ענפים

null

אופציות

  1. א 29.11
  2. ב 30.11
  3. ג 01.12
  4. ד 02.12
  5. ה 03.12
  6. ו 04.12
  7. כל הימים
  • ‮1X2‬ - תוצאת סיום (ללא הארכות)

    יום א'29.11

    מועדונים בינלאומיים - ליגת האלופות אפריקה, מוקדמות

    בנטו - נ'קנה

    16:00
    בנטו3.15
    ‫x‬2.80
    נ'קנה1.75
    S D +2

    במנדה - קייזר צ'יפס

    16:00
    במנדה2.50
    ‫x‬2.45
    קייזר צ'יפס2.30
    S D +2

    ישראל - ליגת העל

    מכבי נתניה - עירוני קרית שמונה

    20:00
    מכבי נתניה2.25
    ‫x‬2.75
    עירוני קרית שמונה2.70
    S D +21

    מכבי תל אביב - הפועל כפר סבא

    20:45
    מכבי תל אביב1.25
    ‫x‬4.50
    הפועל כפר סבא6.50
    S D +15

    ספרד - ספרדית שניה

    אלבסטה - טנריפה

    15:00
    אלבסטה2.80
    ‫x‬2.40
    טנריפה2.10
    S D +4

    אספניול - סראגוסה

    17:00
    אספניול1.40
    ‫x‬2.95
    סראגוסה5.00
    S D +4

    פונפרדינה - לגאנס

    19:15
    פונפרדינה3.20
    ‫x‬2.40
    לגאנס1.90
    S D +4

    מאיורקה - לוגרונייס

    19:15
    מאיורקה1.55
    ‫x‬2.70
    לוגרונייס4.50
    S D +4

    לאס פלמאס - ספורטינג גיחון

    22:00
    לאס פלמאס2.45
    ‫x‬2.35
    ספורטינג גיחון2.40
    S D +4

    ספרד - ספרדית ראשונה

    ברצלונה - אוסאסונה

    15:00
    ברצלונה1.15
    ‫x‬5.10
    אוסאסונה9.00
    S D +12

    חטאפה - אתלטיק בילבאו

    17:15
    חטאפה2.35
    ‫x‬2.70
    אתלטיק בילבאו2.65
    S D +10

    סלטה ויגו - גרנאדה

    19:30
    סלטה ויגו1.85
    ‫x‬3.10
    גרנאדה3.20
    S D +10

    ריאל סוסיאדד - ויאריאל

    22:00
    ריאל סוסיאדד1.90
    ‫x‬3.20
    ויאריאל2.95
    S D +10

    ספרד - ספרדית שלישית, בית 1, A

    קורוקסו - גויחואלו

    13:00
    קורוקסו2.10
    ‫x‬2.40
    גויחואלו2.85
    S D +2

    אנגליה - פרמייר ליג

    סאות'המפטון - מנצ'סטר יונייטד

    16:00
    סאות'המפטון3.50
    ‫x‬3.15
    מנצ'סטר יונייטד1.75
    S D +11

    צ'לסי - טוטנהאם

    18:30
    צ'לסי2.05
    ‫x‬3.00
    טוטנהאם2.80
    S D +21

    ארסנל - וולבס

    21:15
    ארסנל1.85
    ‫x‬2.95
    וולבס3.40
    S D +10

    אנגליה - צ'מפיונשיפ

    נוטינגהאם פורסט - סוונסי

    14:00
    נוטינגהאם פורסט2.45
    ‫x‬2.60
    סוונסי2.15
    S D +4

    אנגליה - גביע אנגלי

    קרלייל - דונקסטר

    15:30
    קרלייל2.70
    ‫x‬2.90
    דונקסטר1.90
    S D +4

    סטבינייג' - האל

    15:30
    סטבינייג'3.55
    ‫x‬3.10
    האל1.55
    S D +4

    מנספילד - דאג ורד

    15:30
    מנספילד1.55
    ‫x‬3.00
    דאג ורד3.75
    S D +4

    בארנט - מילטון קינס דונס

    15:30
    בארנט3.85
    ‫x‬3.00
    מילטון קינס דונס1.50
    S D +4

    בריסטול רוברס - דרלינגטון

    15:30
    בריסטול רוברס1.25
    ‫x‬3.75
    דרלינגטון5.25
    S D +4

    סטוקפורט - יאוביל

    15:30
    סטוקפורט1.85
    ‫x‬2.95
    יאוביל2.70
    S D +4

    שרוסברי - אוקספורד סיטי

    15:30
    שרוסברי1.25
    ‫x‬3.70
    אוקספורד סיטי5.75
    S D +4

    ווימבלדון - קרואלי טאון

    15:30
    ווימבלדון1.80
    ‫x‬2.80
    קרואלי טאון2.95
    S D +4

    מארין - האבאנט

    16:45
    מארין3.60
    ‫x‬3.30
    האבאנט1.50
    S D +4

    איטליה - איטלקית ראשונה

    לאציו - אודינזה

    13:30
    לאציו1.40
    ‫x‬3.85
    אודינזה4.95
    S D +10

    בולוניה - קרוטונה

    16:00
    בולוניה1.45
    ‫x‬3.80
    קרוטונה4.50
    S D +10

    מילאן - פיורנטינה

    16:00
    מילאן1.45
    ‫x‬3.65
    פיורנטינה4.70
    S D +10

    קליארי - ספציה

    19:00
    קליארי1.95
    ‫x‬3.00
    ספציה3.05
    S D +10

    נאפולי - רומא

    21:45
    נאפולי1.95
    ‫x‬3.15
    רומא2.90
    S D +16

    איטליה - איטלקית שניה

    רג'יאנה - קרמונזה

    16:00
    רג'יאנה2.50
    ‫x‬2.60
    קרמונזה2.15
    S D +4

    קוסנצה - סלרניטאנה

    22:00
    קוסנצה2.30
    ‫x‬2.55
    סלרניטאנה2.40
    S D +4

    גרמניה - גרמנית ראשונה

    באייר לברקוזן - הרטה ברלין

    16:30
    באייר לברקוזן1.60
    ‫x‬3.45
    הרטה ברלין3.85
    S D +10

    מיינץ - הופנהיים

    19:00
    מיינץ2.90
    ‫x‬3.45
    הופנהיים1.85
    S D +10

    גרמניה - גרמנית שניה

    נירנברג - גרויטר פירת'

    14:30
    נירנברג2.55
    ‫x‬2.85
    גרויטר פירת'1.95
    S D +4

    האנובר - קיל

    14:30
    האנובר2.00
    ‫x‬2.85
    קיל2.50
    S D +4

    היידנהיים - המבורג

    14:30
    היידנהיים2.75
    ‫x‬2.80
    המבורג1.90
    S D +4

    צרפת - צרפתית ראשונה

    ליון - ריימס

    14:00
    ליון1.25
    ‫x‬4.50
    ריימס6.50
    S D +10

    מץ - ברסט

    16:00
    מץ2.05
    ‫x‬2.80
    ברסט3.00
    S D +10

    מונאקו - נים

    16:00
    מונאקו1.25
    ‫x‬4.50
    נים6.50
    S D +10

    לאנס - אנז'ר

    16:00
    לאנס1.95
    ‫x‬2.95
    אנז'ר3.10
    S D +10

    לוריין - מונפלייה

    16:00
    לוריין3.05
    ‫x‬2.95
    מונפלייה1.95
    S D +10

    ניס - דיז'ון

    18:00
    ניס1.60
    ‫x‬3.35
    דיז'ון3.95
    S D +10

    סט. אטיין - ליל

    22:00
    סט. אטיין4.40
    ‫x‬3.30
    ליל1.55
    S D +10

    פורטוגל - פורטוגלית שניה

    אקדמיקה קוימברה - קוביליה

    13:15
    אקדמיקה קוימברה1.70
    ‫x‬2.75
    קוביליה3.40
    S D +4

    אשטוריל - ויז'לה

    16:00
    אשטוריל1.70
    ‫x‬2.75
    ויז'לה3.40
    S D +4

    ארוקה - פורטו ב'

    17:00
    ארוקה1.45
    ‫x‬3.35
    פורטו ב'3.70
    S D +4

    פורטוגל - פורטוגלית ראשונה

    ז'יל ויסנטה - ריו אווה

    17:00
    ז'יל ויסנטה2.55
    ‫x‬2.55
    ריו אווה2.15
    S D +4

    פורטימוננסה - נאסיונל מדיירה

    17:00
    פורטימוננסה1.85
    ‫x‬2.80
    נאסיונל מדיירה2.80
    S D +4

    בואבישטה - בלננסש

    19:30
    בואבישטה1.85
    ‫x‬2.60
    בלננסש3.10
    S D +4

    בראגה - ספורטינג פרנסה

    22:00
    בראגה1.25
    ‫x‬3.65
    ספורטינג פרנסה5.25
    S D +4

    ארגנטינה - ארגנטינאית ראשונה, בית 2

    דיפנסה אי חוסטיסיה - סנטרל קורדובה

    22:10
    דיפנסה אי חוסטיסיה1.85
    ‫x‬2.60
    סנטרל קורדובה3.05
    S D +4

    ארגנטינה - ארגנטינאית שניה, שלב 1, בית ב'

    סן מרטין דה טוקומן - טיגרה

    14:00
    סן מרטין דה טוקומן1.70
    ‫x‬2.55
    טיגרה3.60
    S D +4

    דנמרק - דנית ראשונה

    הורסנס - ויילה

    15:00
    הורסנס2.55
    ‫x‬2.75
    ויילה2.00
    S D +4

    סונדריסקה - פ.צ. קופנהגן

    17:00
    סונדריסקה2.35
    ‫x‬2.80
    פ.צ. קופנהגן2.15
    S D +4

    נורדסלנד - ארהוס

    19:00
    נורדסלנד2.40
    ‫x‬3.00
    ארהוס2.00
    S D +4

    אנדורה - אנדורית ראשונה

    פ.צ סנטה קולומה - אנגורדני

    12:00
    פ.צ סנטה קולומה1.30
    ‫x‬3.55
    אנגורדני5.25
    S D +2

    סין - גביע סיני

    גואנגז'ואו ר.פ. - סוז'ו דונגוו

    09:35
    גואנגז'ואו ר.פ.1.10
    ‫x‬4.60
    סוז'ו דונגוו9.50
    S D +2

    בלגיה - בלגית ראשונה

    מכלן - בירשחוט-וילרייק

    14:30
    מכלן1.80
    ‫x‬3.20
    בירשחוט‪-‬וילרייק2.60
    S D +4

    גנט - זולטה וארגם

    17:00
    גנט1.30
    ‫x‬3.75
    זולטה וארגם4.55
    S D +4

    אנדרלכט - סטאנדרד ליאז'

    19:15
    אנדרלכט1.80
    ‫x‬2.85
    סטאנדרד ליאז'2.90
    S D +4

    קורטריק - אוסטנד

    21:45
    קורטריק2.25
    ‫x‬2.95
    אוסטנד2.15
    S D +4

    בלגיה - בלגית שנייה

    לומל - מולנביק 47

    17:00
    לומל1.65
    ‫x‬3.05
    מולנביק 473.15
    S D +2

    סיריינג - סט. גילואה

    21:00
    סיריינג2.95
    ‫x‬3.05
    סט. גילואה1.70
    S D +2

    אוסטריה - אוסטרית ראשונה

    לאסק לינץ - אלטאך

    15:30
    לאסק לינץ1.20
    ‫x‬4.15
    אלטאך6.00
    S D +4

    וולפסברגר - ריד

    15:30
    וולפסברגר1.40
    ‫x‬3.40
    ריד3.95
    S D +4

    ראפיד וינה - אוסטריה וינה

    18:00
    ראפיד וינה1.50
    ‫x‬3.40
    אוסטריה וינה3.55
    S D +4

    אוסטריה - אוסטרית שנייה

    אוסטריה קלגנפורט - אוסטריה לוסטנאו

    11:30
    אוסטריה קלגנפורט1.55
    ‫x‬3.30
    אוסטריה לוסטנאו3.35
    S D +4

    בוסניה הרצגובינה - ליגה ראשונה בוסניה והרצגובינה

    ביילינה - קרופה

    16:00
    ביילינה2.35
    ‫x‬2.55
    קרופה2.30
    S D +4

    אירלנד - גביע אירי

    שמרוק רוברס - סליגו רוברס

    16:00
    שמרוק רוברס1.25
    ‫x‬3.65
    סליגו רוברס5.50
    S D +4

    רוסיה - רוסית ראשונה

    אורל יקטרינבורג - סוצ'י

    11:00
    אורל יקטרינבורג2.70
    ‫x‬2.60
    סוצ'י2.00
    S D +7

    אופה - טמבוב

    13:00
    אופה1.85
    ‫x‬2.45
    טמבוב3.25
    S D +4

    רובין קאזאן - צסק"א מוסקבה

    15:30
    רובין קאזאן3.20
    ‫x‬2.90
    צסק"א מוסקבה1.70
    S D +4

    ספרטק מוסקבה - רוטור וולגוגרד

    18:00
    ספרטק מוסקבה1.25
    ‫x‬3.60
    רוטור וולגוגרד6.00
    S D +4

    רומניה - גביע רומני

    ריפנסיה טימישוארה - אסטרה גיורגיו

    12:15
    ריפנסיה טימישוארה3.50
    ‫x‬3.05
    אסטרה גיורגיו1.55
    S D +2

    הוסנה הוסי - אונבירסיטטה קלוז'

    13:30
    הוסנה הוסי5.25
    ‫x‬3.65
    אונבירסיטטה קלוז'1.30
    S D +2

    וולונטאר - גז מתאן מדיאש

    17:30
    וולונטאר3.60
    ‫x‬3.05
    גז מתאן מדיאש1.55
    S D +2

    יאסי - קלוז'

    20:30
    יאסי6.00
    ‫x‬3.30
    קלוז'1.30
    S D +2

    יפן - יפנית ראשונה

    גמבה אוסאקה - סגאן

    10:00
    גמבה אוסאקה1.85
    ‫x‬2.85
    סגאן2.80
    S D +6

    קרואטיה - קרואטית ראשונה

    רייקה - אוסייק

    18:05
    רייקה3.10
    ‫x‬2.85
    אוסייק1.75
    S D +4

    אוקראינה - אוקראינית ראשונה

    מינאיי - זוריה

    14:00
    מינאיי3.55
    ‫x‬3.10
    זוריה1.55
    S D +4

    קולוס קובליבקה - דסנה צ'רניהיב

    17:00
    קולוס קובליבקה2.95
    ‫x‬2.95
    דסנה צ'רניהיב1.75
    S D +4

    אינגולטס - אולימפיק דונייצק

    19:30
    אינגולטס1.85
    ‫x‬2.85
    אולימפיק דונייצק2.80
    S D +4

    צ'כיה - צ'כית ראשונה

    טפליצה - ספרטה פראג

    17:00
    טפליצה3.90
    ‫x‬3.30
    ספרטה פראג1.45
    S D +4

    סלביה פראג - ברנו

    19:30
    סלביה פראג1.10
    ‫x‬4.60
    ברנו9.50
    S D +4

    נורבגיה - נורבגית ראשונה

    מולדה - הוגסונד

    19:00
    מולדה1.30
    ‫x‬3.60
    הוגסונד4.70
    S D +4

    כריסטיאנסונד - סטרומסגודסט

    19:00
    כריסטיאנסונד1.75
    ‫x‬2.95
    סטרומסגודסט2.90
    S D +4

    מיונדאלן - סטאבק

    19:00
    מיונדאלן2.25
    ‫x‬2.65
    סטאבק2.30
    S D +4

    בודו גלימט - רוזנבורג

    19:00
    בודו גלימט1.75
    ‫x‬3.25
    רוזנבורג2.70
    S D +4

    ולרנגה - סארפסבורג

    21:00
    ולרנגה1.40
    ‫x‬3.25
    סארפסבורג4.40
    S D +4

    שבדיה - שבדית ראשונה

    הלסינגבורג - פאלקנברג

    15:30
    הלסינגבורג1.85
    ‫x‬2.90
    פאלקנברג2.70
    S D +4

    אוסטרסונדס - גטבורג

    15:30
    אוסטרסונדס3.80
    ‫x‬2.95
    גטבורג1.55
    S D +4

    מיאלבי - דיורגרדן

    18:30
    מיאלבי3.45
    ‫x‬3.00
    דיורגרדן1.60
    S D +4

    סיריוס - אלפסבורג

    18:30
    סיריוס3.00
    ‫x‬3.10
    אלפסבורג1.70
    S D +4

    האקן - אורברו

    18:30
    האקן1.20
    ‫x‬4.00
    אורברו6.25
    S D +4

    שבדיה - שבדית שניה

    בראג - אסקילסטונה

    18:30
    בראג2.65
    ‫x‬2.95
    אסקילסטונה1.85
    S D +4

    אורוגוואי - אורוגוואית ראשונה,טורניר אמצע,בית א'

    פרוגרסו - סרו לארגו

    15:00
    פרוגרסו2.15
    ‫x‬2.70
    סרו לארגו2.40
    S D +2
סה"כ תוצאות 282 סה"כ עמודים 3