ענפים

אופציות

  1. ב 20.09
  2. ג 21.09
  3. ד 22.09
  4. ה 23.09
  5. ו 24.09
  6. ש 25.09
  7. כל הימים
[{"id":1,"period_id":100,"description":"‮1X2‬ - תוצאת סיום (ללא הארכות)","ordinal_position":432},{"id":110123,"period_id":100,"description":"הימור יתרון - תוצאת סיום (ללא הארכות)","ordinal_position":811},{"id":3007,"period_id":100,"description":"מעל/מתחת שערים - תוצאת סיום (ללא הארכות)","ordinal_position":1121},{"id":28,"period_id":100,"description":"תוצאה מדויקת - תוצאת סיום (ללא הארכות)","ordinal_position":1719},{"id":28,"period_id":102,"description":"תוצאה מדויקת - מחצית ראשונה","ordinal_position":2103},{"id":27,"period_id":100,"description":"מחצית/סיום - תוצאת סיום (ללא הארכות)","ordinal_position":2495}]
  • ‮1X2‬ - תוצאת סיום (ללא הארכות)

    יום ו'24.09

    פולין - פולנית ראשונה

    גורניק לצ'נה - לכיה גדנסק

    19:00
    גורניק לצ'נה3.00
    ‫x‬2.75
    לכיה גדנסק1.80
    S D +6

    ביאליסטוק - לך פוזנן

    21:30
    ביאליסטוק3.25
    ‫x‬2.90
    לך פוזנן1.65
    S D +6

    יום שבת25.09

    פולין - פולנית ראשונה

    סטאל מיילץ' - ראדום

    16:00
    סטאל מיילץ'2.55
    ‫x‬2.70
    ראדום2.05
    S D +4

    ורטה פוזנן - ז'גלבי לובין

    18:30
    ורטה פוזנן2.30
    ‫x‬2.75
    ז'גלבי לובין2.20
    S D +4

    לגיה ורשה - רקוב צ'סטחובה

    21:00
    לגיה ורשה1.85
    ‫x‬2.65
    רקוב צ'סטחובה3.05
    S D +4

    יום א'26.09

    פולין - פולנית ראשונה

    טרמליקה - גורניק

    13:30
    טרמליקה2.25
    ‫x‬2.70
    גורניק2.30
    S D +4

    ויסלה קראקוב - שצ'צ'ין

    18:30
    ויסלה קראקוב2.30
    ‫x‬2.70
    שצ'צ'ין2.20
    S D +4

    הימור יתרון - תוצאת סיום (ללא הארכות)

    יום ו'24.09

    פולין - פולנית ראשונה

    גורניק לצ'נה - לכיה גדנסק

    19:00
    גורניק לצ'נה (‪+‬1)1.55
    ‫x‬ (‪-‬1)3.30
    לכיה גדנסק (‪-‬1)3.25
    S D +6

    ביאליסטוק - לך פוזנן

    21:30
    ביאליסטוק (‪+‬1)1.70
    ‫x‬ (‪-‬1)3.25
    לך פוזנן (‪-‬1)2.85
    S D +6

    מעל/מתחת שערים - תוצאת סיום (ללא הארכות)

    יום ו'24.09

    פולין - פולנית ראשונה

    גורניק לצ'נה - לכיה גדנסק

    19:00
    מעל 2.51.70
    מתחת 2.51.60
    S D +6

    ביאליסטוק - לך פוזנן

    21:30
    מעל 2.51.65
    מתחת 2.51.65
    S D +6

    מחצית/סיום - תוצאת סיום (ללא הארכות)

    יום ו'24.09

    פולין - פולנית ראשונה

    גורניק לצ'נה - לכיה גדנסק

    S מחצית/סיום - תוצאת סיום (ללא הארכות) - 19:00

    19:00
    גורניק לצ'נה ‪-‬ גורניק לצ'נה4.50
    ‫x‬ ‪-‬ גורניק לצ'נה5.80
    לכיה גדנסק ‪-‬ גורניק לצ'נה30.00
    S +6
    גורניק לצ'נה ‪-‬ ‫x‬10.50
    ‫x‬ ‪-‬ ‫x‬3.65
    לכיה גדנסק ‪-‬ ‫x‬10.00
    גורניק לצ'נה ‪-‬ לכיה גדנסק21.00
    ‫x‬ ‪-‬ לכיה גדנסק3.85
    לכיה גדנסק ‪-‬ לכיה גדנסק2.50

    ביאליסטוק - לך פוזנן

    S מחצית/סיום - תוצאת סיום (ללא הארכות) - 21:30

    21:30
    ביאליסטוק ‪-‬ ביאליסטוק4.90
    ‫x‬ ‪-‬ ביאליסטוק6.40
    לך פוזנן ‪-‬ ביאליסטוק30.00
    S +6
    ביאליסטוק ‪-‬ ‫x‬11.00
    ‫x‬ ‪-‬ ‫x‬3.95
    לך פוזנן ‪-‬ ‫x‬11.00
    ביאליסטוק ‪-‬ לך פוזנן19.00
    ‫x‬ ‪-‬ לך פוזנן3.60
    לך פוזנן ‪-‬ לך פוזנן2.25

    יום שבת25.09

    פולין - פולנית ראשונה

    סטאל מיילץ' - ראדום

    S מחצית/סיום - תוצאת סיום (ללא הארכות) - 16:00

    16:00
    סטאל מיילץ' ‪-‬ סטאל מיילץ'3.80
    ‫x‬ ‪-‬ סטאל מיילץ'5.00
    ראדום ‪-‬ סטאל מיילץ'27.00
    S +4
    סטאל מיילץ' ‪-‬ ‫x‬10.50
    ‫x‬ ‪-‬ ‫x‬3.50
    ראדום ‪-‬ ‫x‬10.50
    סטאל מיילץ' ‪-‬ ראדום23.00
    ‫x‬ ‪-‬ ראדום4.20
    ראדום ‪-‬ ראדום2.95

    ורטה פוזנן - ז'גלבי לובין

    S מחצית/סיום - תוצאת סיום (ללא הארכות) - 18:30

    18:30
    ורטה פוזנן ‪-‬ ורטה פוזנן3.30
    ‫x‬ ‪-‬ ורטה פוזנן4.60
    ז'גלבי לובין ‪-‬ ורטה פוזנן24.00
    S +4
    ורטה פוזנן ‪-‬ ‫x‬10.50
    ‫x‬ ‪-‬ ‫x‬3.70
    ז'גלבי לובין ‪-‬ ‫x‬10.50
    ורטה פוזנן ‪-‬ ז'גלבי לובין23.00
    ‫x‬ ‪-‬ ז'גלבי לובין4.50
    ז'גלבי לובין ‪-‬ ז'גלבי לובין3.20

    לגיה ורשה - רקוב צ'סטחובה

    S מחצית/סיום - תוצאת סיום (ללא הארכות) - 21:00

    21:00
    לגיה ורשה ‪-‬ לגיה ורשה2.55
    ‫x‬ ‪-‬ לגיה ורשה3.75
    רקוב צ'סטחובה ‪-‬ לגיה ורשה22.00
    S +4
    לגיה ורשה ‪-‬ ‫x‬10.50
    ‫x‬ ‪-‬ ‫x‬3.35
    רקוב צ'סטחובה ‪-‬ ‫x‬11.00
    לגיה ורשה ‪-‬ רקוב צ'סטחובה35.00
    ‫x‬ ‪-‬ רקוב צ'סטחובה5.80
    רקוב צ'סטחובה ‪-‬ רקוב צ'סטחובה4.70

    יום א'26.09

    פולין - פולנית ראשונה

    טרמליקה - גורניק

    S מחצית/סיום - תוצאת סיום (ללא הארכות) - 13:30

    13:30
    טרמליקה ‪-‬ טרמליקה3.30
    ‫x‬ ‪-‬ טרמליקה4.40
    גורניק ‪-‬ טרמליקה25.00
    S +4
    טרמליקה ‪-‬ ‫x‬11.00
    ‫x‬ ‪-‬ ‫x‬3.50
    גורניק ‪-‬ ‫x‬11.00
    טרמליקה ‪-‬ גורניק25.00
    ‫x‬ ‪-‬ גורניק4.50
    גורניק ‪-‬ גורניק3.35

    ויסלה קראקוב - שצ'צ'ין

    S מחצית/סיום - תוצאת סיום (ללא הארכות) - 18:30

    18:30
    ויסלה קראקוב ‪-‬ ויסלה קראקוב3.40
    ‫x‬ ‪-‬ ויסלה קראקוב4.60
    שצ'צ'ין ‪-‬ ויסלה קראקוב25.00
    S +4
    ויסלה קראקוב ‪-‬ ‫x‬10.50
    ‫x‬ ‪-‬ ‫x‬3.55
    שצ'צ'ין ‪-‬ ‫x‬10.50
    ויסלה קראקוב ‪-‬ שצ'צ'ין24.00
    ‫x‬ ‪-‬ שצ'צ'ין4.40
    שצ'צ'ין ‪-‬ שצ'צ'ין3.20