ענפים

null

אופציות

  1. ו 13.12
  2. ש 14.12
  3. א 15.12
  4. ב 16.12
  5. ג 17.12
  6. ד 18.12
  7. כל הימים
  • ‮1X2‬ - 90 דק'

    יום ו'13.12

    ישראל - ליגה לאומית

    הפועל פתח תקוה - בני לוד

    14:59
    הפועל פתח תקוה1.30
    ‫x‬3.50
    בני לוד5.15
    +2

    מ.ס כפר קאסם - מכבי אחי נצרת

    14:59
    מ.ס כפר קאסם1.60
    ‫x‬2.95
    מכבי אחי נצרת3.50
    +4

    הפועל ראשון לציון - הפועל אום אל פאחם

    14:59
    הפועל ראשון לציון1.80
    ‫x‬2.80
    הפועל אום אל פאחם3.00
    S D +4

    בני סכנין - הפועל אשקלון

    14:59
    בני סכנין1.90
    ‫x‬2.75
    הפועל אשקלון2.80
    +4

    הפועל רמת גן - עירוני רמת השרון

    14:59
    הפועל רמת גן2.25
    ‫x‬2.65
    עירוני רמת השרון2.35
    +4

    ישראל - ליגה א' דרום

    מכבי קביליו יפו - הכח עמידר רמת גן

    12:45
    מכבי קביליו יפו3.20
    ‫x‬3.20
    הכח עמידר רמת גן1.60

    ישראל - ליגה א' צפון

    הפועל מגדל העמק - הפועל איכסל

    12:44
    הפועל מגדל העמק4.50
    ‫x‬3.50
    הפועל איכסל1.35

    ספרד - ספרדית ראשונה

    אלאבס - לגאנס

    21:59
    אלאבס2.25
    ‫x‬2.75
    לגאנס2.75
    S D +23

    ספרד - ספרדית שניה

    נומנסיה - ג'ירונה

    21:59
    נומנסיה2.40
    ‫x‬2.65
    ג'ירונה2.20
    S D +6

    אנגליה - צ'מפיונשיפ

    צ'רלטון - האל

    21:44
    צ'רלטון2.80
    ‫x‬2.95
    האל1.80
    S D +7

    איטליה - איטלקית שניה

    קייבו - יובה סטאביה

    21:59
    קייבו1.45
    ‫x‬2.90
    יובה סטאביה4.75
    S D +6

    גרמניה - גרמנית ראשונה

    הופנהיים - אוגסבורג

    21:29
    הופנהיים1.70
    ‫x‬3.30
    אוגסבורג3.50
    S D +23

    גרמניה - גרמנית שניה

    ארזגבירגה אוהה - רגנסבורג

    19:29
    ארזגבירגה אוהה2.20
    ‫x‬2.95
    רגנסבורג2.25
    S D +7

    בוכום - האנובר

    19:29
    בוכום2.15
    ‫x‬2.85
    האנובר2.30
    S D +7

    גרמניה - גרמנית שלישית

    מונסטר - מגדבורג

    19:59
    מונסטר3.70
    ‫x‬3.15
    מגדבורג1.50
    S D +5

    צרפת - צרפתית ראשונה

    ליל - מונפלייה

    21:44
    ליל1.60
    ‫x‬3.15
    מונפלייה4.30
    S D +19

    צרפת - צרפתית שניה

    לה מאן - אורליאן

    20:59
    לה מאן2.05
    ‫x‬2.70
    אורליאן2.55
    S D +7

    סושו - גרנובל

    20:59
    סושו2.05
    ‫x‬2.45
    גרנובל2.85
    S D +7

    קלרמונט - לה האבר

    20:59
    קלרמונט2.10
    ‫x‬2.55
    לה האבר2.65
    S D +7

    שאמבלי - ניור

    20:59
    שאמבלי2.00
    ‫x‬2.40
    ניור3.00
    S D +7

    ואלנסיין - פ.צ. פאריס

    20:59
    ואלנסיין2.00
    ‫x‬2.45
    פ.צ. פאריס2.90
    S D +7

    נאנסי - שאטורו

    20:59
    נאנסי1.55
    ‫x‬2.75
    שאטורו4.35
    S D +7

    לוריין - אוקזר

    20:59
    לוריין1.45
    ‫x‬2.95
    אוקזר4.75
    S D +7

    רודה אביירון - קון

    20:59
    רודה אביירון2.60
    ‫x‬2.45
    קון2.20
    S D +7

    צרפת - צרפתית שלישית

    דנקירק - בולון

    18:59
    דנקירק1.70
    ‫x‬2.70
    בולון3.45

    טולון - ליון דושאר

    20:59
    טולון2.85
    ‫x‬2.60
    ליון דושאר1.95

    לאבאל - אברנש

    20:59
    לאבאל1.85
    ‫x‬2.60
    אברנש3.05

    פרונה - שולה

    20:59
    פרונה1.80
    ‫x‬2.70
    שולה3.10

    וילפרנש - באסטיה-בורגו

    20:59
    וילפרנש1.50
    ‫x‬2.90
    באסטיה‪-‬בורגו4.10

    רד סטאר 93 - קובילי רואן

    20:59
    רד סטאר 931.70
    ‫x‬2.65
    קובילי רואן3.50

    קרטייה - קונקרנו

    20:59
    קרטייה1.75
    ‫x‬2.60
    קונקרנו3.35

    גאזלה אז'קסיו - בזייר

    20:59
    גאזלה אז'קסיו2.20
    ‫x‬2.60
    בזייר2.45

    דנמרק - דנית ראשונה

    אלבורג - נורדסלנד

    19:59
    אלבורג1.85
    ‫x‬3.15
    נורדסלנד2.55
    S D +7

    אוסטרליה - אוסטרלית ראשונה

    בריסביין רוארס - ווסטרן יונייטד

    10:29
    בריסביין רוארס2.00
    ‫x‬3.00
    ווסטרן יונייטד2.40
    S D +7

    מרוקו - מרוקאית ראשונה

    רג'ה בני מלל - חסניה

    17:59
    רג'ה בני מלל3.00
    ‫x‬2.60
    חסניה1.90
    S D +5

    בלגיה - בלגית ראשונה

    קורטריק - מוסקרון

    21:29
    קורטריק1.80
    ‫x‬2.95
    מוסקרון2.85
    S D +7

    בלגיה - בלגית שניה, סיבוב שני

    רוסלארה - לובן

    21:29
    רוסלארה3.10
    ‫x‬3.00
    לובן1.70
    S D +6

    בחריין - ליגה ראשונה בחריין

    אל אהלי מנאמה - בוסאיטין

    15:14
    אל אהלי מנאמה1.35
    ‫x‬3.75
    בוסאיטין4.25
    S D +5

    איסט ריפא - מנעמה

    16:59
    איסט ריפא2.15
    ‫x‬2.80
    מנעמה2.35
    S D +5

    אל חיד - אל מוחארק

    17:44
    אל חיד2.30
    ‫x‬2.85
    אל מוחארק2.15
    S D +5

    בולגריה - בולגרית ראשונה

    טראנובו - בוטב וראטסה

    16:59
    טראנובו1.65
    ‫x‬2.90
    בוטב וראטסה3.40
    S D +5

    רומניה - רומנית ראשונה

    דינמו בוקרשט - ספסי ספנטו

    20:29
    דינמו בוקרשט1.40
    ‫x‬3.00
    ספסי ספנטו4.65
    S D +7

    קרואטיה - קרואטית ראשונה

    גוריצה - אינטר זפרסיץ

    18:59
    גוריצה1.35
    ‫x‬3.45
    אינטר זפרסיץ4.55
    S D +6

    קפריסין - קפריסאית ראשונה

    דוקסה - אולימפיאקוס ניקוסיה

    18:59
    דוקסה2.30
    ‫x‬2.75
    אולימפיאקוס ניקוסיה2.20
    S D +5

    צ'כיה - צ'כית ראשונה

    מלאדה בולסלאב - יאבלונץ

    18:59
    מלאדה בולסלאב1.95
    ‫x‬3.00
    יאבלונץ2.55
    S D +7

    אינדונזיה - סופר ליג אינדונזיה

    סמרנג - סמן פדאנג

    13:29
    סמרנג1.80
    ‫x‬2.90
    סמן פדאנג2.90
    S D +5

    פרסיג'ה ג'קארטה - מדורה יונייטד

    13:29
    פרסיג'ה ג'קארטה1.75
    ‫x‬2.95
    מדורה יונייטד3.00
    S D +5

    גרמניה - גרמנית מחוזית צפון

    אלטונר 1893 - האנובר 96 חובבים

    19:29
    אלטונר 18932.30
    ‫x‬3.05
    האנובר 96 חובבים2.05
    D +5

    גרמניה - גרמנית מחוזית צפון מזרח

    אוורבך 1906 - אלטליניקה

    19:29
    אוורבך 19062.20
    ‫x‬3.05
    אלטליניקה2.10
    D +5

    ויקטוריה ברלין - חמי לייפציג

    19:59
    ויקטוריה ברלין1.70
    ‫x‬2.80
    חמי לייפציג3.15
    D +5

    גרמניה - גרמנית מחוזית מערב

    וורל - רוט ווייס אוברהאוזן

    19:59
    וורל2.05
    ‫x‬3.00
    רוט ווייס אוברהאוזן2.30
    D +5

    פורטונה קלן - רודינגהאוזן

    20:29
    פורטונה קלן3.45
    ‫x‬2.95
    רודינגהאוזן1.60
    D +5

    רוט אסן - הומברג

    20:29
    רוט אסן1.10
    ‫x‬4.40
    הומברג9.50
    D +5

    הולנד - הולנדית שניה

    אוטרכט מילואים - פ.צ. איינדהובן

    20:59
    אוטרכט מילואים1.80
    ‫x‬3.15
    פ.צ. איינדהובן2.60
    S D +5

    הלמונד ספורט - גו אהד איגלס

    20:59
    הלמונד ספורט4.45
    ‫x‬3.55
    גו אהד איגלס1.35
    D +5

    פ.ס.וו איינדהובן מילואים - דורדרכט

    20:59
    פ.ס.וו איינדהובן מילואים1.85
    ‫x‬3.15
    דורדרכט2.50
    S D +5

    רודה - אלקמאר מילואים

    20:59
    רודה1.55
    ‫x‬3.35
    אלקמאר מילואים3.35
    D +5

    וולנדאם - מאסטריכט

    20:59
    וולנדאם1.20
    ‫x‬3.90
    מאסטריכט5.75
    D +5

    דה גראפשחאפ - טלסטאר

    20:59
    דה גראפשחאפ1.30
    ‫x‬3.60
    טלסטאר4.75
    D +5

    אוס - אקסלסיור

    20:59
    אוס3.00
    ‫x‬3.20
    אקסלסיור1.65
    S D +5

    נאק ברדה - דן בוס

    20:59
    נאק ברדה1.50
    ‫x‬3.30
    דן בוס3.70
    D +5

    ניימיכן - אלמירה סיטי

    20:59
    ניימיכן1.65
    ‫x‬3.25
    אלמירה סיטי3.00
    S D +5

    קאמבור - אייאקס מילואים

    20:59
    קאמבור1.75
    ‫x‬3.40
    אייאקס מילואים2.60
    D +3

    הולנד - הולנדית ראשונה

    הירנביין - ווילם

    20:59
    הירנביין1.70
    ‫x‬3.05
    ווילם3.00
    S D +8

    הודו - הודית ראשונה

    קראלה בלאסטרס - ג'משדפור

    15:59
    קראלה בלאסטרס2.95
    ‫x‬2.85
    ג'משדפור1.80
    S D +5

    פולין - פולנית ראשונה

    ארקה גדיניה - ז'גלבי לובין

    18:59
    ארקה גדיניה2.50
    ‫x‬2.80
    ז'גלבי לובין2.05
    S D +7

    ויסלה קראקוב - שצ'צ'ין

    21:29
    ויסלה קראקוב3.15
    ‫x‬2.95
    שצ'צ'ין1.70
    S D +6

    טורקיה - טורקית ראשונה

    אלניהספור - אנטליספור

    19:29
    אלניהספור1.45
    ‫x‬3.20
    אנטליספור3.95
    S D +7

    טורקיה - טורקית שניה

    אלטאיי איזמיר - אדנה דמירספור

    17:59
    אלטאיי איזמיר1.95
    ‫x‬2.75
    אדנה דמירספור2.70
    S D +3

    שווייץ - שוויצרית שניה

    גראסהופרס - לוזאן

    20:59
    גראסהופרס2.80
    ‫x‬2.95
    לוזאן1.80
    S D +5

    פורטוגל - פורטוגלית ראשונה

    פורטימוננסה - ריו אווה

    22:29
    פורטימוננסה2.25
    ‫x‬2.80
    ריו אווה2.20
    S D +6

    פורטוגל - פורטוגלית שניה

    אקדמיקה ויסו - פיאדדה

    16:59
    אקדמיקה ויסו1.50
    ‫x‬2.95
    פיאדדה3.90
    S D +5

    פורטו ב' - שאבס

    19:14
    פורטו ב'2.55
    ‫x‬2.80
    שאבס2.00
    S D +5

    בנפיקה ליסבון ב' - וארזים

    19:59
    בנפיקה ליסבון ב'2.40
    ‫x‬2.70
    וארזים2.20
    S D +5

    ערב הסעודית - סעודית ראשונה

    אל אטיפק - אל פתח

    16:29
    אל אטיפק1.65
    ‫x‬3.10
    אל פתח3.10
    S D +4

    אל נאסר (ע.הסעודית) - אל טאוון

    18:44
    אל נאסר (ע.הסעודית)1.70
    ‫x‬2.95
    אל טאוון3.05
    S D +4

    וויילס - וויילס פרמיירליג

    קרנרפון - איירבוס יו.קיי

    21:44
    קרנרפון1.55
    ‫x‬3.20
    איירבוס יו.קיי3.45
    S D +5

    ספן דרואידס - קואיי

    21:44
    ספן דרואידס2.60
    ‫x‬2.95
    קואיי1.90
    S D +5

    בארי טאון - ניו סיינטס

    21:59
    בארי טאון3.90
    ‫x‬3.30
    ניו סיינטס1.45
    S D +5

    הימור יתרון - 90 דק'

    יום ו'13.12

    ישראל - ליגה לאומית

    מ.ס כפר קאסם - מכבי אחי נצרת

    14:59
    מ.ס כפר קאסם (‪-‬1)2.80
    ‫x‬ (‪+‬1)3.15
    מכבי אחי נצרת (‪+‬1)1.75
    +4

    הפועל ראשון לציון - הפועל אום אל פאחם

    14:59
    הפועל ראשון לציון (‪-‬1)3.40
    ‫x‬ (‪+‬1)3.25
    הפועל אום אל פאחם (‪+‬1)1.55
    +4

    בני סכנין - הפועל אשקלון

    14:59
    בני סכנין (‪-‬1)3.80
    ‫x‬ (‪+‬1)3.40
    הפועל אשקלון (‪+‬1)1.45
    +4

    הפועל רמת גן - עירוני רמת השרון

    14:59
    הפועל רמת גן (‪-‬1)4.25
    ‫x‬ (‪+‬1)3.35
    עירוני רמת השרון (‪+‬1)1.40
    +4

    ספרד - ספרדית ראשונה

    אלאבס - לגאנס

    21:59
    אלאבס (‪-‬1)4.60
    ‫x‬ (‪+‬1)3.25
    לגאנס (‪+‬1)1.40
    S D +23

    ספרד - ספרדית שניה

    נומנסיה - ג'ירונה

    21:59
    נומנסיה (‪+‬1)1.40
    ‫x‬ (‪-‬1)3.50
    ג'ירונה (‪-‬1)4.25
    +6

    אנגליה - צ'מפיונשיפ

    צ'רלטון - האל

    21:44
    צ'רלטון (‪+‬1)1.55
    ‫x‬ (‪-‬1)3.40
    האל (‪-‬1)3.10
    +7

    איטליה - איטלקית שניה

    קייבו - יובה סטאביה

    21:59
    קייבו (‪-‬1)2.30
    ‫x‬ (‪+‬1)3.05
    יובה סטאביה (‪+‬1)2.05
    +6

    גרמניה - גרמנית ראשונה

    הופנהיים - אוגסבורג

    21:29
    הופנהיים (‪-‬1)3.45
    ‫x‬ (‪+‬1)3.20
    אוגסבורג (‪+‬1)1.55
    S D +23

    גרמניה - גרמנית שניה

    ארזגבירגה אוהה - רגנסבורג

    19:29
    ארזגבירגה אוהה (‪-‬1)3.90
    ‫x‬ (‪+‬1)3.75
    רגנסבורג (‪+‬1)1.40
    +7

    בוכום - האנובר

    19:29
    בוכום (‪-‬1)3.80
    ‫x‬ (‪+‬1)3.70
    האנובר (‪+‬1)1.40
    +7

    גרמניה - גרמנית שלישית

    מונסטר - מגדבורג

    19:59
    מונסטר (‪+‬1)1.90
    ‫x‬ (‪-‬1)3.15
    מגדבורג (‪-‬1)2.45
    +5

    צרפת - צרפתית ראשונה

    ליל - מונפלייה

    21:44
    ליל (‪-‬1)2.80
    ‫x‬ (‪+‬1)3.00
    מונפלייה (‪+‬1)1.80
    S D +19

    צרפת - צרפתית שניה

    לה מאן - אורליאן

    20:59
    לה מאן (‪-‬1)3.85
    ‫x‬ (‪+‬1)3.45
    אורליאן (‪+‬1)1.45
    +7

    סושו - גרנובל

    20:59
    סושו (‪-‬1)4.20
    ‫x‬ (‪+‬1)3.20
    גרנובל (‪+‬1)1.45
    +7

    קלרמונט - לה האבר

    20:59
    קלרמונט (‪-‬1)4.05
    ‫x‬ (‪+‬1)3.35
    לה האבר (‪+‬1)1.40
    +7

    שאמבלי - ניור

    20:59
    שאמבלי (‪-‬1)3.95
    ‫x‬ (‪+‬1)3.20
    ניור (‪+‬1)1.45
    +7

    ואלנסיין - פ.צ. פאריס

    20:59
    ואלנסיין (‪-‬1)4.00
    ‫x‬ (‪+‬1)3.25
    פ.צ. פאריס (‪+‬1)1.45
    +7

    נאנסי - שאטורו

    20:59
    נאנסי (‪-‬1)2.65
    ‫x‬ (‪+‬1)2.95
    שאטורו (‪+‬1)1.85
    +7

    לוריין - אוקזר

    20:59
    לוריין (‪-‬1)2.35
    ‫x‬ (‪+‬1)3.00
    אוקזר (‪+‬1)2.05
    +7

    רודה אביירון - קון

    20:59
    רודה אביירון (‪+‬1)1.40
    ‫x‬ (‪-‬1)3.40
    קון (‪-‬1)4.35
    +7
סה"כ תוצאות 297 סה"כ עמודים 3