ענפים

אופציות

  1. ג 21.09
  2. ד 22.09
  3. ה 23.09
  4. ו 24.09
  5. ש 25.09
  6. א 26.09
  7. כל הימים
[{"id":1,"period_id":100,"description":"‮1X2‬ - תוצאת סיום (ללא הארכות)","ordinal_position":537},{"id":28,"period_id":100,"description":"תוצאה מדויקת - תוצאת סיום (ללא הארכות)","ordinal_position":1909},{"id":28,"period_id":102,"description":"תוצאה מדויקת - מחצית ראשונה","ordinal_position":2398},{"id":27,"period_id":100,"description":"מחצית/סיום - תוצאת סיום (ללא הארכות)","ordinal_position":2893}]
  • ‮1X2‬ - תוצאת סיום (ללא הארכות)

    יום שבת25.09

    צ'כיה - צ'כית ראשונה

    באניק אוסטרבה - בוהמייאנס פראג

    17:00
    באניק אוסטרבה1.50
    ‫x‬3.20
    בוהמייאנס פראג3.80
    S D +4

    פראדוביצה - ויקטוריה פלזן

    17:00
    פראדוביצה4.20
    ‫x‬3.05
    ויקטוריה פלזן1.45
    S D +4

    בודיוביצה - קרבינה

    17:00
    בודיוביצה1.70
    ‫x‬2.95
    קרבינה3.15
    S D +4

    פאסטב זלין - ספרטה פראג

    20:00
    פאסטב זלין4.30
    ‫x‬3.25
    ספרטה פראג1.40
    S D +4

    יום א'26.09

    צ'כיה - צ'כית ראשונה

    טפליצה - סיגמה אולומוץ

    17:00
    טפליצה2.90
    ‫x‬3.10
    סיגמה אולומוץ1.70
    S D +4

    מלאדה בולסלאב - סלובצקו

    17:00
    מלאדה בולסלאב1.70
    ‫x‬3.10
    סלובצקו3.00
    S D +4

    יאבלונץ - סלובן ליברץ

    17:00
    יאבלונץ1.60
    ‫x‬2.85
    סלובן ליברץ3.50
    S D +4

    סלביה פראג - קראלובה

    20:00
    סלביה פראג1.10
    ‫x‬4.30
    קראלובה9.40
    S D +4

    תוצאה מדויקת - מחצית ראשונה

    יום שבת25.09

    צ'כיה - צ'כית ראשונה

    באניק אוסטרבה - בוהמייאנס פראג

    S תוצאה מדויקת - מחצית ראשונה - 17:00

    17:00 באניק אוסטרבה X בוהמייאנס פראג S +4
    1 - 02.70
    0 - 02.30
    0 - 14.70
    2 - 05.80
    1 - 15.60
    0 - 220.00
    2 - 113.00
    2 - 260.00
    1 - 224.00
    אחר9.20

    פראדוביצה - ויקטוריה פלזן

    S תוצאה מדויקת - מחצית ראשונה - 17:00

    17:00 פראדוביצה X ויקטוריה פלזן S +4
    1 - 05.00
    0 - 02.20
    0 - 12.60
    2 - 023.00
    1 - 15.80
    0 - 25.60
    2 - 128.00
    2 - 270.00
    1 - 213.50
    אחר9.20

    בודיוביצה - קרבינה

    S תוצאה מדויקת - מחצית ראשונה - 17:00

    17:00 בודיוביצה X קרבינה S +4
    1 - 02.85
    0 - 02.05
    0 - 14.10
    2 - 07.20
    1 - 15.80
    0 - 217.00
    2 - 116.00
    2 - 270.00
    1 - 224.00
    אחר12.50

    פאסטב זלין - ספרטה פראג

    S תוצאה מדויקת - מחצית ראשונה - 20:00

    20:00 פאסטב זלין X ספרטה פראג S +4
    1 - 05.00
    0 - 02.25
    0 - 12.60
    2 - 024.00
    1 - 16.00
    0 - 25.40
    2 - 128.00
    2 - 270.00
    1 - 213.50
    אחר9.00

    יום א'26.09

    צ'כיה - צ'כית ראשונה

    טפליצה - סיגמה אולומוץ

    S תוצאה מדויקת - מחצית ראשונה - 17:00

    17:00 טפליצה X סיגמה אולומוץ S +4
    1 - 04.10
    0 - 02.30
    0 - 13.00
    2 - 014.00
    1 - 15.40
    0 - 27.20
    2 - 119.00
    2 - 250.00
    1 - 213.50
    אחר10.00

    מלאדה בולסלאב - סלובצקו

    S תוצאה מדויקת - מחצית ראשונה - 17:00

    17:00 מלאדה בולסלאב X סלובצקו S +4
    1 - 02.95
    0 - 02.20
    0 - 14.10
    2 - 07.20
    1 - 15.40
    0 - 215.00
    2 - 114.00
    2 - 250.00
    1 - 220.00
    אחר10.50

    יאבלונץ - סלובן ליברץ

    S תוצאה מדויקת - מחצית ראשונה - 17:00

    17:00 יאבלונץ X סלובן ליברץ S +4
    1 - 02.70
    0 - 01.95
    0 - 14.30
    2 - 06.80
    1 - 16.00
    0 - 220.00
    2 - 117.00
    2 - 280.00
    1 - 228.00
    אחר13.00

    סלביה פראג - קראלובה

    S תוצאה מדויקת - מחצית ראשונה - 20:00

    20:00 סלביה פראג X קראלובה S +4
    1 - 02.20
    0 - 02.50
    0 - 19.20
    2 - 03.55
    1 - 18.20
    0 - 280.00
    2 - 114.00
    2 - 2100.00
    1 - 270.00
    אחר5.20