ענפים

אופציות

  1. ג 27.06
  2. ד 28.06
  3. ה 29.06
  4. ו 30.06
  5. ש 01.07
  6. א 02.07
  7. כל הימים
[{"id":68,"period_id":113,"description":"המנצח/ת - כולל הארכות"},{"id":67,"period_id":113,"description":"הימור עם יתרון - משחקונים - כולל הארכות"},{"id":3053,"period_id":113,"description":"טופ - כולל הארכות"},{"id":69,"period_id":113,"description":"מעל/מתחת משחקונים - כולל הארכות"},{"id":110101,"period_id":113,"description":"תוצאה מערכות מדויקת - כולל הארכות"}]
  • המנצח/ת - כולל הארכות

    יום ד'28.06

    ATP - טורניר אנטליה

    ר.אלבוט - פ. לורנצי

    TENN 13:59
    ר.אלבוט1.45
    פ. לורנצי1.90

    י.טיפסרביץ' - א. ספי

    TENN 13:59
    י.טיפסרביץ'1.55
    א. ספי1.75

    ד.אלטמאייר - מ. אילהן

    TENN 15:19
    ד.אלטמאייר1.70
    מ. אילהן1.60

    ד. פרר - י. סוגיטה

    TENN 17:29
    ד. פרר1.60
    י. סוגיטה1.70

    ATP - טורניר איסטבורן

    ד. יאנג - ג'. דונלדסון

    TENN 13:29
    ד. יאנג1.25
    ג'. דונלדסון2.40
    +4

    ATP - טורניר איסטבורן, זוגות

    ד.שוורצמן/ג'.וסלי - ס.קלייטון/ג'.אומארה

    TENN 14:19
    ד.שוורצמן/ג'.וסלי1.40
    ס.קלייטון/ג'.אומארה2.00

    ב.קליין/ג'.סליסבורי - ק.סקופסקי/נ.סקופסקי

    TENN 15:39
    ב.קליין/ג'.סליסבורי2.00
    ק.סקופסקי/נ.סקופסקי1.40

    ג'.נואל/פ.אוסבלד - מאטקובסקי/מירני

    TENN 18:19
    ג'.נואל/פ.אוסבלד2.05
    מאטקובסקי/מירני1.40

    ATP - טורניר אנטליה, זוגות

    פ.רג'ה/ד.שרן - א.מאראך/מ.פביץ'

    TENN 13:59
    פ.רג'ה/ד.שרן2.00
    א.מאראך/מ.פביץ'1.40

    ר.לינדסטדט/קוורשי - נ.מונרו/א.סיטאק

    TENN 16:39
    ר.לינדסטדט/קוורשי1.30
    נ.מונרו/א.סיטאק2.20

    ATP - מוקדמות ווימבלדון, סיבוב 1-2

    ג'. פטריק סמית' - מ. מקדונלד

    TENN 14:39
    ג'. פטריק סמית'1.40
    מ. מקדונלד2.00

    א. טאצומה - א. דה מינאור

    TENN 14:44
    א. טאצומה1.70
    א. דה מינאור1.60

    ד. נוביקוב - סטפן קוזלוב

    TENN 15:04
    ד. נוביקוב1.75
    סטפן קוזלוב1.55

    פ. פולנסקי - א. נדובייסוב

    TENN 15:14
    פ. פולנסקי1.70
    א. נדובייסוב1.60

    מ.זקיץ - ס.אופנר

    TENN 15:14
    מ.זקיץ2.05
    ס.אופנר1.40

    רובן במלמנס - מ. בורגה

    TENN 15:14
    רובן במלמנס1.50
    מ. בורגה1.80

    א. מרצ'נקו - ב.בקר

    TENN 15:14
    א. מרצ'נקו1.50
    ב.בקר1.90

    ק. קרבצ'וק - נ. יארי

    TENN 15:19
    ק. קרבצ'וק1.50
    נ. יארי1.90

    ג'.קלארק - אליאס יימר

    TENN 15:29
    ג'.קלארק2.05
    אליאס יימר1.40

    ט. צ'ן - ג'. מלצר

    TENN 15:44
    ט. צ'ן2.55
    ג'. מלצר1.20

    ל. ברודי - מ. וויליס

    TENN 15:49
    ל. ברודי1.80
    מ. וויליס1.50

    ב. מוט - א. בובליק

    TENN 15:54
    ב. מוט2.30
    א. בובליק1.30

    ג'. דה לור - ג'. קובליק

    TENN 15:59
    ג'. דה לור1.90
    ג'. קובליק1.45

    פ. סוסואה - ס. דיאז

    TENN 16:04
    פ. סוסואה1.70
    ס. דיאז1.60

    ד. קינג - ב. קלהאן

    TENN 16:24
    ד. קינג1.55
    ב. קלהאן1.80

    ג. זמילייה - ט. גבשווילי

    TENN 16:29
    ג. זמילייה2.15
    ט. גבשווילי1.35

    ק. המרי - ד. ברנדס

    TENN 16:39
    ק. המרי2.25
    ד. ברנדס1.30

    ט. סאנדגרן - ו. מילוט

    TENN 17:04
    ט. סאנדגרן1.55
    ו. מילוט1.75

    ס. ציטסיפאס - י. האנפמן

    TENN 17:04
    ס. ציטסיפאס1.80
    י. האנפמן1.55

    ל. רוסול - ר. ראם

    TENN 17:09
    ל. רוסול1.70
    ר. ראם1.60

    ט. שמיצ'ק - א. ווית'ינגטון

    TENN 17:19
    ט. שמיצ'ק1.40
    א. ווית'ינגטון2.00

    Challenge - צ'לנגר מילאנו

    ג'. מאגר - ב. רולה

    TENN 14:49
    ג'. מאגר2.25
    ב. רולה1.30

    ד. פופקו - ח. הרננדז-פרנדז

    TENN 16:09
    ד. פופקו1.70
    ח. הרננדז‪-‬פרנדז1.60

    ט. רוברדו - ג. קלזר

    TENN 17:59
    ט. רוברדו1.25
    ג. קלזר2.45

    Challenge - טורניר מילאנו, זוגות

    אייסריק/מולצ'נוב - צ'פלין/גונזלס

    TENN 13:29
    אייסריק/מולצ'נוב1.40
    צ'פלין/גונזלס2.00

    WTA - טורניר איסטבורן

    ב. סטריקובה - גארבין מוגורוסה

    TENN 15:04
    ב. סטריקובה2.00
    גארבין מוגורוסה1.40
    S D +4

    ק. ווזניאקי - נ. אוסאקה

    TENN 16:19
    ק. ווזניאקי1.20
    נ. אוסאקה2.55
    +4

    א. פבליצ'נקובה - ה. ווטסון

    TENN 16:39
    א. פבליצ'נקובה1.50
    ה. ווטסון1.85
    +3

    WTA - טורניר איסטבורן, זוגות

    א.בארטי/ק.דלאקווה - ש.ייפאן/ג.דברובסקי

    TENN 16:44
    א.בארטי/ק.דלאקווה1.30
    ש.ייפאן/ג.דברובסקי2.30

    WTA - ווימבלדון, מוקדמות

    ו. קוזמובה - ד. יקופוביץ'

    TENN 13:24
    ו. קוזמובה1.45
    ד. יקופוביץ'1.90

    מ. בוזרנסקו - א. רוס

    TENN 13:49
    מ. בוזרנסקו1.70
    א. רוס1.60

    א. רודיונובה - נ. סטויאנוביץ'

    TENN 14:04
    א. רודיונובה1.50
    נ. סטויאנוביץ'1.85

    ק. דיי - ב.ו. אנדרסקו

    TENN 14:04
    ק. דיי1.80
    ב.ו. אנדרסקו1.55

    ר. סרמקובה - ד.ר. קולינס

    TENN 14:29
    ר. סרמקובה1.75
    ד.ר. קולינס1.60

    לסלי קרקחוב - ק. קנאפי

    TENN 14:29
    לסלי קרקחוב2.50
    ק. קנאפי1.20

    מעל/מתחת משחקונים - כולל הארכות

    יום ד'28.06

    ATP - טורניר איסטבורן

    ד. יאנג - ג'. דונלדסון

    TENN 13:29
    מעל 22.51.70
    מתחת 22.51.60
    +4

    ק. נורי - ג. מונפיס

    TENN 16:44
    מעל 20.51.70
    מתחת 20.51.60
    +3

    WTA - טורניר איסטבורן

    ב. סטריקובה - גארבין מוגורוסה

    TENN 15:04
    מעל 21.51.70
    מתחת 21.51.60
    +4

    ק. ווזניאקי - נ. אוסאקה

    TENN 16:19
    מעל 20.51.60
    מתחת 20.51.70
    +4

    א. פבליצ'נקובה - ה. ווטסון

    TENN 16:39
    מעל 21.51.70
    מתחת 21.51.65
    +3