ענפים

null

אופציות

  1. ב 24.09
  2. ג 25.09
  3. ד 26.09
  4. ה 27.09
  5. ו 28.09
  6. ש 29.09
  7. כל הימים
  • ‮1X2‬ - 90 דק'

    יום ב'24.09

    ישראל - ליגת העל

    הפועל חדרה - הפועל חיפה

    18:59
    הפועל חדרה3.65
    ‫x‬2.90
    הפועל חיפה1.80
    S D +18

    הפועל באר שבע - בני יהודה ת"א

    19:59
    הפועל באר שבע1.30
    ‫x‬4.15
    בני יהודה ת"א6.00
    S D +23

    בית"ר ירושלים - בני סכנין

    20:59
    בית"ר ירושלים1.85
    ‫x‬2.95
    בני סכנין3.40
    S D +27

    ספרד - ספרדית שניה

    דפורטיבו לה קורוניה - גרנאדה

    21:59
    דפורטיבו לה קורוניה1.70
    ‫x‬2.70
    גרנאדה3.55
    S D +7

    צרפת - צרפתית שניה

    ניור - לאנס

    21:44
    ניור2.65
    ‫x‬2.65
    לאנס2.00
    S D +7

    בלארוס - בלארוסית ראשונה

    גורודייה - נמאן גרודנו

    18:59
    גורודייה2.25
    ‫x‬2.80
    נמאן גרודנו2.25
    +2

    בוליביה - בוליביאנית ראשונה, קלאוסורה

    גואבירה מונטרו - אוניברסיטריו דה סוקרה

    21:59
    גואבירה מונטרו1.35
    ‫x‬3.50
    אוניברסיטריו דה סוקרה4.55
    S D +7

    סין - סינית שניה

    שנחאי שנקסין - שינג'יאנג טיאנשן

    14:29
    שנחאי שנקסין1.20
    ‫x‬3.95
    שינג'יאנג טיאנשן5.75

    קפריסין - קפריסאית ראשונה

    אפולון לימסול - סלמינה פמגוסטה

    18:59
    אפולון לימסול1.20
    ‫x‬4.05
    סלמינה פמגוסטה6.00
    D +7

    א.א.ק. לרנקה - אומוניה ניקוסיה

    18:59
    א.א.ק. לרנקה1.65
    ‫x‬2.95
    אומוניה ניקוסיה3.35
    D +7

    צ'כיה - צ'כית ראשונה

    יאבלונץ - ויקטוריה פלזן

    18:59
    יאבלונץ2.20
    ‫x‬2.80
    ויקטוריה פלזן2.30
    S D +7

    דנמרק - דנית ראשונה

    אודנסה - הורסנס

    19:59
    אודנסה1.50
    ‫x‬3.10
    הורסנס3.85
    S D +7

    מצרים - מצרית ראשונה

    וואדי דגלה - אנפי

    18:59
    וואדי דגלה2.00
    ‫x‬2.45
    אנפי2.95
    S D +2

    גיאורגיה - גיאורגית ראשונה

    צ'יקורה - סמטרדיה

    14:59
    צ'יקורה1.45
    ‫x‬3.05
    סמטרדיה4.20
    +2

    גרמניה - גרמנית מחוזית צפון

    ורדר ברמן חובבים - סט. פאולי חובבים

    21:14
    ורדר ברמן חובבים1.40
    ‫x‬3.35
    סט. פאולי חובבים4.15
    D +5

    יוון - יוונית ראשונה

    פנאיתוליקוס - למיה

    18:59
    פנאיתוליקוס1.60
    ‫x‬2.70
    למיה3.85
    S D +7

    פאניוניוס - אולימפיאקוס

    19:29
    פאניוניוס5.25
    ‫x‬3.15
    אולימפיאקוס1.35
    D +7

    אינדונזיה - סופר ליג אינדונזיה

    באלי יונייטד פוסאם - טירה

    14:29
    באלי יונייטד פוסאם1.30
    ‫x‬3.50
    טירה4.80
    S D +2

    יפן - יפנית שניה

    קנאזאווה - ימאגטה

    08:59
    קנאזאווה2.00
    ‫x‬2.65
    ימאגטה2.70
    S D +7

    לטביה - לטבית ראשונה

    ריגאס סקולה - מטא לו

    18:59
    ריגאס סקולה1.15
    ‫x‬4.10
    מטא לו6.75
    +2

    נורבגיה - נורבגית שלישית בית 1

    סטאבק ב' - אלטה

    15:29
    סטאבק ב'2.60
    ‫x‬3.50
    אלטה1.75
    D +5

    נורבגיה - נורבגית ראשונה

    לילסטרום - טרומסו

    19:59
    לילסטרום1.70
    ‫x‬3.00
    טרומסו3.05
    S D +7

    נורבגיה - נורבגית רביעית, בית 1

    מולדה חובבים - פולו

    14:59
    מולדה חובבים1.40
    ‫x‬4.15
    פולו3.45
    +2

    נורבגיה - נורבגית רביעית, בית 2

    סטרומגודסט חובבים - ואלדרס

    21:29
    סטרומגודסט חובבים1.45
    ‫x‬4.55
    ואלדרס2.90
    +2

    נורבגיה - נורבגית רביעית, בית 3

    אגרסונד חובבים - סטארט חובבים

    19:59
    אגרסונד חובבים3.05
    ‫x‬4.55
    סטארט חובבים1.40
    +2

    יוראד - דון

    19:59
    יוראד1.85
    ‫x‬3.60
    דון2.30
    +2

    אורן הורטן - סנדפיורד ב'

    19:59
    אורן הורטן1.35
    ‫x‬4.50
    סנדפיורד ב'3.50
    +2

    נורבגיה - נורבגית רביעית, בית 4

    סורטה ספורטקלאב - בראן חובבים

    18:59
    סורטה ספורטקלאב1.40
    ‫x‬4.55
    בראן חובבים3.20
    +2

    סטורד - סוגנדל ב'

    19:59
    סטורד1.75
    ‫x‬4.45
    סוגנדל ב'2.20
    +2

    פולין - פולנית ראשונה

    קורונה קיילצה - ז'גלבי סוסנביץ

    18:59
    קורונה קיילצה1.65
    ‫x‬3.00
    ז'גלבי סוסנביץ3.35
    S D +7

    פורטוגל - פורטוגלית ראשונה

    בראגה - ספורטינג ליסבון

    22:14
    בראגה2.10
    ‫x‬2.70
    ספורטינג ליסבון2.45
    S D +7

    רומניה - רומנית ראשונה

    אסטרה גיורגיו - מדיאש

    20:59
    אסטרה גיורגיו1.85
    ‫x‬2.65
    מדיאש2.95
    D +7

    רוסיה - רוסית שלישית, דרום

    פונדלניק - דינמו סטאברופול

    14:59
    פונדלניק2.05
    ‫x‬2.85
    דינמו סטאברופול2.40
    D +3

    רוסיה - רוסית ראשונה

    קריליה סובטוב סמארה - קרסנודר

    18:29
    קריליה סובטוב סמארה3.50
    ‫x‬2.65
    קרסנודר1.70
    D +7

    שבדיה - שבדית ראשונה

    האקן - גטבורג

    19:59
    האקן1.45
    ‫x‬3.25
    גטבורג4.00
    S D +6

    שבדיה - שבדית שניה

    נורבי - ורנאמו

    19:59
    נורבי2.40
    ‫x‬2.95
    ורנאמו2.05
    +4

    אסקילסטונה - אוסטרס

    19:59
    אסקילסטונה1.55
    ‫x‬2.90
    אוסטרס3.75
    +4

    טורקיה - טורקית ראשונה

    פנרבחצ'ה - בשיקטאש

    20:59
    פנרבחצ'ה2.10
    ‫x‬2.80
    בשיקטאש2.70
    S D +7

    הימור יתרון - 90 דק'

    יום ב'24.09

    ישראל - ליגת העל

    הפועל חדרה - הפועל חיפה

    18:59
    הפועל חדרה (‪+‬1)1.60
    ‫x‬ (‪-‬1)3.15
    הפועל חיפה (‪-‬1)3.30
    +18

    הפועל באר שבע - בני יהודה ת"א

    19:59
    הפועל באר שבע (‪-‬1)1.80
    ‫x‬ (‪+‬1)3.30
    בני יהודה ת"א (‪+‬1)2.55
    +23

    בית"ר ירושלים - בני סכנין

    20:59
    בית"ר ירושלים (‪-‬1)3.40
    ‫x‬ (‪+‬1)3.25
    בני סכנין (‪+‬1)1.55
    +27

    ספרד - ספרדית שניה

    דפורטיבו לה קורוניה - גרנאדה

    21:59
    דפורטיבו לה קורוניה (‪-‬1)3.00
    ‫x‬ (‪+‬1)3.10
    גרנאדה (‪+‬1)1.70
    +7

    צרפת - צרפתית שניה

    ניור - לאנס

    21:44
    ניור (‪+‬1)1.45
    ‫x‬ (‪-‬1)3.35
    לאנס (‪-‬1)3.80
    +7

    בוליביה - בוליביאנית ראשונה, קלאוסורה

    גואבירה מונטרו - אוניברסיטריו דה סוקרה

    21:59
    גואבירה מונטרו (‪-‬1)2.05
    ‫x‬ (‪+‬1)3.15
    אוניברסיטריו דה סוקרה (‪+‬1)2.25
    +7

    קפריסין - קפריסאית ראשונה

    אפולון לימסול - סלמינה פמגוסטה

    18:59
    אפולון לימסול (‪-‬1)1.60
    ‫x‬ (‪+‬1)3.25
    סלמינה פמגוסטה (‪+‬1)2.70
    +7

    א.א.ק. לרנקה - אומוניה ניקוסיה

    18:59
    א.א.ק. לרנקה (‪-‬1)2.70
    ‫x‬ (‪+‬1)3.10
    אומוניה ניקוסיה (‪+‬1)1.70
    +7

    צ'כיה - צ'כית ראשונה

    יאבלונץ - ויקטוריה פלזן

    18:59
    יאבלונץ (‪-‬1)4.15
    ‫x‬ (‪+‬1)3.55
    ויקטוריה פלזן (‪+‬1)1.40
    +7

    דנמרק - דנית ראשונה

    אודנסה - הורסנס

    19:59
    אודנסה (‪-‬1)2.45
    ‫x‬ (‪+‬1)3.10
    הורסנס (‪+‬1)1.90
    +7

    גרמניה - גרמנית מחוזית צפון

    ורדר ברמן חובבים - סט. פאולי חובבים

    21:14
    ורדר ברמן חובבים (‪-‬1)2.15
    ‫x‬ (‪+‬1)3.25
    סט. פאולי חובבים (‪+‬1)2.10
    +5

    יוון - יוונית ראשונה

    פנאיתוליקוס - למיה

    18:59
    פנאיתוליקוס (‪-‬1)2.90
    ‫x‬ (‪+‬1)2.80
    למיה (‪+‬1)1.70
    +7

    פאניוניוס - אולימפיאקוס

    19:29
    פאניוניוס (‪+‬1)2.25
    ‫x‬ (‪-‬1)3.00
    אולימפיאקוס (‪-‬1)2.10
    +7

    יפן - יפנית שניה

    קנאזאווה - ימאגטה

    08:59
    קנאזאווה (‪-‬1)3.80
    ‫x‬ (‪+‬1)3.30
    ימאגטה (‪+‬1)1.45
    +7

    נורבגיה - נורבגית שלישית בית 1

    סטאבק ב' - אלטה

    15:29
    סטאבק ב' (‪+‬1)1.65
    ‫x‬ (‪-‬1)3.45
    אלטה (‪-‬1)2.85
    +5

    נורבגיה - נורבגית ראשונה

    לילסטרום - טרומסו

    19:59
    לילסטרום (‪-‬1)2.80
    ‫x‬ (‪+‬1)3.45
    טרומסו (‪+‬1)1.65
    +7

    פולין - פולנית ראשונה

    קורונה קיילצה - ז'גלבי סוסנביץ

    18:59
    קורונה קיילצה (‪-‬1)2.70
    ‫x‬ (‪+‬1)3.25
    ז'גלבי סוסנביץ (‪+‬1)1.75
    +7

    פורטוגל - פורטוגלית ראשונה

    בראגה - ספורטינג ליסבון

    22:14
    בראגה (‪-‬1)4.00
    ‫x‬ (‪+‬1)3.45
    ספורטינג ליסבון (‪+‬1)1.40
    +7

    רומניה - רומנית ראשונה

    אסטרה גיורגיו - מדיאש

    20:59
    אסטרה גיורגיו (‪-‬1)3.50
    ‫x‬ (‪+‬1)3.20
    מדיאש (‪+‬1)1.55
    +7

    רוסיה - רוסית שלישית, דרום

    פונדלניק - דינמו סטאברופול

    14:59
    פונדלניק (‪-‬1)3.80
    ‫x‬ (‪+‬1)3.50
    דינמו סטאברופול (‪+‬1)1.45
    +3

    רוסיה - רוסית ראשונה

    קריליה סובטוב סמארה - קרסנודר

    18:29
    קריליה סובטוב סמארה (‪+‬1)1.65
    ‫x‬ (‪-‬1)3.00
    קרסנודר (‪-‬1)3.20
    +7

    שבדיה - שבדית ראשונה

    האקן - גטבורג

    19:59
    האקן (‪-‬1)2.25
    ‫x‬ (‪+‬1)3.30
    גטבורג (‪+‬1)2.00
    +6

    טורקיה - טורקית ראשונה

    פנרבחצ'ה - בשיקטאש

    20:59
    פנרבחצ'ה (‪-‬1)4.05
    ‫x‬ (‪+‬1)3.65
    בשיקטאש (‪+‬1)1.40
    +7

    סך הכל שערים - 90 דק'

    יום ב'24.09

    ישראל - ליגת העל

    הפועל חדרה - הפועל חיפה

    18:59
    0 - 12.65
    2 - 31.75
    4‪+‬3.00
    S D +18

    הפועל באר שבע - בני יהודה ת"א

    19:59
    0 - 13.30
    2 - 31.75
    4‪+‬2.45
    S D +23

    בית"ר ירושלים - בני סכנין

    20:59
    0 - 13.30
    2 - 31.75
    4‪+‬2.45
    S D +27

    מעל/מתחת שערים - 90 דק'

    יום ב'24.09

    ישראל - ליגת העל

    הפועל חדרה - הפועל חיפה

    18:59
    מעל 2.51.75
    מתחת 2.51.55
    +18

    הפועל באר שבע - בני יהודה ת"א

    19:59
    מעל 2.51.55
    מתחת 2.51.75
    +23

    בית"ר ירושלים - בני סכנין

    20:59
    מעל 2.51.45
    מתחת 2.51.95
    +27

    ספרד - ספרדית שניה

    דפורטיבו לה קורוניה - גרנאדה

    21:59
    מעל 2.51.85
    מתחת 2.51.40
    +7

    צרפת - צרפתית שניה

    ניור - לאנס

    21:44
    מעל 2.51.80
    מתחת 2.51.50
    +7

    בלארוס - בלארוסית ראשונה

    גורודייה - נמאן גרודנו

    18:59
    מעל 2.51.80
    מתחת 2.51.55
    +2

    בוליביה - בוליביאנית ראשונה, קלאוסורה

    גואבירה מונטרו - אוניברסיטריו דה סוקרה

    21:59
    מעל 2.51.50
    מתחת 2.51.80
    +7

    קפריסין - קפריסאית ראשונה

    אפולון לימסול - סלמינה פמגוסטה

    18:59
    מעל 2.51.30
    מתחת 2.52.25
    +7

    א.א.ק. לרנקה - אומוניה ניקוסיה

    18:59
    מעל 2.51.55
    מתחת 2.51.75
    +7

    צ'כיה - צ'כית ראשונה

    יאבלונץ - ויקטוריה פלזן

    18:59
    מעל 2.51.70
    מתחת 2.51.60
    +7

    דנמרק - דנית ראשונה

    אודנסה - הורסנס

    19:59
    מעל 2.51.65
    מתחת 2.51.65
    +7

    מצרים - מצרית ראשונה

    וואדי דגלה - אנפי

    18:59
    מעל 2.52.05
    מתחת 2.51.40
    +2

    גיאורגיה - גיאורגית ראשונה

    צ'יקורה - סמטרדיה

    14:59
    מעל 2.51.50
    מתחת 2.51.85
    +2

    גרמניה - גרמנית מחוזית צפון

    ורדר ברמן חובבים - סט. פאולי חובבים

    21:14
    מעל 2.51.50
    מתחת 2.51.85
    +5

    יוון - יוונית ראשונה

    פנאיתוליקוס - למיה

    18:59
    מעל 2.52.05
    מתחת 2.51.40
    +7

    פאניוניוס - אולימפיאקוס

    19:29
    מעל 2.51.75
    מתחת 2.51.55
    +7

    אינדונזיה - סופר ליג אינדונזיה

    באלי יונייטד פוסאם - טירה

    14:29
    מעל 2.51.45
    מתחת 2.51.95
    +2

    יפן - יפנית שניה

    קנאזאווה - ימאגטה

    08:59
    מעל 2.51.90
    מתחת 2.51.45
    +7

    לטביה - לטבית ראשונה

    ריגאס סקולה - מטא לו

    18:59
    מעל 2.51.35
    מתחת 2.52.10
    +2

    נורבגיה - נורבגית שלישית בית 1

    סטאבק ב' - אלטה

    15:29
    מעל 2.51.35
    מתחת 2.52.10
    +5

    נורבגיה - נורבגית ראשונה

    לילסטרום - טרומסו

    19:59
    מעל 2.51.45
    מתחת 2.51.90
    +7

    נורבגיה - נורבגית רביעית, בית 1

    מולדה חובבים - פולו

    14:59
    מעל 2.51.20
    מתחת 2.52.65
    +2

    נורבגיה - נורבגית רביעית, בית 2

    סטרומגודסט חובבים - ואלדרס

    21:29
    מעל 2.51.20
    מתחת 2.52.60
    +2

    נורבגיה - נורבגית רביעית, בית 3

    אגרסונד חובבים - סטארט חובבים

    19:59
    מעל 2.51.10
    מתחת 2.53.15
    +2

    יוראד - דון

    19:59
    מעל 2.51.20
    מתחת 2.52.50
    +2

    אורן הורטן - סנדפיורד ב'

    19:59
    מעל 2.51.20
    מתחת 2.52.65
    +2

    נורבגיה - נורבגית רביעית, בית 4

    סורטה ספורטקלאב - בראן חובבים

    18:59
    מעל 2.51.10
    מתחת 2.53.15
    +2

    סטורד - סוגנדל ב'

    19:59
    מעל 2.51.10
    מתחת 2.53.15
    +2

    פולין - פולנית ראשונה

    קורונה קיילצה - ז'גלבי סוסנביץ

    18:59
    מעל 2.51.60
    מתחת 2.51.70
    +7

    פורטוגל - פורטוגלית ראשונה

    בראגה - ספורטינג ליסבון

    22:14
    מעל 2.51.75
    מתחת 2.51.55
    +7

    רומניה - רומנית ראשונה

    אסטרה גיורגיו - מדיאש

    20:59
    מעל 2.51.90
    מתחת 2.51.45
    +7

    רוסיה - רוסית שלישית, דרום

    פונדלניק - דינמו סטאברופול

    14:59
    מעל 2.51.65
    מתחת 2.51.65
    +3

    רוסיה - רוסית ראשונה

    קריליה סובטוב סמארה - קרסנודר

    18:29
    מעל 2.52.10
    מתחת 2.51.35
    +7

    שבדיה - שבדית ראשונה

    האקן - גטבורג

    19:59
    מעל 2.51.50
    מתחת 2.51.90
    +6

    שבדיה - שבדית שניה

    נורבי - ורנאמו

    19:59
    מעל 2.51.50
    מתחת 2.51.85
    +4

    אסקילסטונה - אוסטרס

    19:59
    מעל 2.51.80
    מתחת 2.51.50
    +4
סה"כ תוצאות 145 סה"כ עמודים 2