ענפים

אופציות

  1. ב 08.03
  2. ג 09.03
  3. ד 10.03
  4. ה 11.03
  5. ו 12.03
  6. ש 13.03
  7. כל הימים
[{"id":68,"period_id":113,"description":"המנצח/ת - משחק","ordinal_position":1124},{"id":10047,"period_id":114,"description":"תוצאה מדוייקת במערכה - מערכה ראשונה","ordinal_position":1146}]
  • המנצח/ת - משחק

    יום ב'08.03

    ATP - צ'לנג'ר סנטיאגו, מוקדמות

    אלחנדרו טבייו - אגוסטין ולוטי

    15:50
    אלחנדרו טבייו1.45
    אגוסטין ולוטי1.90
    S D

    הולגר רונה - רנצו אוליבו

    15:50
    הולגר רונה1.20
    רנצו אוליבו2.60
    S D

    חואן פבלו ורייאס - פליפה מליגני אלבס

    17:10
    חואן פבלו ורייאס1.55
    פליפה מליגני אלבס1.75
    S D

    ATP - טורניר מארסיי, צרפת

    אמיל רוסוואורי - יושיהיטו נישיאוקה

    16:50
    אמיל רוסוואורי1.50
    יושיהיטו נישיאוקה1.80
    S D +2

    דניס נובאק - הוגו גסטון

    18:10
    דניס נובאק1.40
    הוגו גסטון2.05
    S D +2

    גרגור ברר - יאניק סינר

    19:30
    גרגור ברר3.30
    יאניק סינר1.10
    S D +2

    ATP - טורניר מארסיי, זוגות

    בונזי/הואנג - במברידג'/אינגלוט

    15:50
    בונזי/הואנג2.10
    במברידג'/אינגלוט1.35
    S D

    אוליבטי/טסונגה - ארנדס/פל

    17:10
    אוליבטי/טסונגה2.00
    ארנדס/פל1.40
    S D

    שרן/זלניי - דווידוביץ'/לופז

    18:30
    שרן/זלניי1.30
    דווידוביץ'/לופז2.35
    S D

    ATP - טורניר דוחא, קטאר

    לורנצו סונגו - טיילור פריץ

    14:40
    לורנצו סונגו1.80
    טיילור פריץ1.55
    S D +2

    רמקומר רמאנתן - אלכסנדר בובליק

    14:40
    רמקומר רמאנתן2.75
    אלכסנדר בובליק1.20
    S D +2

    רישאר גסקה - בלאז רולה

    16:50
    רישאר גסקה1.35
    בלאז רולה2.05
    S D +2

    ריילי אופלקה - רוברטו באוטיסטה אגו

    18:10
    ריילי אופלקה2.10
    רוברטו באוטיסטה אגו1.35
    S D +2

    ATP - טורניר דוחא, זוגות

    דודיג/פולאסק - דנייל/אוסוולד

    17:20
    דודיג/פולאסק1.15
    דנייל/אוסוולד2.85
    S D

    ATP - טורניר מארסיי, מוקדמות

    אלכס מולקן - ארנסט גולביס

    14:30
    אלכס מולקן1.75
    ארנסט גולביס1.55
    S D

    ATP - טורניר סנטיאגו,צ'ילה,זוגות

    דלבוניס/מונאר - סוזה/סוזה

    20:00
    דלבוניס/מונאר1.50
    סוזה/סוזה1.85
    S D

    ATP - צ'לנג'ר סנטיאגו, צ'ילה

    פדרו סוסה - לאונרדו מאייר

    17:20
    פדרו סוסה1.75
    לאונרדו מאייר1.55
    S D

    פקונדו באגינס - מרקו צ'קינאטו

    18:20
    פקונדו באגינס1.85
    מרקו צ'קינאטו1.50
    S D

    דניאל גאלן - דניאל אלטמאייר

    18:40
    דניאל גאלן1.75
    דניאל אלטמאייר1.60
    S D

    רוברטו קארבאלס - סלבטור קארוסו

    19:40
    רוברטו קארבאלס1.70
    סלבטור קארוסו1.60
    S D

    WTA - טורניר דובאי, איחוד האמירויות

    קתרינה זבאטסקה - ג'יל טייכמן

    14:45
    קתרינה זבאטסקה2.90
    ג'יל טייכמן1.15
    S D +2

    אמנדה אניסימובה - אנה קונג'ו

    15:25
    אמנדה אניסימובה1.45
    אנה קונג'ו1.90
    S D +2

    שלבי רוג'רס - קאיה קאנפי

    15:50
    שלבי רוג'רס1.70
    קאיה קאנפי1.60
    S D +2

    אירינה-קמליה בגו - גארבין מוגורוסה

    16:50
    אירינה‪-‬קמליה בגו3.15
    גארבין מוגורוסה1.10
    S D +2

    פיונה פרו - אליז מרטנס

    18:05
    פיונה פרו3.25
    אליז מרטנס1.10
    S D

    WTA - טורניר גוודאלחרה, מקסיקו

    קוקו וונדוויי - מיכאלה בוזרנסקו

    21:50
    קוקו וונדוויי2.10
    מיכאלה בוזרנסקו1.35
    S D

    ורוורה גראצ'בה - דנקה קוביניץ

    21:50
    ורוורה גראצ'בה1.35
    דנקה קוביניץ2.10
    S D

    אליזבטה קוצ'וירטו - ש.וואנג

    23:05
    אליזבטה קוצ'וירטו1.60
    ש.וואנג1.70
    S D