ענפים

null

אופציות

  1. ש 19.09
  2. א 20.09
  3. ב 21.09
  4. ג 22.09
  5. ד 23.09
  6. ה 24.09
  7. כל הימים
  • ‮1X2‬ - תוצאת סיום (ללא הארכות)

    יום שבת19.09

    ספרד - ספרדית ראשונה

    ויאריאל - אייבר

    17:00
    ויאריאל1.45
    ‫x‬3.70
    אייבר4.65
    S D +10

    חטאפה - אוסאסונה

    19:30
    חטאפה1.75
    ‫x‬2.90
    אוסאסונה3.85
    S D +17

    סלטה ויגו - ולנסיה

    22:00
    סלטה ויגו2.15
    ‫x‬3.15
    ולנסיה2.55
    S D +12

    ספרד - ספרדית שניה

    מיראנדס - אוביידו

    17:00
    מיראנדס2.40
    ‫x‬2.40
    אוביידו2.40
    S D +4

    אלקורקון - טנריפה

    19:15
    אלקורקון2.25
    ‫x‬2.40
    טנריפה2.55
    S D +4

    קסטיון - מלאגה

    19:15
    קסטיון2.10
    ‫x‬2.35
    מלאגה2.85
    S D +8

    ראיו וייקאנו - סאבדל

    22:00
    ראיו וייקאנו1.50
    ‫x‬2.85
    סאבדל4.10
    S D +6

    אנגליה - פרמייר ליג

    אברטון - ווסט ברומיץ'

    14:30
    אברטון1.35
    ‫x‬3.95
    ווסט ברומיץ'5.50
    S D +20

    לידס - פולהאם

    17:00
    לידס1.45
    ‫x‬3.70
    פולהאם4.65
    S D +10

    מנצ'סטר יונייטד - קריסטל פאלאס

    19:30
    מנצ'סטר יונייטד1.20
    ‫x‬4.80
    קריסטל פאלאס7.40
    S D +16

    ארסנל - ווסטהאם

    22:00
    ארסנל1.30
    ‫x‬4.30
    ווסטהאם5.70
    S D +21

    אנגליה - צ'מפיונשיפ

    נוטינגהאם פורסט - קרדיף

    14:30
    נוטינגהאם פורסט2.15
    ‫x‬2.60
    קרדיף2.45
    S D +6

    מידלסברו - בורנמות'

    17:00
    מידלסברו2.50
    ‫x‬2.65
    בורנמות'2.15
    S D +4

    רדינג - בארנסלי

    17:00
    רדינג2.00
    ‫x‬2.70
    בארנסלי2.65
    S D +4

    נוריץ' - פרסטון

    17:00
    נוריץ'1.60
    ‫x‬2.90
    פרסטון3.65
    S D +4

    בלקבורן - וויקומב

    17:00
    בלקבורן1.45
    ‫x‬3.10
    וויקומב4.10
    S D +4

    רות'רהאם - מילוול

    17:00
    רות'רהאם2.45
    ‫x‬2.55
    מילוול2.20
    S D +4

    לוטון - דרבי קאונטי

    17:00
    לוטון2.20
    ‫x‬2.65
    דרבי קאונטי2.40
    S D +4

    סוונסי - בירמינגהאם

    17:00
    סוונסי1.80
    ‫x‬2.65
    בירמינגהאם3.10
    S D +4

    ברנטפורד - האדרספילד

    17:00
    ברנטפורד1.40
    ‫x‬3.10
    האדרספילד4.60
    S D +4

    שפילד וונסדיי - ווטפורד

    17:00
    שפילד וונסדיי2.40
    ‫x‬2.60
    ווטפורד2.20
    S D +4

    איטליה - איטלקית ראשונה

    פיורנטינה - טורינו

    19:00
    פיורנטינה1.70
    ‫x‬3.25
    טורינו3.60
    S D +10

    ורונה - רומא

    21:45
    ורונה3.50
    ‫x‬3.30
    רומא1.70
    S D +10

    גרמניה - גרמנית ראשונה

    שטוטגרט - פרייבורג

    16:30
    שטוטגרט2.05
    ‫x‬3.15
    פרייבורג2.70
    S D +11

    איינטרכט פרנקפורט - ארמיניה בילפלד

    16:30
    איינטרכט פרנקפורט1.45
    ‫x‬3.80
    ארמיניה בילפלד4.50
    S D +10

    אוניון ברלין - אוגסבורג

    16:30
    אוניון ברלין2.05
    ‫x‬3.00
    אוגסבורג2.80
    S D +10

    ורדר ברמן - הרטה ברלין

    16:30
    ורדר ברמן2.40
    ‫x‬3.10
    הרטה ברלין2.30
    S D +10

    פ.צ. קלן - הופנהיים

    16:30
    פ.צ. קלן2.40
    ‫x‬3.10
    הופנהיים2.30
    S D +10

    בורוסיה דורטמונד - בורוסיה מינשנגלדבאך

    19:30
    בורוסיה דורטמונד1.45
    ‫x‬3.80
    בורוסיה מינשנגלדבאך4.50
    S D +16

    גרמניה - גרמנית שניה

    סנדהאוזן - דרמשטאדט

    14:00
    סנדהאוזן2.10
    ‫x‬2.70
    דרמשטאדט2.45
    S D +6

    האנובר - קרלסרוהה

    14:00
    האנובר1.45
    ‫x‬3.10
    קרלסרוהה4.00
    S D +6

    וורצברגר קיקרס - ארזגבירגה אוהה

    14:00
    וורצברגר קיקרס2.05
    ‫x‬2.80
    ארזגבירגה אוהה2.45
    S D +6

    צרפת - צרפתית ראשונה

    לאנס - בורדו

    18:00
    לאנס2.20
    ‫x‬2.70
    בורדו2.85
    S D +10

    ראן - מונאקו

    22:00
    ראן2.10
    ‫x‬2.90
    מונאקו2.80
    S D +10

    צרפת - צרפתית שניה

    קלרמונט - טולוז

    16:00
    קלרמונט1.75
    ‫x‬2.65
    טולוז3.25
    S D +3

    שאטורו - אמיין

    20:00
    שאטורו2.60
    ‫x‬2.55
    אמיין2.15
    S D +4

    גרנובל - אתלטיק אז'קסיו

    20:00
    גרנובל2.00
    ‫x‬2.55
    אתלטיק אז'קסיו2.80
    S D +4

    פו - גנגאן

    20:00
    פו2.90
    ‫x‬2.60
    גנגאן1.90
    S D +4

    לה האבר - ניור

    20:00
    לה האבר1.70
    ‫x‬2.65
    ניור3.45
    S D +4

    קון - שאמבלי

    20:00
    קון1.65
    ‫x‬2.70
    שאמבלי3.70
    S D +4

    סושו - רודה אביירון

    20:00
    סושו1.95
    ‫x‬2.50
    רודה אביירון2.95
    S D +4

    דנקירק - ואלנסיין

    20:00
    דנקירק2.60
    ‫x‬2.55
    ואלנסיין2.10
    S D +4

    פ.צ. פאריס - נאנסי

    20:00
    פ.צ. פאריס1.95
    ‫x‬2.60
    נאנסי2.85
    S D +4

    פורטוגל - פורטוגלית ראשונה

    נאסיונל מדיירה - בואבישטה

    18:00
    נאסיונל מדיירה2.30
    ‫x‬2.50
    בואבישטה2.45
    S D +4

    פורטו - בראגה

    23:00
    פורטו1.45
    ‫x‬3.15
    בראגה4.05
    S D +6

    פורטוגל - פורטוגלית שניה

    קאסה פיה - בנפיקה ליסבון ב'

    13:00
    קאסה פיה2.50
    ‫x‬2.70
    בנפיקה ליסבון ב'2.05
    S D +5

    מפרה - אקדמיקה ויסו

    17:30
    מפרה1.85
    ‫x‬2.55
    אקדמיקה ויסו3.15
    S D +4

    ארוקה - ליישוש

    17:30
    ארוקה2.15
    ‫x‬2.60
    ליישוש2.55
    S D +4

    פורטו ב' - ויז'לה

    19:00
    פורטו ב'2.05
    ‫x‬2.70
    ויז'לה2.55
    S D +4

    קוביליה - פיאדדה

    20:00
    קוביליה1.55
    ‫x‬2.90
    פיאדדה3.95
    S D +4

    ברזיל - ברזילאית שנייה

    אמריקה מיניירו - פיגוורנסה

    22:30
    אמריקה מיניירו1.40
    ‫x‬2.80
    פיגוורנסה5.25
    S D +4

    קולומביה - ליגת העל קולומביה

    בויאקה פטריוטאס - אנביגאדו

    22:00
    בויאקה פטריוטאס1.85
    ‫x‬2.60
    אנביגאדו3.10
    S D +4

    דנמרק - דנית שניה

    קולדינג - קוג

    14:00
    קולדינג2.30
    ‫x‬2.80
    קוג2.20
    S D +4

    סילקבורג - אסביירג

    14:30
    סילקבורג2.50
    ‫x‬2.95
    אסביירג1.95
    S D +4

    ויבורג - סקיבה

    15:00
    ויבורג1.45
    ‫x‬3.25
    סקיבה4.15
    S D +4

    דנמרק - דנית ראשונה

    מידטיילנד - לינגבי

    16:30
    מידטיילנד1.20
    ‫x‬3.90
    לינגבי6.00
    S D +5

    אקוודור - אקוודורית ראשונה

    אורנסה - אאוקס

    23:30
    אורנסה2.30
    ‫x‬2.80
    אאוקס2.20
    S D +4

    אוסטריה - אוסטרית ראשונה

    טירול - לאסק לינץ

    18:00
    טירול4.75
    ‫x‬3.60
    לאסק לינץ1.30
    S D +4

    שטורם גראץ - ראפיד וינה

    18:00
    שטורם גראץ3.20
    ‫x‬3.15
    ראפיד וינה1.60
    S D +4

    זלצבורג - אלטאך

    18:00
    זלצבורג1.05
    ‫x‬5.25
    אלטאך9.50
    S D +4

    אוסטריה - אוסטרית שנייה

    הורן - ליפרינג

    21:25
    הורן3.75
    ‫x‬3.55
    ליפרינג1.45
    S D +4

    איסלנד - איסלנדית ראשונה

    פיולניר - קיי.איי. אקוריירי

    17:00
    פיולניר2.75
    ‫x‬3.10
    קיי.איי. אקוריירי1.80
    S D +5

    סין - גביע סיני

    שנחאי סיפג - צ'ונגצ'ינג ליפאן

    15:00
    שנחאי סיפג1.20
    ‫x‬3.80
    צ'ונגצ'ינג ליפאן6.00
    S D +4

    מרוקו - מרוקאית ראשונה

    אולימפיק קלאב חוריגבה - ברקיין

    21:15
    אולימפיק קלאב חוריגבה3.45
    ‫x‬2.45
    ברקיין1.80
    S D +4

    פינלנד - פינית ראשונה

    אילבס - האקה

    17:00
    אילבס1.50
    ‫x‬3.10
    האקה3.85
    S D +4

    אינטר טורקו - סיינאיוהן

    17:00
    אינטר טורקו1.50
    ‫x‬3.10
    סיינאיוהן3.95
    S D +4

    הלסינקי איי.אף.קיי - מארייהמן

    17:00
    הלסינקי איי.אף.קיי1.80
    ‫x‬2.85
    מארייהמן2.90
    S D +4

    בלגיה - בלגית ראשונה

    אוסטנד - לובן

    17:15
    אוסטנד1.80
    ‫x‬3.00
    לובן2.75
    S D +4

    מוסקרון - גנט

    19:30
    מוסקרון3.60
    ‫x‬3.10
    גנט1.55
    S D +4

    בוורן - אנדרלכט

    21:45
    בוורן4.75
    ‫x‬3.65
    אנדרלכט1.30
    S D +6

    בלגיה - בלגית שנייה

    סט. גילואה - סיריינג

    21:45
    סט. גילואה1.45
    ‫x‬3.10
    סיריינג4.05
    S D +2

    בולגריה - בולגרית ראשונה

    זאגורה - צ'רנו מורה וארנה

    18:45
    זאגורה1.85
    ‫x‬2.85
    צ'רנו מורה וארנה2.80
    S D +4

    לבסקי סופיה - צסק"א 1948 סופיה

    21:00
    לבסקי סופיה1.65
    ‫x‬2.90
    צסק"א 1948 סופיה3.40
    S D +4

    פרו - פרואנית ראשונה

    דפורטיבו מוניסיפל - קרלוס מנוצ'י

    19:00
    דפורטיבו מוניסיפל2.30
    ‫x‬2.70
    קרלוס מנוצ'י2.10
    S D +4

    ספורט הואנקיו - אליאנסה לימה

    21:15
    ספורט הואנקיו2.15
    ‫x‬2.80
    אליאנסה לימה2.20
    S D +4

    קוסקו - סיינסיאנו

    23:30
    קוסקו2.20
    ‫x‬2.70
    סיינסיאנו2.20
    S D +4

    אירלנד - אירית ראשונה

    שלבורן - פין הארפס

    21:30
    שלבורן1.90
    ‫x‬2.60
    פין הארפס3.00
    S D +4

    בלארוס - בלארוסית ראשונה

    ויטבסק - בלשינה

    14:00
    ויטבסק1.50
    ‫x‬2.85
    בלשינה4.25
    S D +4

    דינמו ברסט - אנרג'טיק בי.ג'י.יו מינסק

    16:00
    דינמו ברסט1.45
    ‫x‬3.35
    אנרג'טיק בי.ג'י.יו מינסק3.75
    S D +4

    גורודייה - טורפדו ז'ודינו

    18:00
    גורודייה3.90
    ‫x‬3.10
    טורפדו ז'ודינו1.50
    S D +4

    בלארוס - בלארוסית שניה

    חימיק סבטלוגורסק - וולנה פינסק

    15:00
    חימיק סבטלוגורסק3.85
    ‫x‬3.85
    וולנה פינסק1.35
    S D +2

    רוסיה - רוסית ראשונה

    אורל יקטרינבורג - זניט סט. פטרסבורג

    16:30
    אורל יקטרינבורג5.00
    ‫x‬3.60
    זניט סט. פטרסבורג1.30
    S D +5

    רומניה - רומנית ראשונה

    ספסי ספנטו - קונסטנצה

    19:00
    ספסי ספנטו2.05
    ‫x‬2.60
    קונסטנצה2.65
    S D +4

    אוניברסיטטה קראיובה - וולונטאר

    21:45
    אוניברסיטטה קראיובה1.45
    ‫x‬3.15
    וולונטאר4.25
    S D +6

    יפן - יפנית ראשונה

    סגאן - יוקוהמה מרינוס

    10:00
    סגאן2.70
    ‫x‬3.20
    יוקוהמה מרינוס1.75
    S D +4

    נאגויה גרמפוס - ויסל קובה

    11:00
    נאגויה גרמפוס1.95
    ‫x‬3.00
    ויסל קובה2.50
    S D +7

    צרזו אוסאקה - קשימה אנטלרס

    12:00
    צרזו אוסאקה2.40
    ‫x‬2.80
    קשימה אנטלרס2.10
    S D +7

    שונן - שימיזו

    12:30
    שונן2.10
    ‫x‬3.10
    שימיזו2.20
    S D +6

    קשיווה רייסול - סנפרצה הירושימה

    13:00
    קשיווה רייסול2.10
    ‫x‬3.00
    סנפרצה הירושימה2.25
    S D +7

    יפן - יפנית שניה

    ימאגטה - קיטקיושו

    12:00
    ימאגטה1.90
    ‫x‬2.75
    קיטקיושו2.75
    S D +5

    קנאזאווה - אביספה פוקוקה

    13:00
    קנאזאווה2.10
    ‫x‬2.60
    אביספה פוקוקה2.60
    S D +6

    ריוקיו - מיטו

    13:00
    ריוקיו2.70
    ‫x‬3.05
    מיטו1.80
    S D +5

    ג'ובילו איוואטה - טוצ'יגי

    13:00
    ג'ובילו איוואטה1.70
    ‫x‬2.70
    טוצ'יגי3.45
    S D +5

    ג'ף יונייטד - פגיאנו אוקאימה

    13:00
    ג'ף יונייטד2.15
    ‫x‬2.55
    פגיאנו אוקאימה2.55
    S D +5

    רנופה ימגוצ'י - טוקיו ורדי

    13:00
    רנופה ימגוצ'י2.95
    ‫x‬3.00
    טוקיו ורדי1.75
    S D +4

    קרואטיה - קרואטית ראשונה

    גוריצה - איסטרה

    18:00
    גוריצה1.35
    ‫x‬3.20
    איסטרה4.85
    S D +4

    דינמו זאגרב - סלאבן

    20:05
    דינמו זאגרב1.20
    ‫x‬3.85
    סלאבן7.25
    S D +4

    אוקראינה - אוקראינית ראשונה

    אולכסנדרייה - וורסקלה פולטבה

    14:00
    אולכסנדרייה1.70
    ‫x‬2.75
    וורסקלה פולטבה3.35
    S D +4

    אינגולטס - דסנה צ'רניהיב

    17:00
    אינגולטס3.65
    ‫x‬2.95
    דסנה צ'רניהיב1.55
    S D +4

    דינמו קייב - לבוב

    19:30
    דינמו קייב1.10
    ‫x‬4.45
    לבוב9.00
    S D +4
סה"כ תוצאות 273 סה"כ עמודים 3