬1)1.45
    S D +6

    בלארוס - בלארוסית ראשונה

    איסלוץ' - שחטיאר סוליגורסק

    17:00
    איסלוץ' (‪+‬1)2.35
    ‫x‬ (‪-‬1)3.10
    שחטיאר סוליגורסק (‪-‬1)2.00
    +6

    דינמו ברסט - נמאן גרודנו

    18:50
    דינמו ברסט (‪-‬1)3.50
    ‫x‬ (‪+‬1)3.15
    נמאן גרודנו (‪+‬1)1.55
    +6

    פ.צ. גומל - באטה בוריסוב

    20:50
    פ.צ. גומל (‪+‬1)1.45
    ‫x‬ (‪-‬1)3.45
    באטה בוריסוב (‪-‬1)3.80
    +6

    ויטבסק - טורפדו ז'ודינו

    20:50
    ויטבסק (‪-‬1)4.50
    ‫x‬ (‪+‬1)3.50
    טורפדו ז'ודינו (‪+‬1)1.35
    +6

    בוסניה והרצגובינה - ליגה ראשונה בוסניה והרצגובינה

    ולז מוסטאר - רודאר

    21:00
    ולז מוסטאר (‪-‬1)1.90
    ‫x‬ (‪+‬1)3.00
    רודאר (‪+‬1)2.55
    +6

    בולגריה - בולגרית ראשונה

    צ'רנו מורה וארנה - בוטב פלובדיב

    18:45
    צ'רנו מורה וארנה (‪-‬1)2.80
    ‫x‬ (‪+‬1)3.10
    בוטב פלובדיב (‪+‬1)1.75
    +6

    פירין - זאגורה

    21:00
    פירין (‪-‬1)4.30
    ‫x‬ (‪+‬1)3.45
    זאגורה (‪+‬1)1.35
    +6

    צ'ילה - צ'יליאנית שניה

    מאגאיינס - קופיאפו

    19:00
    מאגאיינס (‪-‬1)4.00
    ‫x‬ (‪+‬1)3.50
    קופיאפו (‪+‬1)1.40
    +6

    צ'ילה - צ'ילאנית ראשונה

    לה סרנה - אנטופגסטה

    21:30
    לה סרנה (‪-‬1)3.90
    ‫x‬ (‪+‬1)3.60
    אנטופגסטה (‪+‬1)1.40
    +6

    קולומביה - קולומביאנית שניה

    פורטלצה - בוקה ג'וניורס דה קאלי

    22:00
    פורטלצה (‪-‬1)3.35
    ‫x‬ (‪+‬1)3.40
    בוקה ג'וניורס דה קאלי (‪+‬1)1.50
    +6

    דנמרק - דנית ראשונה

    סונדריסקה - נורדסלנד

    20:00
    סונדריסקה (‪-‬1)3.90
    ‫x‬ (‪+‬1)3.65
    נורדסלנד (‪+‬1)1.40
    +8

    איי פארו - איי פארו ראשונה

    ויקינגור גוטה - בי 36 ת'ורשבאן

    16:00
    ויקינגור גוטה (‪-‬1)3.45
    ‫x‬ (‪+‬1)3.75
    בי 36 ת'ורשבאן (‪+‬1)1.45
    +6

    פינלנד - פינית ראשונה

    אינטר טורקו - הונקה

    18:30
    אינטר טורקו (‪-‬1)2.65
    ‫x‬ (‪+‬1)3.00
    הונקה (‪+‬1)1.85
    +8

    פינלנד - פינית שנייה

    פי.קיי 35 - קלובי

    18:30
    פי.קיי 35 (‪-‬1)2.50
    ‫x‬ (‪+‬1)3.10
    קלובי (‪+‬1)1.90
    +6

    גרמניה - גרמנית רביעית צפון מזרח

    אנרגי קוטבוס - אופטיק ראטנוב

    20:00
    אנרגי קוטבוס (‪-‬1)1.70
    ‫x‬ (‪+‬1)3.40
    אופטיק ראטנוב (‪+‬1)2.70
    +6

    איסלנד - איסלנדית ראשונה

    בריידבליק - ויקינגור רקיאוויק

    22:15
    בריידבליק (‪-‬1)3.00
    ‫x‬ (‪+‬1)3.45
    ויקינגור רקיאוויק (‪+‬1)1.60
    +6

    פולין - פולנית ראשונה

    לכיה גדנסק - ויסלה פלוצק

    19:00
    לכיה גדנסק (‪-‬1)3.55
    ‫x‬ (‪+‬1)3.30
    ויסלה פלוצק (‪+‬1)1.50
    +10

    פולין - פולנית שלישית

    ויגרי סובלקי - חויניצה

    19:00
    ויגרי סובלקי (‪+‬1)1.50
    ‫x‬ (‪-‬1)3.35
    חויניצה (‪-‬1)3.50
    +6

    רומניה - ליגה רומנית

    ספסי ספנטו - מיובני

    18:30
    ספסי ספנטו (‪-‬1)2.95
    ‫x‬ (‪+‬1)3.00
    מיובני (‪+‬1)1.75
    +10

    דינמו בוקרשט - אקדמיקה קלינצ'ני

    21:30
    דינמו בוקרשט (‪+‬1)1.55
    ‫x‬ (‪-‬1)3.15
    אקדמיקה קלינצ'ני (‪-‬1)3.60
    +6

    שבדיה - שבדית ראשונה

    גטבורג - נורקופינג אף.קיי

    20:00
    גטבורג (‪-‬1)3.75
    ‫x‬ (‪+‬1)3.50
    נורקופינג אף.קיי (‪+‬1)1.45
    +9

    סיריוס - אורברו

    20:00
    סיריוס (‪-‬1)2.80
    ‫x‬ (‪+‬1)3.35
    אורברו (‪+‬1)1.70
    +9

    סולנה - האלמשטד

    20:00
    סולנה (‪-‬1)2.65
    ‫x‬ (‪+‬1)3.00
    האלמשטד (‪+‬1)1.85
    +9

    שבדיה - שבדית שניה

    סנדסבאל - בראג

    20:00
    סנדסבאל (‪-‬1)2.50
    ‫x‬ (‪+‬1)3.35
    בראג (‪+‬1)1.80
    +6

    יונקופינג סודרה - ורנאמו

    20:00
    יונקופינג סודרה (‪-‬1)3.60
    ‫x‬ (‪+‬1)3.40
    ורנאמו (‪+‬1)1.50
    +6

    אוקראינה - אוקראינית ראשונה

    אינגולטס פטרובה - זוריה

    19:30
    אינגולטס פטרובה (‪+‬1)1.95
    ‫x‬ (‪-‬1)3.25
    זוריה (‪-‬1)2.35
    +10

    אורוגוואי - אורוגוואית ראשונה

    וילה אספניולה - סריטו

    21:00
    וילה אספניולה (‪+‬1)1.45
    ‫x‬ (‪-‬1)3.35
    סריטו (‪-‬1)3.85
    +6

    יום ג'03.08

    סין - סינית ראשונה

    שנחאי שנואה - היביי

    11:30
    שנחאי שנואה (‪-‬1)2.70
    ‫x‬ (‪+‬1)3.10
    היביי (‪+‬1)1.80
    +6

    צ'אנגצ'ון יאטיי - שנחאי פורט

    13:30
    צ'אנגצ'ון יאטיי (‪+‬1)1.75
    ‫x‬ (‪-‬1)3.30
    שנחאי פורט (‪-‬1)2.70
    +6

    טיאנג'ין - דיליאן

    15:30
    טיאנג'ין (‪-‬1)4.50
    ‫x‬ (‪+‬1)3.25
    דיליאן (‪+‬1)1.40
    +6

    בייג'ין גואן - ווהאן

    15:30
    בייג'ין גואן (‪-‬1)2.90
    ‫x‬ (‪+‬1)3.30
    ווהאן (‪+‬1)1.65
    +6

    ארגנטינה - ארגנטינאית ראשונה

    אסטודיאנטס לה פלטה - ארסנאל דה סרנדי

    01:00
    אסטודיאנטס לה פלטה (‪-‬1)2.80
    ‫x‬ (‪+‬1)3.05
    ארסנאל דה סרנדי (‪+‬1)1.80
    +5

    רוסאריו סנטרל - אלדוסיבי

    01:00
    רוסאריו סנטרל (‪-‬1)3.05
    ‫x‬ (‪+‬1)3.10
    אלדוסיבי (‪+‬1)1.65
    +5

    אתלטיקו טוקומן - ולז סארספילד

    03:15
    אתלטיקו טוקומן (‪+‬1)1.40
    ‫x‬ (‪-‬1)3.40
    ולז סארספילד (‪-‬1)4.30
    +5

    אוסטריה - אוסטרית שניה

    סט. פולטן - רפיד וינה חובבים

    19:30
    סט. פולטן (‪-‬1)1.95
    ‫x‬ (‪+‬1)3.35
    רפיד וינה חובבים (‪+‬1)2.25
    +6

    צ'ילה - צ'ילאנית ראשונה

    נובלנס - או'היגינס

    01:00
    נובלנס (‪-‬1)3.15
    ‫x‬ (‪+‬1)3.15
    או'היגינס (‪+‬1)1.65
    +5

    קוריסו אונידו - סנטיאגו וונדררס

    03:30
    קוריסו אונידו (‪-‬1)3.00
    ‫x‬ (‪+‬1)3.15
    סנטיאגו וונדררס (‪+‬1)1.65
    +5

    פינלנד - פינית שנייה

    יוהנסו - טי.פי.אס

    18:30
    יוהנסו (‪+‬1)1.95
    ‫x‬ (‪-‬1)3.00
    טי.פי.אס (‪-‬1)2.45
    +6

    מיקלן פלוילייאט - וי.פי.אס

    18:30
    מיקלן פלוילייאט (‪-‬1)3.95
    ‫x‬ (‪+‬1)3.60
    וי.פי.אס (‪+‬1)1.40
    +6

    איסלנד - איסלנדית ראשונה

    קיי.איי. אקוריירי - קפלאביק

    21:00
    קיי.איי. אקוריירי (‪-‬1)2.15
    ‫x‬ (‪+‬1)3.25
    קפלאביק (‪+‬1)2.10
    +6

    פאלקיר - לייקניר רקיאוויק

    22:15
    פאלקיר (‪-‬1)2.70
    ‫x‬ (‪+‬1)3.40
    לייקניר רקיאוויק (‪+‬1)1.70
    +6

    רומניה - רומנית שניה

    אונבירסיטטה קלוז' - פוליטכניקה טימישוארה

    18:00
    אונבירסיטטה קלוז' (‪-‬1)2.80
    ‫x‬ (‪+‬1)3.00
    פוליטכניקה טימישוארה (‪+‬1)1.80
    +6

    שבדיה - שבדית שניה

    אורגריטה - גאיס

    20:00
    אורגריטה (‪-‬1)3.90
    ‫x‬ (‪+‬1)3.35
    גאיס (‪+‬1)1.45
    +6

    אקרופוליס - אוסטרס

    20:00
    אקרופוליס (‪+‬1)1.50
    ‫x‬ (‪-‬1)3.35
    אוסטרס (‪-‬1)3.50
    +6

    יום ד'04.08

    צ'ילה - צ'ילאנית ראשונה

    אברטון וינה דל מר - קוברסל

    03:30
    אברטון וינה דל מר (‪-‬1)3.45
    ‫x‬ (‪+‬1)3.10
    קוברסל (‪+‬1)1.55
    +5

    איסלנד - איסלנדית ראשונה

    סטיארנן - אקרנס

    22:15
    סטיארנן (‪-‬1)2.15
    ‫x‬ (‪+‬1)3.55
    אקרנס (‪+‬1)2.00
    +6

    אף.אייג' - קופאווגס

    22:15
    אף.אייג' (‪-‬1)2.75
    ‫x‬ (‪+‬1)3.35
    קופאווגס (‪+‬1)1.70
    +6

    ואלור - קיי.אר

    22:15
    ואלור (‪-‬1)4.00
    ‫x‬ (‪+‬1)3.65
    קיי.אר (‪+‬1)1.40
    +6

    דרום קוריאה - דרום קוריאנית ראשונה

    אולסאן יונדאי - דאגו

    13:00
    אולסאן יונדאי (‪-‬1)3.00
    ‫x‬ (‪+‬1)3.25
    דאגו (‪+‬1)1.65
    S D +6

    פואנג סטילרס - סאונגנאם

    13:30
    פואנג סטילרס (‪-‬1)2.85
    ‫x‬ (‪+‬1)3.05
    סאונגנאם (‪+‬1)1.75
    S D +6

    סוואן סיטי - ג'ונבוק מוטורס

    13:30
    סוואן סיטי (‪+‬1)1.55
    ‫x‬ (‪-‬1)3.35
    ג'ונבוק מוטורס (‪-‬1)3.30
    S D +6

    רומניה - רומנית שניה

    סטיאווה בוקרשט - צ'סיקזרדה

    20:30
    סטיאווה בוקרשט (‪-‬1)3.80
    ‫x‬ (‪+‬1)3.25
    צ'סיקזרדה (‪+‬1)1.45
    +6

    שבדיה - שבדית שניה

    ואסאלונדס - הלסינגבורג

    20:00
    ואסאלונדס (‪+‬1)2.00
    ‫x‬ (‪-‬1)3.25
    הלסינגבורג (‪-‬1)2.30
    +6

    יום ה'05.08

    ארצות הברית - MLS

    ניו אינגלנד - נאשוויל

    02:00
    ניו אינגלנד (‪-‬1)2.60
    ‫x‬ (‪+‬1)3.25
    נאשוויל (‪+‬1)1.80
    +5

    קולומבוס - די.סי. יונייטד

    02:30
    קולומבוס (‪-‬1)2.80
    ‫x‬ (‪+‬1)3.05
    די.סי. יונייטד (‪+‬1)1.75
    +5

    מונטריאול - אטלנטה יונייטד

    02:30
    מונטריאול (‪-‬1)3.70
    ‫x‬ (‪+‬1)3.45
    אטלנטה יונייטד (‪+‬1)1.45
    +5

    פילדלפיה - טורונטו

    02:30
    פילדלפיה (‪-‬1)2.30
    ‫x‬ (‪+‬1)3.35
    טורונטו (‪+‬1)1.95
    +5

    אורלנדו סיטי - אינטר מיאמי

    03:00
    אורלנדו סיטי (‪-‬1)2.55
    ‫x‬ (‪+‬1)3.25
    אינטר מיאמי (‪+‬1)1.80
    +5

    שיקגו - ניו יורק סיטי

    03:00
    שיקגו (‪+‬1)1.60
    ‫x‬ (‪-‬1)3.55
    ניו יורק סיטי (‪-‬1)2.85
    +5

    ניו יורק רד בולס - סינסינטי

    03:00
    ניו יורק רד בולס (‪-‬1)2.15
    ‫x‬ (‪+‬1)3.20
    סינסינטי (‪+‬1)2.15
    +5

    אוסטין אפ. סי - יוסטון

    04:00
    אוסטין אפ. סי (‪-‬1)2.70
    ‫x‬ (‪+‬1)3.20
    יוסטון (‪+‬1)1.75
    +5

    סיאטל - דאלאס

    05:00
    סיאטל (‪-‬1)2.35
    ‫x‬ (‪+‬1)3.30
    דאלאס (‪+‬1)1.90
    +5

    לוס אנג'לס אפ.סי - קנזס סיטי

    05:30
    לוס אנג'לס אפ.סי (‪-‬1)2.25
    ‫x‬ (‪+‬1)3.45
    קנזס סיטי (‪+‬1)1.95
    +5

    לוס אנג'לס גלקסי - ריאל סולט לייק

    05:30
    לוס אנג'לס גלקסי (‪-‬1)3.20
    ‫x‬ (‪+‬1)3.55
    ריאל סולט לייק (‪+‬1)1.50
    +5

    פורטלנד - סן חוזה ארת'קווייק

    05:30
    פורטלנד (‪-‬1)2.65
    ‫x‬ (‪+‬1)3.45
    סן חוזה ארת'קווייק (‪+‬1)1.70
    +5

    יום ו'06.08

    רוסיה - רוסית ראשונה

    אופה - לוקומוטיב מוסקבה

    17:00
    אופה (‪+‬1)1.65
    ‫x‬ (‪-‬1)3.10
    לוקומוטיב מוסקבה (‪-‬1)3.15
    S D +5

    אוסטריה - אוסטרית שניה

    יאנג ויולטס וינה - גרייזר

    19:30
    יאנג ויולטס וינה (‪+‬1)1.45
    ‫x‬ (‪-‬1)3.75
    גרייזר (‪-‬1)3.40
    +5

    אמסטטן - וורווארטס סטיר

    19:30
    אמסטטן (‪-‬1)2.25
    ‫x‬ (‪+‬1)3.40
    וורווארטס סטיר (‪+‬1)1.95
    +5

    לוסטנאו - ליפרינג

    19:30
    לוסטנאו (‪+‬1)1.70
    ‫x‬ (‪-‬1)3.50
    ליפרינג (‪-‬1)2.65
    +5

    קאפפנברגר - וויין

    19:30
    קאפפנברגר (‪+‬1)1.60
    ‫x‬ (‪-‬1)3.45
    וויין (‪-‬1)3.05
    +5

    בלאו וויס לינץ - סט. פולטן

    21:25
    בלאו וויס לינץ (‪-‬1)3.45
    ‫x‬ (‪+‬1)3.60
    סט. פולטן (‪+‬1)1.45
    +5

    דנמרק - דנית שניה

    ווידוברה - פרמאד

    19:30
    ווידוברה (‪-‬1)2.75
    ‫x‬ (‪+‬1)3.30
    פרמאד (‪+‬1)1.70
    +5

    הורסנס - הלסינגור

    20:00
    הורסנס (‪-‬1)3.65
    ‫x‬ (‪+‬1)3.50
    הלסינגור (‪+‬1)1.45
    +5

    דנמרק - דנית ראשונה

    סילקבורג - ויבורג

    19:30
    סילקבורג (‪-‬1)3.60
    ‫x‬ (‪+‬1)3.45
    ויבורג (‪+‬1)1.45
    S D +5

    פינלנד - פינית ראשונה

    הלסינקי איי.אף.קיי - סיינאיוהן

    18:30
    הלסינקי איי.אף.קיי (‪+‬1)1.40
    ‫x‬ (‪-‬1)3.35
    סיינאיוהן (‪-‬1)4.40
    S D +5

    אירלנד - אירית ראשונה

    דנדאלק - סט. פטריק

    21:45
    דנדאלק (‪-‬1)4.10
    ‫x‬ (‪+‬1)3.30
    סט. פטריק (‪+‬1)1.45
    +5

    ווטרפורד - בוהמיינס

    21:45
    ווטרפורד (‪+‬1)2.00
    ‫x‬ (‪-‬1)3.00
    בוהמיינס (‪-‬1)2.40
    +5

    דרי סיטי - דרוגהדה יונייטד

    21:45
    דרי סיטי (‪-‬1)3.55
    ‫x‬ (‪+‬1)3.20
    דרוגהדה יונייטד (‪+‬1)1.55
    +5

    פולין - פולנית ראשונה

    גורניק לצ'נה - ורטה פוזנן

    19:00
    גורניק לצ'נה (‪+‬1)1.45
    ‫x‬ (‪-‬1)3.45
    ורטה פוזנן (‪-‬1)3.85
    S D +5

    לך פוזנן - קרקוביה קרקוב

    21:30
    לך פוזנן (‪-‬1)2.55
    ‫x‬ (‪+‬1)3.15
    קרקוביה קרקוב (‪+‬1)1.85
    S D +5

    רומניה - ליגה רומנית

    בוטוסני - אוטה ארד

    18:30
    בוטוסני (‪-‬1)3.55
    ‫x‬ (‪+‬1)3.25
    אוטה ארד (‪+‬1)1.50
    S D +5

    מיובני - קלוז'

    21:30
    מיובני (‪+‬1)2.25
    ‫x‬ (‪-‬1)2.95
    קלוז' (‪-‬1)2.15
    S D +5

    סך הכל שערים - תוצאת סיום (ללא הארכות)

    יום א'01.08

    ישראל - גביע הטוטו

    מכבי פתח תקוה - הפועל תל אביב

    20:30
    0 - 12.65
    2 - 31.75
    4‪+‬3.00
    +9

    יום ג'03.08

    מועדונים בינלאומיים - ליגת האלופות

    מאלמו - גלזגו ריינג'רס

    20:00
    0 - 13.00
    2 - 31.75
    4‪+‬2.65
    S D +9

    ספרטה פראג - מונאקו

    20:00
    0 - 13.55
    2 - 31.80
    4‪+‬2.25
    S D +8

    גנק - שחטאר דונייצק

    21:00
    0 - 13.00
    2 - 31.75
    4‪+‬2.65
    S D +12
סה"כ תוצאות 709 סה"כ עמודים 8