ענפים

אופציות

  1. ג 04.08
  2. ד 05.08
  3. ה 06.08
  4. ו 07.08
  5. ש 08.08
  6. א 09.08
  7. כל הימים
[{"id":1,"period_id":100,"description":"‮1X2‬ - תוצאת סיום (ללא הארכות)","ordinal_position":109},{"id":1,"period_id":102,"description":"‮1X2‬ - מחצית ראשונה","ordinal_position":158},{"id":1,"period_id":103,"description":"‮1X2‬ - מחצית שנייה","ordinal_position":168},{"id":330,"period_id":955,"description":"העולה לשלב הבא - ","ordinal_position":170},{"id":110123,"period_id":100,"description":"הימור יתרון - תוצאת סיום (ללא הארכות)","ordinal_position":274},{"id":110100,"period_id":100,"description":"סך הכל שערים - תוצאת סיום (ללא הארכות)","ordinal_position":350},{"id":3007,"period_id":100,"description":"מעל/מתחת שערים - תוצאת סיום (ללא הארכות)","ordinal_position":463},{"id":3007,"period_id":102,"description":"מעל/מתחת שערים - מחצית ראשונה","ordinal_position":474},{"id":110090,"period_id":100,"description":"NO Goal Until XX minute - תוצאת סיום (ללא הארכות)","ordinal_position":478},{"id":100000020,"period_id":955,"description":"איזו קבוצה תבקיע יותר שערים? (עד דקה 15) - ","ordinal_position":489},{"id":100000025,"period_id":955,"description":"מעל/מתחת 0.5 שערים (עד דקה 15) - ","ordinal_position":503},{"id":100000024,"period_id":955,"description":"מעל/מתחת (1) קרנות (עד דקה 15) - ","ordinal_position":517},{"id":13002,"period_id":100,"description":"סה\"כ קרנות טווחים - תוצאת סיום (ללא הארכות)","ordinal_position":521},{"id":13002,"period_id":102,"description":"סה\"כ קרנות טווחים - מחצית ראשונה","ordinal_position":565},{"id":110124,"period_id":100,"description":"יותר קרנות עם יתרון - תוצאת סיום (ללא הארכות)","ordinal_position":610},{"id":100000023,"period_id":100,"description":"הראשונה ל-3 קרנות - תוצאת סיום (ללא הארכות)","ordinal_position":617},{"id":100000065,"period_id":100,"description":"הראשונה ל - 5 קרנות - תוצאת סיום (ללא הארכות)","ordinal_position":621},{"id":580,"period_id":100,"description":"מעל/מתחת נבדלים - תוצאת סיום (ללא הארכות)","ordinal_position":622},{"id":110131,"period_id":100,"description":"מאצ' אפ - תוצאת סיום (ללא הארכות)","ordinal_position":634},{"id":454,"period_id":100,"description":"מעל/מתחת שערים שחקן - תוצאת סיום (ללא הארכות)","ordinal_position":640},{"id":28,"period_id":100,"description":"תוצאה מדויקת - תוצאת סיום (ללא הארכות)","ordinal_position":746},{"id":28,"period_id":102,"description":"תוצאה מדויקת - מחצית ראשונה","ordinal_position":851},{"id":110087,"period_id":100,"description":"מבקיע שער ראשון - תוצאת סיום (ללא הארכות)","ordinal_position":871},{"id":27,"period_id":100,"description":"מחצית/סיום - תוצאת סיום (ללא הארכות)","ordinal_position":969},{"id":29,"period_id":100,"description":"שער ראשון במשחק - תוצאת סיום (ללא הארכות)","ordinal_position":984},{"id":481,"period_id":100,"description":"שער אחרון במשחק - תוצאת סיום (ללא הארכות)","ordinal_position":993},{"id":1000,"period_id":100,"description":"באיזו מחצית יובקעו יותר שערים? - תוצאת סיום (ללא הארכות)","ordinal_position":997},{"id":350,"period_id":100,"description":"האם כל קבוצה תבקיע? כן/לא - תוצאת סיום (ללא הארכות)","ordinal_position":1005},{"id":110134,"period_id":100,"description":"מבקיע שער ראשון ותוצאה מדויקת משולב - תוצאת סיום (ללא הארכות)","ordinal_position":1010},{"id":110089,"period_id":100,"description":"יבקיע במהלך המשחק - תוצאת סיום (ללא הארכות)","ordinal_position":1018},{"id":110088,"period_id":100,"description":"מבקיע שער אחרון - תוצאת סיום (ללא הארכות)","ordinal_position":1026},{"id":110099,"period_id":100,"description":"יבקיע צמד ומעלה - תוצאת סיום (ללא הארכות)","ordinal_position":1034},{"id":1934,"period_id":100,"description":"טופ - תוצאת סיום (ללא הארכות)","ordinal_position":1037}]
  • ‮1X2‬ - תוצאת סיום (ללא הארכות)

    יום ד'05.08

    מועדונים בינלאומיים - הליגה האירופית, שלב הנוקאאוט

    פ.צ. קופנהגן - איסטנבול בסאקסהיר

    19:55
    פ.צ. קופנהגן2.45
    ‫x‬3.15
    איסטנבול בסאקסהיר2.60
    S D +21

    שחטאר דונייצק - וולפסבורג

    19:55
    שחטאר דונייצק2.15
    ‫x‬3.40
    וולפסבורג2.85
    S D +23

    מנצ'סטר יונייטד - לאסק לינץ

    22:00
    מנצ'סטר יונייטד1.20
    ‫x‬5.65
    לאסק לינץ10.00
    S D +23

    אינטר - חטאפה

    22:00
    אינטר1.55
    ‫x‬3.60
    חטאפה5.30
    S D +26

    איטליה - ליגה איטלקית שניה פלייאוף עלייה

    צ'יטאדלה - פרוסינונה

    22:00
    צ'יטאדלה2.25
    ‫x‬2.50
    פרוסינונה2.40
    S D +9

    ברזיל - פראנסה ראשונה

    קסטניאל - אינדפנדיינטה פארה

    00:00
    קסטניאל1.30
    ‫x‬3.60
    אינדפנדיינטה פארה4.75
    S D +4

    איטופירנגה - פייסנדו

    02:30
    איטופירנגה7.25
    ‫x‬3.80
    פייסנדו1.20
    S D +2

    ברזיל - קופה דה נורדסטה, פלייאוף

    סלבדור באהיה - סארה

    03:30
    סלבדור באהיה1.70
    ‫x‬2.75
    סארה3.30
    S D +2

    ברזיל - פאוליסטה, פלייאוף

    רד בול ברגנטינו - גואראני

    02:00
    רד בול ברגנטינו1.50
    ‫x‬3.00
    גואראני4.05
    S D +2

    ברזיל - פראיבנו, פלייאוף

    קמפיננסה - סוזה

    02:15
    קמפיננסה1.60
    ‫x‬2.65
    סוזה4.15
    S D +2

    אוסטרליה - אוסטרלית ראשונה

    וולינגטון פניקס - בריסביין רוארס

    11:00
    וולינגטון פניקס2.05
    ‫x‬2.75
    בריסביין רוארס2.50
    S D +10

    אוסטרליה - נורת'רן ניו סאות' וולס

    ווסטון וורקרס - מייטלנד

    13:15
    ווסטון וורקרס2.55
    ‫x‬3.30
    מייטלנד1.80
    S D +2

    סין - סינית ראשונה

    שנדונג לוננג - שנחאי שנהואה

    13:00
    שנדונג לוננג1.60
    ‫x‬3.05
    שנחאי שנהואה3.40
    S D +10

    חנאן ג'יין-יה - גואנגז'ואו ר.פ.

    15:00
    חנאן ג'יין‪-‬יה2.20
    ‫x‬2.90
    גואנגז'ואו ר.פ.2.25
    S D +11

    מרוקו - מרוקאית ראשונה

    מגרב אתלטיק טטואן - ראג'ה קזבלנקה

    22:00
    מגרב אתלטיק טטואן2.60
    ‫x‬2.50
    ראג'ה קזבלנקה2.15
    S D +9

    פינלנד - פינית שנייה

    קוקולה - אס.ג'יי.קיי. אקטמיה

    18:30
    קוקולה1.10
    ‫x‬4.30
    אס.ג'יי.קיי. אקטמיה7.50
    S D +6

    קיי.טי.פי - מיפה

    18:30
    קיי.טי.פי1.15
    ‫x‬4.10
    מיפה6.75
    S D +6

    יארו - וי.פי.אס

    18:30
    יארו1.75
    ‫x‬3.05
    וי.פי.אס2.80
    S D +6

    קייאני - איי.סי. אולו

    18:30
    קייאני3.00
    ‫x‬2.90
    איי.סי. אולו1.75
    S D +6

    פינלנד - פינית ראשונה

    האקה - הלסינקי איי.אף.קיי

    18:30
    האקה2.10
    ‫x‬2.85
    הלסינקי איי.אף.קיי2.40
    S D +9

    סיינאיוהן - קופס

    18:30
    סיינאיוהן3.60
    ‫x‬2.85
    קופס1.60
    S D +9

    מארייהמן - אינטר טורקו

    18:30
    מארייהמן4.25
    ‫x‬3.35
    אינטר טורקו1.40
    S D +9

    אילבס - רובאניימי

    18:30
    אילבס1.30
    ‫x‬3.40
    רובאניימי5.75
    S D +9

    רומניה - רומנית ראשונה, פלייאוף ירידה

    דינמו בוקרשט - קונסטנצה

    17:00
    דינמו בוקרשט2.30
    ‫x‬2.80
    קונסטנצה2.20
    S D +7

    טרגוביצה - וולונטאר

    17:00
    טרגוביצה3.10
    ‫x‬2.70
    וולונטאר1.80
    S D +9

    יפן - גביע ליגה יפן בית א

    קשימה אנטלרס - קווסאקי פרונטלה

    13:00
    קשימה אנטלרס2.80
    ‫x‬2.90
    קווסאקי פרונטלה1.85
    S D +6

    שימיזו - נאגויה גרמפוס

    13:00
    שימיזו2.50
    ‫x‬2.90
    נאגויה גרמפוס2.00
    S D +6

    יפן - גביע ליגה יפן בית ב

    צרזו אוסאקה - אוראווה רד דיאמונדס

    13:00
    צרזו אוסאקה1.85
    ‫x‬2.80
    אוראווה רד דיאמונדס2.80
    S D +6

    יפן - גביע ליגה יפן בית ג

    סגאן - יוקוהומה

    13:00
    סגאן1.85
    ‫x‬2.75
    יוקוהומה2.90
    S D +4

    סאפורו - סנפרצה הירושימה

    13:00
    סאפורו2.35
    ‫x‬2.80
    סנפרצה הירושימה2.10
    S D +4

    יפן - גביע ליגה יפן בית ד

    קשיווה רייסול - שונן

    13:00
    קשיווה רייסול1.55
    ‫x‬3.10
    שונן3.60
    S D +4

    אויטה טריניטה - גמבה אוסאקה

    13:00
    אויטה טריניטה2.60
    ‫x‬2.75
    גמבה אוסאקה2.00
    S D +4

    קרואטיה - ליגה ראשונה קרואטיה העפלה/ירידה

    איסטרה - אוריינט 1919

    21:00
    איסטרה1.30
    ‫x‬3.50
    אוריינט 19195.50
    S D +6

    נורבגיה - נורבגית ראשונה

    מולדה - סטארט

    20:00
    מולדה1.20
    ‫x‬3.95
    סטארט5.75
    S D +9

    שבדיה - שבדית ראשונה

    מאלמו - הלסינגבורג

    20:00
    מאלמו1.15
    ‫x‬4.00
    הלסינגבורג7.25
    S D +9

    האמרבי - פאלקנברג

    20:00
    האמרבי1.25
    ‫x‬3.70
    פאלקנברג5.25
    S D +9

    וארברגס - דיורגרדן

    20:00
    וארברגס3.15
    ‫x‬2.90
    דיורגרדן1.70
    S D +9

    ירדן - ירדנית ראשונה

    שהב - אל גז'ירה עמן

    18:00
    שהב3.65
    ‫x‬3.05
    אל גז'ירה עמן1.55
    S D +6

    פרגוואי - פרגוואי ראשונה

    סול דה אמריקה - 12 באוקטובר

    23:00
    סול דה אמריקה1.45
    ‫x‬2.90
    12 באוקטובר3.90
    S D +7

    סרביה - סרבית ראשונה

    נובי פזר - פרטיזן בלגרד

    18:00
    נובי פזר7.75
    ‫x‬4.30
    פרטיזן בלגרד1.10
    S D +6

    אינדיג'ה - ווזדובאץ

    18:00
    אינדיג'ה2.15
    ‫x‬2.85
    ווזדובאץ2.30
    S D +6

    מטלאק גורני מילנובץ' - מקווה סבץ'

    20:00
    מטלאק גורני מילנובץ'1.65
    ‫x‬2.75
    מקווה סבץ'3.45
    S D +6

    זלטיבור קאחטינה - נובי סאד

    20:00
    זלטיבור קאחטינה2.55
    ‫x‬2.65
    נובי סאד2.10
    S D +6

    פ.צ. הכוכב האדום - רדניצקי

    20:00
    פ.צ. הכוכב האדום1.10
    ‫x‬4.35
    רדניצקי7.50
    S D +6

    יאבור איבניצה - נפרדק

    20:00
    יאבור איבניצה1.75
    ‫x‬2.85
    נפרדק3.10
    S D +6

    בקה פלנאקה - ספרטק סובוטיצה

    20:00
    בקה פלנאקה2.60
    ‫x‬2.85
    ספרטק סובוטיצה1.95
    S D +6

    ראדניק סורדוליצה - מלדוסט לוקני

    20:00
    ראדניק סורדוליצה1.55
    ‫x‬3.05
    מלדוסט לוקני3.65
    S D +6

    ראד - בקה טופולה

    20:00
    ראד5.25
    ‫x‬3.30
    בקה טופולה1.30
    S D +6

    פ.צ. וויוודינה - קוקרירי

    22:00
    פ.צ. וויוודינה1.45
    ‫x‬2.95
    קוקרירי4.35
    S D +6

    שווייץ - גביע שוויצרי

    וינטרת'ור - בבואה

    19:00
    וינטרת'ור1.15
    ‫x‬4.65
    בבואה6.00
    S D +6

    ערב הסעודית - סעודית ראשונה

    אל ווחדה - אל שבאב

    19:30
    אל ווחדה1.80
    ‫x‬2.65
    אל שבאב3.10
    S D +3

    אדלה - אל אטיפק

    20:30
    אדלה2.35
    ‫x‬2.80
    אל אטיפק2.15
    S D +3

    אל נאסר (ע.הסעודית) - אל הילאל ריאד

    21:00
    אל נאסר (ע.הסעודית)2.35
    ‫x‬2.80
    אל הילאל ריאד2.15
    S D +3

    הימור יתרון - תוצאת סיום (ללא הארכות)

    יום ד'05.08

    מועדונים בינלאומיים - הליגה האירופית, שלב הנוקאאוט

    פ.צ. קופנהגן - איסטנבול בסאקסהיר

    19:55
    פ.צ. קופנהגן (‪-‬1)4.45
    ‫x‬ (‪+‬1)3.50
    איסטנבול בסאקסהיר (‪+‬1)1.35
    S D +21

    שחטאר דונייצק - וולפסבורג

    19:55
    שחטאר דונייצק (‪-‬1)3.60
    ‫x‬ (‪+‬1)3.60
    וולפסבורג (‪+‬1)1.45
    S D +23

    מנצ'סטר יונייטד - לאסק לינץ

    22:00
    מנצ'סטר יונייטד (‪-‬1)1.50
    ‫x‬ (‪+‬1)3.40
    לאסק לינץ (‪+‬1)3.40
    S D +23

    אינטר - חטאפה

    22:00
    אינטר (‪-‬1)2.45
    ‫x‬ (‪+‬1)2.95
    חטאפה (‪+‬1)1.95
    S D +26

    איטליה - ליגה איטלקית שניה פלייאוף עלייה

    צ'יטאדלה - פרוסינונה

    22:00
    צ'יטאדלה (‪-‬1)4.55
    ‫x‬ (‪+‬1)3.45
    פרוסינונה (‪+‬1)1.35
    +9

    ברזיל - פראנסה ראשונה

    קסטניאל - אינדפנדיינטה פארה

    00:00
    קסטניאל (‪-‬1)1.90
    ‫x‬ (‪+‬1)3.30
    אינדפנדיינטה פארה (‪+‬1)2.40
    +4

    אוסטרליה - אוסטרלית ראשונה

    וולינגטון פניקס - בריסביין רוארס

    11:00
    וולינגטון פניקס (‪-‬1)3.75
    ‫x‬ (‪+‬1)3.50
    בריסביין רוארס (‪+‬1)1.45
    +10

    סין - סינית ראשונה

    שנדונג לוננג - שנחאי שנהואה

    13:00
    שנדונג לוננג (‪-‬1)2.60
    ‫x‬ (‪+‬1)3.30
    שנחאי שנהואה (‪+‬1)1.80
    +10

    חנאן ג'יין-יה - גואנגז'ואו ר.פ.

    15:00
    חנאן ג'יין‪-‬יה (‪-‬1)3.90
    ‫x‬ (‪+‬1)3.70
    גואנגז'ואו ר.פ. (‪+‬1)1.40
    +11

    מרוקו - מרוקאית ראשונה

    מגרב אתלטיק טטואן - ראג'ה קזבלנקה

    22:00
    מגרב אתלטיק טטואן (‪+‬1)1.40
    ‫x‬ (‪-‬1)3.30
    ראג'ה קזבלנקה (‪-‬1)4.35
    +9

    פינלנד - פינית שנייה

    קוקולה - אס.ג'יי.קיי. אקטמיה

    18:30
    קוקולה (‪-‬1)1.45
    ‫x‬ (‪+‬1)3.55
    אס.ג'יי.קיי. אקטמיה (‪+‬1)3.55
    +6

    קיי.טי.פי - מיפה

    18:30
    קיי.טי.פי (‪-‬1)1.55
    ‫x‬ (‪+‬1)3.50
    מיפה (‪+‬1)3.20
    +6

    יארו - וי.פי.אס

    18:30
    יארו (‪-‬1)2.95
    ‫x‬ (‪+‬1)3.45
    וי.פי.אס (‪+‬1)1.60
    +6

    קייאני - איי.סי. אולו

    18:30
    קייאני (‪+‬1)1.65
    ‫x‬ (‪-‬1)3.30
    איי.סי. אולו (‪-‬1)3.00
    +6

    פינלנד - פינית ראשונה

    האקה - הלסינקי איי.אף.קיי

    18:30
    האקה (‪-‬1)3.85
    ‫x‬ (‪+‬1)3.50
    הלסינקי איי.אף.קיי (‪+‬1)1.40
    +9

    סיינאיוהן - קופס

    18:30
    סיינאיוהן (‪+‬1)1.75
    ‫x‬ (‪-‬1)3.15
    קופס (‪-‬1)2.75
    +9

    מארייהמן - אינטר טורקו

    18:30
    מארייהמן (‪+‬1)2.15
    ‫x‬ (‪-‬1)3.20
    אינטר טורקו (‪-‬1)2.15
    +9

    אילבס - רובאניימי

    18:30
    אילבס (‪-‬1)1.95
    ‫x‬ (‪+‬1)3.05
    רובאניימי (‪+‬1)2.50
    +9

    רומניה - רומנית ראשונה, פלייאוף ירידה

    דינמו בוקרשט - קונסטנצה

    17:00
    דינמו בוקרשט (‪+‬1)1.35
    ‫x‬ (‪-‬1)3.60
    קונסטנצה (‪-‬1)4.15
    +7

    טרגוביצה - וולונטאר

    17:00
    טרגוביצה (‪+‬1)1.60
    ‫x‬ (‪-‬1)3.20
    וולונטאר (‪-‬1)3.25
    +9

    יפן - גביע ליגה יפן בית א

    קשימה אנטלרס - קווסאקי פרונטלה

    13:00
    קשימה אנטלרס (‪+‬1)1.55
    ‫x‬ (‪-‬1)3.35
    קווסאקי פרונטלה (‪-‬1)3.20
    +6

    שימיזו - נאגויה גרמפוס

    13:00
    שימיזו (‪+‬1)1.45
    ‫x‬ (‪-‬1)3.55
    נאגויה גרמפוס (‪-‬1)3.50
    +6

    יפן - גביע ליגה יפן בית ב

    צרזו אוסאקה - אוראווה רד דיאמונדס

    13:00
    צרזו אוסאקה (‪-‬1)3.35
    ‫x‬ (‪+‬1)3.30
    אוראווה רד דיאמונדס (‪+‬1)1.55
    +6

    יפן - גביע ליגה יפן בית ג

    סגאן - יוקוהומה

    13:00
    סגאן (‪-‬1)3.35
    ‫x‬ (‪+‬1)3.25
    יוקוהומה (‪+‬1)1.55
    +4

    סאפורו - סנפרצה הירושימה

    13:00
    סאפורו (‪+‬1)1.40
    ‫x‬ (‪-‬1)3.55
    סנפרצה הירושימה (‪-‬1)3.90
    +4

    יפן - גביע ליגה יפן בית ד

    קשיווה רייסול - שונן

    13:00
    קשיווה רייסול (‪-‬1)2.50
    ‫x‬ (‪+‬1)3.20
    שונן (‪+‬1)1.85
    +4

    אויטה טריניטה - גמבה אוסאקה

    13:00
    אויטה טריניטה (‪+‬1)1.45
    ‫x‬ (‪-‬1)3.40
    גמבה אוסאקה (‪-‬1)3.65
    +4

    קרואטיה - ליגה ראשונה קרואטיה העפלה/ירידה

    איסטרה - אוריינט 1919

    21:00
    איסטרה (‪-‬1)1.85
    ‫x‬ (‪+‬1)3.20
    אוריינט 1919 (‪+‬1)2.50
    +6

    נורבגיה - נורבגית ראשונה

    מולדה - סטארט

    20:00
    מולדה (‪-‬1)1.65
    ‫x‬ (‪+‬1)3.55
    סטארט (‪+‬1)2.80
    +9

    שבדיה - שבדית ראשונה

    מאלמו - הלסינגבורג

    20:00
    מאלמו (‪-‬1)1.55
    ‫x‬ (‪+‬1)3.35
    הלסינגבורג (‪+‬1)3.25
    +9

    האמרבי - פאלקנברג

    20:00
    האמרבי (‪-‬1)1.80
    ‫x‬ (‪+‬1)3.40
    פאלקנברג (‪+‬1)2.55
    +9

    וארברגס - דיורגרדן

    20:00
    וארברגס (‪+‬1)1.65
    ‫x‬ (‪-‬1)3.30
    דיורגרדן (‪-‬1)2.95
    +9

    ירדן - ירדנית ראשונה

    שהב - אל גז'ירה עמן

    18:00
    שהב (‪+‬1)1.85
    ‫x‬ (‪-‬1)3.20
    אל גז'ירה עמן (‪-‬1)2.50
    +6

    פרגוואי - פרגוואי ראשונה

    סול דה אמריקה - 12 באוקטובר

    23:00
    סול דה אמריקה (‪-‬1)2.35
    ‫x‬ (‪+‬1)3.05
    12 באוקטובר (‪+‬1)1.90
    +7

    סרביה - סרבית ראשונה

    נובי פזר - פרטיזן בלגרד

    18:00
    נובי פזר (‪+‬1)3.60
    ‫x‬ (‪-‬1)3.45
    פרטיזן בלגרד (‪-‬1)1.45
    +6

    אינדיג'ה - ווזדובאץ

    18:00
    אינדיג'ה (‪-‬1)4.00
    ‫x‬ (‪+‬1)3.60
    ווזדובאץ (‪+‬1)1.40
    +6

    מטלאק גורני מילנובץ' - מקווה סבץ'

    20:00
    מטלאק גורני מילנובץ' (‪-‬1)2.95
    ‫x‬ (‪+‬1)3.10
    מקווה סבץ' (‪+‬1)1.70
    +6

    זלטיבור קאחטינה - נובי סאד

    20:00
    זלטיבור קאחטינה (‪+‬1)1.40
    ‫x‬ (‪-‬1)3.40
    נובי סאד (‪-‬1)3.95
    +6

    פ.צ. הכוכב האדום - רדניצקי

    20:00
    פ.צ. הכוכב האדום (‪-‬1)1.45
    ‫x‬ (‪+‬1)3.60
    רדניצקי (‪+‬1)3.55
    +6

    יאבור איבניצה - נפרדק

    20:00
    יאבור איבניצה (‪-‬1)3.00
    ‫x‬ (‪+‬1)3.30
    נפרדק (‪+‬1)1.65
    +6

    בקה פלנאקה - ספרטק סובוטיצה

    20:00
    בקה פלנאקה (‪+‬1)1.50
    ‫x‬ (‪-‬1)3.40
    ספרטק סובוטיצה (‪-‬1)3.55
    +6

    ראדניק סורדוליצה - מלדוסט לוקני

    20:00
    ראדניק סורדוליצה (‪-‬1)2.55
    ‫x‬ (‪+‬1)3.15
    מלדוסט לוקני (‪+‬1)1.85
    +6

    ראד - בקה טופולה

    20:00
    ראד (‪+‬1)2.35
    ‫x‬ (‪-‬1)3.10
    בקה טופולה (‪-‬1)2.00
    +6

    פ.צ. וויוודינה - קוקרירי

    22:00
    פ.צ. וויוודינה (‪-‬1)2.40
    ‫x‬ (‪+‬1)3.05
    קוקרירי (‪+‬1)2.00
    +6

    שווייץ - גביע שוויצרי

    וינטרת'ור - בבואה

    19:00
    וינטרת'ור (‪-‬1)1.60
    ‫x‬ (‪+‬1)3.10
    בבואה (‪+‬1)3.30
    +6

    ערב הסעודית - סעודית ראשונה

    אל ווחדה - אל שבאב

    19:30
    אל ווחדה (‪-‬1)3.00
    ‫x‬ (‪+‬1)3.55
    אל שבאב (‪+‬1)1.55
    +3

    אדלה - אל אטיפק

    20:30
    אדלה (‪+‬1)1.40
    ‫x‬ (‪-‬1)3.65
    אל אטיפק (‪-‬1)3.90
    +3
סה"כ תוצאות 186 סה"כ עמודים 2