תוצאות ופירוט זכיות

  • לא כולל ניחושים שבוטלו
    ידידות קבוצות

    19.02.19 | 17:00 ולרנגה - קאליו

    • 90 דק' 3 - 0
      ‮1X2‬ ולרנגה
      מעל/מתחת שערים מעל 2.5

    19.02.19 | 16:30 רובין קאזאן - טובול

    • 90 דק' 0 - 1
      ‮1X2‬ טובול
      מעל/מתחת שערים מתחת 2.5

    19.02.19 | 16:00 אולימפיה לובליאנה - בוראץ' בניה לוקה

    • 90 דק' 3 - 2
      ‮1X2‬ אולימפיה לובליאנה
      מעל/מתחת שערים מעל 2.5

    19.02.19 | 16:00 אורנבורג - ספרטק מוסקבה

    • 90 דק' 1 - 1
      ‮1X2‬ ‫x‬
      מעל/מתחת שערים מתחת 2.5
  • לא כולל ניחושים שבוטלו
    מוקדמות ליגת האלופות אסיה

    19.02.19 | 17:00 אל גאראפה - זוב אהן איפסהן

    • 90 דק' 2 - 3
      ‮1X2‬ זוב אהן איפסהן
      הימור יתרון זוב אהן איפסהן (‪+‬1)
      מעל/מתחת שערים מעל 2.5
      תוצאה מדויקת 2 - 3
      מחצית/סיום אל גאראפה ‪-‬ זוב אהן איפסהן
      באיזו מחצית יובקעו יותר שערים? מחצית שנייה
    • מחצית ראשונה 2 - 0
      ‮1X2‬ אל גאראפה

    19.02.19 | 17:00 אל נאסר - אגמק

    • 90 דק' 4 - 0
      ‮1X2‬ אל נאסר
      הימור יתרון אל נאסר (‪-‬1)
      מעל/מתחת שערים מעל 2.5
      תוצאה מדויקת 4 - 0
      מחצית/סיום ‫x‬ ‪-‬ אל נאסר
      באיזו מחצית יובקעו יותר שערים? מחצית שנייה
    • מחצית ראשונה 0 - 0
      ‮1X2‬ ‫x‬

    19.02.19 | 17:00 אל נאסר דובאי - פחטקור טשקנט

    • 90 דק' 1 - 2
      ‮1X2‬ פחטקור טשקנט
      הימור יתרון ‫x‬ (‪-‬1) , פחטקור טשקנט (‪+‬1)
      מעל/מתחת שערים מעל 2.5
      תוצאה מדויקת 1 - 2
      מחצית/סיום פחטקור טשקנט ‪-‬ פחטקור טשקנט
      באיזו מחצית יובקעו יותר שערים? מחצית שנייה
    • מחצית ראשונה 0 - 1
      ‮1X2‬ פחטקור טשקנט

    19.02.19 | 17:00 אל ריאן - סייפה

    • 90 דק' 3 - 1
      ‮1X2‬ אל ריאן
      הימור יתרון אל ריאן (‪-‬1)
      מעל/מתחת שערים מעל 2.5
      תוצאה מדויקת 3 - 1
      מחצית/סיום ‫x‬ ‪-‬ אל ריאן
      באיזו מחצית יובקעו יותר שערים? מספר שערים זהה
    • מחצית ראשונה 1 - 1
      ‮1X2‬ ‫x‬

    19.02.19 | 12:30 אולסאן - פראק

    • 90 דק' 5 - 1
      ‮1X2‬ אולסאן
      הימור יתרון אולסאן (‪-‬1)
      מעל/מתחת שערים מעל 2.5
      תוצאה מדויקת 5 - 1
      מחצית/סיום אולסאן ‪-‬ אולסאן
      באיזו מחצית יובקעו יותר שערים? מחצית שנייה
    • מחצית ראשונה 1 - 0
      ‮1X2‬ אולסאן

    19.02.19 | 12:00 סנפרצה הירושימה - צ'יאנגראי יונייטד

    • 90 דק' 0 - 0
      ‮1X2‬ ‫x‬
      הימור יתרון צ'יאנגראי יונייטד (‪+‬1)
      מעל/מתחת שערים מתחת 2.5
      תוצאה מדויקת 0 - 0
      מחצית/סיום ‫x‬ ‪-‬ ‫x‬
      באיזו מחצית יובקעו יותר שערים? מספר שערים זהה
    • מחצית ראשונה 0 - 0
      ‮1X2‬ ‫x‬

    19.02.19 | 12:00 קשימה אנטלרס - ניוקאסל ג'טס

    • 90 דק' 4 - 1
      ‮1X2‬ קשימה אנטלרס
      הימור יתרון קשימה אנטלרס (‪-‬1)
      מעל/מתחת שערים מעל 2.5
      תוצאה מדויקת 4 - 1
      מחצית/סיום קשימה אנטלרס ‪-‬ קשימה אנטלרס
      באיזו מחצית יובקעו יותר שערים? מחצית ראשונה
    • מחצית ראשונה 2 - 1
      ‮1X2‬ קשימה אנטלרס

    19.02.19 | 09:30 שנדונג לוננג - הא נוי

    • 90 דק' 4 - 1
      ‮1X2‬ שנדונג לוננג
      הימור יתרון שנדונג לוננג (‪-‬1)
      מעל/מתחת שערים מעל 2.5
      תוצאה מדויקת 4 - 1
      מחצית/סיום הא נוי ‪-‬ שנדונג לוננג
      באיזו מחצית יובקעו יותר שערים? מחצית שנייה
    • מחצית ראשונה 0 - 1
      ‮1X2‬ הא נוי
  • לא כולל ניחושים שבוטלו
    ארגנטינאית ראשונה

    19.02.19 | 02:10 ראסינג קלאב - גודוי קרוז

    • 90 דק' 3 - 0
      ‮1X2‬ ראסינג קלאב
      הימור יתרון ראסינג קלאב (‪-‬1)
      מעל/מתחת שערים מעל 2.5
      תוצאה מדויקת 3 - 0
      מחצית/סיום ראסינג קלאב ‪-‬ ראסינג קלאב
      באיזו מחצית יובקעו יותר שערים? מחצית ראשונה
    • מחצית ראשונה 2 - 0
      ‮1X2‬ ראסינג קלאב

    19.02.19 | 00:00 ארגנטינוס ג'וניורס - אסטודיאנטס לה פלטה

    • 90 דק' 2 - 1
      ‮1X2‬ ארגנטינוס ג'וניורס
      הימור יתרון ‫x‬ (‪+‬1)
      מעל/מתחת שערים מעל 2.5
      תוצאה מדויקת 2 - 1
      מחצית/סיום ‫x‬ ‪-‬ ארגנטינוס ג'וניורס
      באיזו מחצית יובקעו יותר שערים? מחצית ראשונה
    • מחצית ראשונה 1 - 1
      ‮1X2‬ ‫x‬
  • לא כולל ניחושים שבוטלו
    בולגרית ראשונה

    19.02.19 | 15:00 לודוגורץ - בוטב פלובדיב

    • 90 דק' 1 - 1
      ‮1X2‬ ‫x‬
      הימור יתרון בוטב פלובדיב (‪+‬1)
      מעל/מתחת שערים מתחת 2.5
      תוצאה מדויקת 1 - 1
      מחצית/סיום ‫x‬ ‪-‬ ‫x‬
      באיזו מחצית יובקעו יותר שערים? מחצית שנייה
    • מחצית ראשונה 0 - 0
      ‮1X2‬ ‫x‬

    19.02.19 | 12:30 סלביה סופיה - צ'רנו מורה וארנה

    • 90 דק' 3 - 2
      ‮1X2‬ סלביה סופיה
      הימור יתרון ‫x‬ (‪+‬1)
      מעל/מתחת שערים מעל 2.5
      תוצאה מדויקת 3 - 2
      מחצית/סיום צ'רנו מורה וארנה ‪-‬ סלביה סופיה
      באיזו מחצית יובקעו יותר שערים? מחצית ראשונה
    • מחצית ראשונה 1 - 2
      ‮1X2‬ צ'רנו מורה וארנה
  • לא כולל ניחושים שבוטלו
    קולומביה שניה, אפרטורה

    19.02.19 | 03:00 בויאקה צ'יקו - פורטלצה

    • 90 דק' 3 - 1
      ‮1X2‬ בויאקה צ'יקו
      הימור יתרון בויאקה צ'יקו (‪-‬1)
      מעל/מתחת שערים מעל 2.5
      תוצאה מדויקת 3 - 1
      מחצית/סיום ‫x‬ ‪-‬ בויאקה צ'יקו
      באיזו מחצית יובקעו יותר שערים? מחצית שנייה
    • מחצית ראשונה 0 - 0
      ‮1X2‬ ‫x‬

    19.02.19 | 01:00 איטגוי לאונס - אתלטיקו

    • 90 דק' 4 - 2
      ‮1X2‬ איטגוי לאונס
      הימור יתרון איטגוי לאונס (‪-‬1)
      מעל/מתחת שערים מעל 2.5
      תוצאה מדויקת 4 - 2
      מחצית/סיום ‫x‬ ‪-‬ איטגוי לאונס
      באיזו מחצית יובקעו יותר שערים? מחצית ראשונה
    • מחצית ראשונה 2 - 2
      ‮1X2‬ ‫x‬
  • לא כולל ניחושים שבוטלו
    אקוודורית ראשונה

    19.02.19 | 02:15 אינדפנדיינטה דל ואלה - טכניקו יוניברסיטריו

    • 90 דק' 1 - 0
      ‮1X2‬ אינדפנדיינטה דל ואלה
      הימור יתרון ‫x‬ (‪+‬1)
      מעל/מתחת שערים מתחת 2.5
      תוצאה מדויקת 1 - 0
      מחצית/סיום ‫x‬ ‪-‬ אינדפנדיינטה דל ואלה
      באיזו מחצית יובקעו יותר שערים? מחצית שנייה
    • מחצית ראשונה 0 - 0
      ‮1X2‬ ‫x‬
  • לא כולל ניחושים שבוטלו
    מצרית ראשונה

    19.02.19 | 16:00 גונה - פירמידס

    • 90 דק' 2 - 1
      ‮1X2‬ גונה
      הימור יתרון גונה (‪+‬1)
      מעל/מתחת שערים מעל 2.5
      תוצאה מדויקת 2 - 1
      מחצית/סיום ‫x‬ ‪-‬ גונה
      באיזו מחצית יובקעו יותר שערים? מחצית שנייה
    • מחצית ראשונה 0 - 0
      ‮1X2‬ ‫x‬
  • לא כולל ניחושים שבוטלו
    גביע פיני, בית א'

    19.02.19 | 17:00 ה.י.ק. הלסינקי - הונקה

    • 90 דק' 2 - 3
      ‮1X2‬ הונקה
      הימור יתרון הונקה (‪+‬1)
      מעל/מתחת שערים מעל 2.5
      תוצאה מדויקת 2 - 3
      מחצית/סיום ה.י.ק. הלסינקי ‪-‬ הונקה
      באיזו מחצית יובקעו יותר שערים? מחצית שנייה
    • מחצית ראשונה 1 - 0
      ‮1X2‬ ה.י.ק. הלסינקי
  • לא כולל ניחושים שבוטלו
    פרואנית ראשונה

    19.02.19 | 03:00 אוניברסידד הואנוקו - אקדמיה קנטולאו

    • 90 דק' 0 - 0
      ‮1X2‬ ‫x‬
      הימור יתרון אקדמיה קנטולאו (‪+‬1)
      מעל/מתחת שערים מתחת 2.5
      תוצאה מדויקת 0 - 0
      מחצית/סיום ‫x‬ ‪-‬ ‫x‬
      באיזו מחצית יובקעו יותר שערים? מספר שערים זהה
    • מחצית ראשונה 0 - 0
      ‮1X2‬ ‫x‬
  • לא כולל ניחושים שבוטלו
    פרגוואי ראשונה

    19.02.19 | 01:45 נאסיונל אסונסיון - סול דה אמריקה

    • 90 דק' 0 - 1
      ‮1X2‬ סול דה אמריקה
      הימור יתרון ‫x‬ (‪-‬1) , סול דה אמריקה (‪+‬1)
      מעל/מתחת שערים מתחת 2.5
      תוצאה מדויקת 0 - 1
      מחצית/סיום ‫x‬ ‪-‬ סול דה אמריקה
      באיזו מחצית יובקעו יותר שערים? מחצית שנייה
    • מחצית ראשונה 0 - 0
      ‮1X2‬ ‫x‬
  • לא כולל ניחושים שבוטלו
    ליגה לאומית - סל

    19.02.19 | 19:00 אליצור אשקלון - אליצור קרית אתא

    • כולל הארכות אם יהיו
      סל ראשון אליצור אשקלון
      הראשונה ל-10 נקודות אליצור אשקלון
      הראשונה ל-20 נקודות אליצור אשקלון
    • רבע ראשון
      הימור יתרון אליצור אשקלון (0)

    19.02.19 | 19:00 הפועל כפר סבא - אליצור נתניה

    • כולל הארכות אם יהיו
      סל ראשון אליצור נתניה
      הראשונה ל-10 נקודות אליצור נתניה
      הראשונה ל-20 נקודות אליצור נתניה
    • רבע ראשון
      הימור יתרון אליצור נתניה (‪-‬1) , אליצור נתניה (0)
  • לא כולל ניחושים שבוטלו
    כדורסל מכללות

    19.02.19 | 04:00 אוקלוהומה סטייט - טי.סי.יו

    • כולל הארכות אם יהיו 68 - 61
      הימור יתרון אוקלוהומה סטייט (‪+‬1.5) , אוקלוהומה סטייט (‪+‬2.5) , אוקלוהומה סטייט (‪+‬3.5)

    19.02.19 | 04:00 ווסט וירג'יניה מאונטנירס - קנזס סטייט

    • כולל הארכות אם יהיו 51 - 65
      הימור יתרון קנזס סטייט (‪-‬7.5) , קנזס סטייט (‪-‬6.5)

    19.02.19 | 03:30 ג'קסון סטייט - טקסס סאות'רן

    • כולל הארכות אם יהיו 65 - 77
      הימור יתרון טקסס סאות'רן (‪-‬5.5) , טקסס סאות'רן (‪-‬4.5)

    19.02.19 | 03:00 וויסקונסין באדג'רס - אילינוי

    • כולל הארכות אם יהיו 64 - 58
      הימור יתרון אילינוי (‪+‬9.5) , אילינוי (‪+‬10.5) , אילינוי (‪+‬11.5)

    19.02.19 | 02:30 הווארד - נורת' קרולינה סנטרל

    • כולל הארכות אם יהיו 90 - 98
      הימור יתרון נורת' קרולינה סנטרל (‪+‬1.5) , נורת' קרולינה סנטרל (‪+‬2.5)

    19.02.19 | 02:30 סאות' קרוליינה סטייט בולדוגס - פלורידה איי.אם

    • כולל הארכות אם יהיו 57 - 54
      הימור יתרון סאות' קרוליינה סטייט בולדוגס (‪-‬2.5) , סאות' קרוליינה סטייט בולדוגס (‪-‬1.5) , סאות' קרוליינה סטייט בולדוגס (0)

    19.02.19 | 02:00 איסטרן וושינגטון - איידהו

    • כולל הארכות אם יהיו 82 - 57
      הימור יתרון איסטרן וושינגטון (‪-‬16.5) , איסטרן וושינגטון (‪-‬15.5) , איסטרן וושינגטון (‪-‬14.5) , איסטרן וושינגטון (‪-‬13.5)

    19.02.19 | 02:00 הולי קרוס - בוסטון יוניברסיטי טריירס

    • כולל הארכות אם יהיו 60 - 70
      הימור יתרון בוסטון יוניברסיטי טריירס (‪+‬4.5)

    19.02.19 | 02:00 וירג'יניה טק - וירג'ניה קבלירס

    • כולל הארכות אם יהיו 58 - 64
      הימור יתרון וירג'יניה טק (‪+‬6.5) , וירג'ניה קבלירס (‪-‬5.5) , וירג'ניה קבלירס (‪-‬4.5) , וירג'ניה קבלירס (‪-‬3.5)
      מעל/מתחת נקודות מעל 117.5 , מעל 118.5 , מעל 119.5 , מעל 120.5 , מעל 121.5 , מתחת 122.5
  • לא כולל ניחושים שבוטלו
    טורניר דלריי ביץ', ארה"ב

    19.02.19 | 03:00 ניק קיריוס - ג'ון מילמן

    • משחק 2 - 1
      המנצח/ת ניק קיריוס

    19.02.19 | 01:00 לויד האריס - דריאן קינג

    • משחק 2 - 0
      המנצח/ת לויד האריס
  • לא כולל ניחושים שבוטלו
    טורניר מארסיי, זוגות

    19.02.19 | 16:05 ציציפס/ציציפס - ארנדס/ויסבורן

    • משחק 0 - 2
      המנצח/ת ארנדס/ויסבורן

    19.02.19 | 14:40 מאראך/פביץ' - נדושינזיאן/רג'ה

    • משחק 0 - 2
      המנצח/ת נדושינזיאן/רג'ה
  • לא כולל ניחושים שבוטלו
    טורניר מארסיי, צרפת

    19.02.19 | 16:50 פרננדו ורדסקו - איגור גראסימוב

    • משחק 2 - 1
      המנצח/ת פרננדו ורדסקו

    19.02.19 | 15:10 סימון בוללי - בנואה פר

    • משחק 0 - 2
      המנצח/ת בנואה פר

    19.02.19 | 13:00 פיטר גוז'ובצ'יק - דאמיר דזוהומור

    • משחק 2 - 0
      המנצח/ת פיטר גוז'ובצ'יק

    19.02.19 | 13:00 קונסטנט לסטיאן - סרגיי סטאחובסקי

    • משחק 1 - 2
      המנצח/ת סרגיי סטאחובסקי
  • לא כולל ניחושים שבוטלו
    טורניר אנטליה, זוגות

    19.02.19 | 15:15 רזבורסק/אורבניה - מנטייה/רודריגז

    • משחק 1 - 2
      המנצח/ת מנטייה/רודריגז

    19.02.19 | 14:40 קזנובה/ליפובסק פוקס - שפלב/נג'דלי

    • משחק 2 - 0
      המנצח/ת קזנובה/ליפובסק פוקס

    19.02.19 | 13:00 אסטבה לובטו/טולדו - פופקו/ונסטה

    • משחק 2 - 0
      המנצח/ת אסטבה לובטו/טולדו

    19.02.19 | 13:00 הוארטס/הוארטס - קורדה/מחיה

    • משחק 2 - 1
      המנצח/ת הוארטס/הוארטס
  • לא כולל ניחושים שבוטלו
    טורניר אנטליה, טורקיה

    19.02.19 | 09:00 הונג קיט וונג - פיליפ כריסטיאן ג'ינאו

    • משחק 0 - 2
      המנצח/ת פיליפ כריסטיאן ג'ינאו

    19.02.19 | 09:00 ניק רזבורסק - סבסטיאן באאז

    • משחק 2 - 1
      המנצח/ת ניק רזבורסק

    19.02.19 | 09:00 פייטרו רונדוני - תומס ליפובשק פוקס

    • משחק 2 - 1
      המנצח/ת פייטרו רונדוני
  • לא כולל ניחושים שבוטלו
    טורניר אקטובה, זוגות

    19.02.19 | 16:00 מאולנוב/נרבקוב - אייפ/קלוק

    • משחק 0 - 2
      המנצח/ת אייפ/קלוק

    19.02.19 | 15:20 לוטסמה/וסילנקו - אלגין/קרבצ'וק

    • משחק 2 - 1
      המנצח/ת לוטסמה/וסילנקו

    19.02.19 | 15:20 פייזייב/קלובלוניס - דבייטיארוב/סרפים

    • משחק 0 - 2
      המנצח/ת דבייטיארוב/סרפים

    19.02.19 | 15:05 אננד/רוואט - בורטולוטי/וילארדו

    • משחק 1 - 2
      המנצח/ת בורטולוטי/וילארדו
  • לא כולל ניחושים שבוטלו
    טורניר אקטובה, קזחסטן

    19.02.19 | 12:25 מיכל קונצ'ני - לוקס קטרינה

    • משחק 0 - 2
      המנצח/ת לוקס קטרינה

    19.02.19 | 10:40 אלחנדרו טבייו - תומס מצ'אק

    • משחק
      המנצח/ת בוטל
  • לא כולל ניחושים שבוטלו
    טורניר אקטובה,מוקדמות

    19.02.19 | 09:10 סימון ייטבארק - אלכסנדר ליאוננקה

    • משחק 2 - 1
      המנצח/ת סימון ייטבארק

    19.02.19 | 09:00 מאראט דביאטירוב - סבריאן דנילוב

    • משחק 2 - 0
      המנצח/ת מאראט דביאטירוב

    19.02.19 | 08:55 סאיידלו סיידקרימוב - קונאל אננד

    • משחק 2 - 0
      המנצח/ת סאיידלו סיידקרימוב
  • לא כולל ניחושים שבוטלו
    טורניר גלזגו, בריטניה

    19.02.19 | 15:00 ליאם ברודי - פטר טורבקו

    • משחק 2 - 0
      המנצח/ת ליאם ברודי

    19.02.19 | 13:40 סדיו דומביה - אלכסנדר ריטסצ'ארד

    • משחק 0 - 2
      המנצח/ת אלכסנדר ריטסצ'ארד

    19.02.19 | 13:25 אלמר איופוביץ' - רוברט סטרובאכס

    • משחק 2 - 0
      המנצח/ת אלמר איופוביץ'

    19.02.19 | 12:00 איידן מקאף - ג'רמי יהאן

    • משחק 1 - 2
      המנצח/ת ג'רמי יהאן

    19.02.19 | 12:00 אנטון מטוסביץ' - רייאן שיין

    • משחק 0 - 2
      המנצח/ת רייאן שיין

    19.02.19 | 12:00 בנג'מין חסן - א. סיסלינג

    • משחק 0 - 2
      המנצח/ת א. סיסלינג

    19.02.19 | 12:00 ג'וליאן לנץ - ג'ייס ברואר

    • משחק 0 - 2
      המנצח/ת ג'ייס ברואר

    19.02.19 | 12:00 יאניק מרטנס - טים ואן ריטהובן

    • משחק 0 - 2
      המנצח/ת טים ואן ריטהובן
  • לא כולל ניחושים שבוטלו
    טורניר גלזגו, זוגות

    19.02.19 | 17:00 דלה ואיה/סו - אסקופייה/אוקלה

    • משחק 2 - 0
      המנצח/ת דלה ואיה/סו

    19.02.19 | 17:00 דרייפר/לופהאגן - דומביה/ריד

    • משחק 2 - 0
      המנצח/ת דרייפר/לופהאגן
  • לא כולל ניחושים שבוטלו
    טורניר ואלה דו לובו, מוקדמות

    19.02.19 | 13:00 אדוארדו סטרוואי - אנדריאה גוררי

    • משחק 2 - 0
      המנצח/ת אדוארדו סטרוואי

    19.02.19 | 13:00 בנג'מין דחוה - לורנצו בוצ'י

    • משחק 2 - 0
      המנצח/ת בנג'מין דחוה

    19.02.19 | 13:00 מישל ורנייה - בנג'מין וינטר לופז

    • משחק 0 - 2
      המנצח/ת בנג'מין וינטר לופז
  • לא כולל ניחושים שבוטלו
    טורניר ואלה דו לובו, פורטוגל

    19.02.19 | 15:00 פול אוסטרבאן - פין טירניי

    • משחק 0 - 2
      המנצח/ת פין טירניי
  • לא כולל ניחושים שבוטלו
    טורניר מונאסטיר, טוניסיה

    19.02.19 | 12:50 דימיטרי וורונין - יאניק ונדנבולקה

    • משחק 0 - 2
      המנצח/ת יאניק ונדנבולקה

    19.02.19 | 10:30 מ. טפאבאץ' - פרנקו עמנואל אגיאה

    • משחק 2 - 1
      המנצח/ת מ. טפאבאץ'

    19.02.19 | 10:30 פול וורנר - פרנצ'סקו פורטי

    • משחק 0 - 2
      המנצח/ת פרנצ'סקו פורטי
  • לא כולל ניחושים שבוטלו
    טורניר מונסטיר, זוגות

    19.02.19 | 14:30 פאולס/ונדנבלוק - הירשמולר/וסלס

    • משחק 2 - 1
      המנצח/ת פאולס/ונדנבלוק

    19.02.19 | 14:30 פורטי/יאנקונה - טפבץ'/טיכומירוב

    • משחק 2 - 1
      המנצח/ת פורטי/יאנקונה
  • לא כולל ניחושים שבוטלו
    טורניר שארם-א-שייח, זוגות

    19.02.19 | 14:15 גרץ'/ולוטי - ריקה/טאוויל

    • משחק 1 - 2
      המנצח/ת ריקה/טאוויל

    19.02.19 | 14:15 נישיוואקי/טאנומה - ניבור/ויורו גונזאלס

    • משחק 0 - 2
      המנצח/ת ניבור/ויורו גונזאלס

    19.02.19 | 13:30 מנאפוב/פודזוס - פורטונה/מאיגה

    • משחק 1 - 2
      המנצח/ת פורטונה/מאיגה

    19.02.19 | 13:15 אלקדי/מרמוסז - לוזאן/רטניוק

    • משחק 0 - 2
      המנצח/ת לוזאן/רטניוק

    19.02.19 | 11:30 ברגבי/לקאט - קוסק/סמולה

    • משחק 2 - 0
      המנצח/ת ברגבי/לקאט
  • לא כולל ניחושים שבוטלו
    טורניר שארם-א-שייח, מצרים

    19.02.19 | 10:00 מיכאל חירטס - ריוטה טנומה

    • משחק 2 - 0
      המנצח/ת מיכאל חירטס

    19.02.19 | 10:00 ריאן נייבואר - אגוסטין ולוטי

    • משחק 2 - 1
      המנצח/ת ריאן נייבואר
  • לא כולל ניחושים שבוטלו
    טורניר אלטנקירשן, גרמניה

    19.02.19 | 16:00 לנה רופר - מרינה זנבסקה

    • משחק 1 - 2
      המנצח/ת מרינה זנבסקה

    19.02.19 | 15:40 אנסטסיה שושינה - כריסטינה בוסקה

    • משחק 2 - 1
      המנצח/ת אנסטסיה שושינה

    19.02.19 | 13:00 לארה סלדן - נטליה קוסטיץ'

    • משחק 2 - 1
      המנצח/ת לארה סלדן
  • לא כולל ניחושים שבוטלו
    טורניר אלטנקירשן, זוגות

    19.02.19 | 17:50 בוגדן/מה - בקר/צ'נגיז

    • משחק 2 - 1
      המנצח/ת בוגדן/מה

    19.02.19 | 16:35 צ'אולינסקה/סקמלובה - קולודזיובה/שיניקובה

    • משחק 2 - 0
      המנצח/ת צ'אולינסקה/סקמלובה

    19.02.19 | 14:40 אמנמורדובה/איבחננקו - שפאטבה/וובלי-סמית'

    • משחק 2 - 1
      המנצח/ת אמנמורדובה/איבחננקו
  • לא כולל ניחושים שבוטלו
    טורניר אנטליה, זוגות

    19.02.19 | 15:20 קראצ'יון/דסקלו - נייטו/סאטו

    • משחק 0 - 2
      המנצח/ת נייטו/סאטו

    19.02.19 | 13:55 באוויסטי/פייסון - אוסטלונד/אוז

    • משחק 0 - 2
      המנצח/ת אוסטלונד/אוז

    19.02.19 | 13:00 נהימאנה/טורקמן - מונט/טינזטפה

    • משחק 2 - 0
      המנצח/ת נהימאנה/טורקמן
  • לא כולל ניחושים שבוטלו
    טורניר אנטליה, טורקיה

    19.02.19 | 10:40 ויקטוריה קאן - ברברה גאטיצ'ה

    • משחק 2 - 0
      המנצח/ת ויקטוריה קאן

    19.02.19 | 10:00 גאיה סנסי - אנדריאה קראצ'יון

    • משחק 1 - 2
      המנצח/ת אנדריאה קראצ'יון

    19.02.19 | 10:00 ונדה לוקאץ - כריסטינהדינו

    • משחק 0 - 2
      המנצח/ת כריסטינהדינו

    19.02.19 | 09:00 ארי מצומוטו - אואנה קורנאנה

    • משחק 2 - 0
      המנצח/ת ארי מצומוטו

    19.02.19 | 09:00 ג'סיקה הו - קמילה סקאלה

    • משחק 2 - 1
      המנצח/ת ג'סיקה הו
  • לא כולל ניחושים שבוטלו
    טורניר אנטליה,מוקדמות

    19.02.19 | 09:00 אליסה וולנגנדונק - קרולה בג'נרו

    • משחק 2 - 0
      המנצח/ת אליסה וולנגנדונק

    19.02.19 | 09:00 אנסטסיה ריימכן - אנה לנטיגואה

    • משחק 0 - 2
      המנצח/ת אנה לנטיגואה
  • לא כולל ניחושים שבוטלו
    טורניר גלזגו, בריטניה

    19.02.19 | 15:50 אודרי אלבי - הלן סקולסן

    • משחק 2 - 0
      המנצח/ת אודרי אלבי

    19.02.19 | 15:05 ק. ג'יובינה - נוריה פריזס-דיאז

    • משחק 0 - 2
      המנצח/ת נוריה פריזס‪-‬דיאז

    19.02.19 | 15:00 ג'ודי אנה בוראז' - פמרה אוזגן

    • משחק 0 - 2
      המנצח/ת פמרה אוזגן

    19.02.19 | 15:00 מרטינה קולמגנה - יאנה פט

    • משחק 0 - 2
      המנצח/ת יאנה פט

    19.02.19 | 12:00 ז'קלין אדינה כריסטיאן - מיה למסדן

    • משחק 1 - 2
      המנצח/ת מיה למסדן

    19.02.19 | 12:00 סינדי בורגר - מרים בולקבדזה

    • משחק 1 - 2
      המנצח/ת מרים בולקבדזה

    19.02.19 | 12:00 קימברלי זימרמן - טן הרמוני

    • משחק 0 - 2
      המנצח/ת טן הרמוני
  • לא כולל ניחושים שבוטלו
    טורניר מונאסטיר, זוגות

    19.02.19 | 15:55 סולובייבה/טנססקו - טלקוט/ויסשר

    • משחק 0 - 2
      המנצח/ת טלקוט/ויסשר

    19.02.19 | 14:30 קוצ'יארטו/רוסי - קודינו/אוסטה פרר

    • משחק 2 - 0
      המנצח/ת קוצ'יארטו/רוסי

    19.02.19 | 13:00 לזרו גרסיה/פפאמיכאל - קונג/ניריץ'

    • משחק 2 - 0
      המנצח/ת לזרו גרסיה/פפאמיכאל
  • לא כולל ניחושים שבוטלו
    טורניר מונאסטיר, טוניסיה

    19.02.19 | 14:00 בויינה מרינקוביץ' - דלילה ספיטרי

    • משחק 1 - 2
      המנצח/ת דלילה ספיטרי

    19.02.19 | 13:15 קליה לה ביהן - אליס רוב

    • משחק 2 - 0
      המנצח/ת קליה לה ביהן

    19.02.19 | 12:30 שלבי טאלקוט - קרולין רומאו

    • משחק 0 - 2
      המנצח/ת קרולין רומאו

    19.02.19 | 12:10 מירים ביורקלונד - מרגריטה לזרבה

    • משחק 2 - 0
      המנצח/ת מירים ביורקלונד

    19.02.19 | 10:30 אן-סופי מוראנדיס - פיונה קודינו

    • משחק 2 - 0
      המנצח/ת אן‪-‬סופי מוראנדיס

    19.02.19 | 10:30 פדריקה רוסי - לוסיה ברונזטי

    • משחק 0 - 2
      המנצח/ת לוסיה ברונזטי

    19.02.19 | 10:30 שרה לנקה - אליס ראמה

    • משחק 0 - 2
      המנצח/ת אליס ראמה
  • לא כולל ניחושים שבוטלו
    טורניר ננצ'אנג, זוגות

    19.02.19 | 08:50 צ'ן/ליו - נובאק/ויג

    • משחק 1 - 2
      המנצח/ת נובאק/ויג

    19.02.19 | 08:50 קי/יאנג - ליו/פלהה

    • משחק 0 - 2
      המנצח/ת ליו/פלהה
  • לא כולל ניחושים שבוטלו
    טורניר פרת', זוגות

    19.02.19 | 07:20 ביאגיץ'/סטוארט - ליו/פולי

    • משחק 2 - 0
      המנצח/ת ביאגיץ'/סטוארט
  • לא כולל ניחושים שבוטלו
    טורניר קיוטו, זוגות

    19.02.19 | 10:00 נרה/טנאסוגרן - טיאנדרמוליה/יו

    • משחק 2 - 1
      המנצח/ת נרה/טנאסוגרן
  • לא כולל ניחושים שבוטלו
    טורניר קיוטו, יפן

    19.02.19 | 10:30 הירוקו קיוואטה - פנגז'ו ליו

    • משחק 0 - 2
      המנצח/ת פנגז'ו ליו

    19.02.19 | 10:15 הרוקה קאג'י - קתרזינה קאווה

    • משחק 2 - 1
      המנצח/ת הרוקה קאג'י

    19.02.19 | 08:00 פאנג יינג קסון - נהו סאטו

    • משחק 0 - 2
      המנצח/ת נהו סאטו

    19.02.19 | 07:40 מאי מינוקושי - קאי לין ז'אנג

    • משחק 1 - 2
      המנצח/ת קאי לין ז'אנג

    19.02.19 | 07:25 נ.ביינס - יונרי נמיגטה

    • משחק 2 - 1
      המנצח/ת נ.ביינס
  • לא כולל ניחושים שבוטלו
    טורניר שארם-א-שייח, זוגות

    19.02.19 | 14:35 אלחוסיין עבדל עזיז/רוסובה - ואנהאוט/וושינגטון

    • משחק 0 - 2
      המנצח/ת ואנהאוט/וושינגטון

    19.02.19 | 13:55 אבו זקרי/סדאר - אייזטולינה/סיליץ'

    • משחק 1 - 2
      המנצח/ת אייזטולינה/סיליץ'

    19.02.19 | 12:40 גאל/נובאק - רונגלרדקריאנגקרי/שריף

    • משחק 2 - 1
      המנצח/ת גאל/נובאק

    19.02.19 | 12:40 גולובסקה/שיטקוסקאיה - סוקאל/סוקוטינה

    • משחק 0 - 2
      המנצח/ת סוקאל/סוקוטינה

    19.02.19 | 11:30 איבנובה/סימיץ' - גאנץ/רייסר

    • משחק 2 - 0
      המנצח/ת איבנובה/סימיץ'
  • לא כולל ניחושים שבוטלו
    טורניר שארם-א-שייח, מצרים

    19.02.19 | 12:40 אנסטסיה ודובנקו - דן ני וואנג

    • משחק 2 - 0
      המנצח/ת אנסטסיה ודובנקו

    19.02.19 | 10:00 דריה מישינה - נואליה בוזו זנוטי

    • משחק 2 - 0
      המנצח/ת דריה מישינה

    19.02.19 | 10:00 למיס אל חוסיין - שנשן גו

    • משחק 1 - 2
      המנצח/ת שנשן גו

    19.02.19 | 10:00 פטיה ארשינקובה - אלנה תאודורה סדר

    • משחק 2 - 1
      המנצח/ת פטיה ארשינקובה
  • לא כולל ניחושים שבוטלו
    טורניר שימקנט, זוגות

    19.02.19 | 14:45 איניטדינובה/פולטס - קובל/רחימובה

    • משחק 0 - 2
      המנצח/ת קובל/רחימובה

    19.02.19 | 13:55 דימיטריצ'נקו/פאולנקה - קוברבה/נזרובה

    • משחק
      המנצח/ת בוטל

    19.02.19 | 13:30 קנפצקיה/פצ'קלבה - קורז'קובה/ירש

    • משחק 2 - 0
      המנצח/ת קנפצקיה/פצ'קלבה

    19.02.19 | 12:55 קזיונובה/זכרובה - סיידנובה/טקצ'בה

    • משחק 2 - 0
      המנצח/ת קזיונובה/זכרובה

    19.02.19 | 12:00 נזרקינה/פופלבסקה - קולמבייבה/קוון

    • משחק 2 - 1
      המנצח/ת נזרקינה/פופלבסקה

    19.02.19 | 11:15 פלקינה/ז'ורבלבה - קרימינובה/טחן

    • משחק 2 - 0
      המנצח/ת פלקינה/ז'ורבלבה
  • לא כולל ניחושים שבוטלו
    טורניר שימקנט, קזחסטון

    19.02.19 | 09:30 טיישה פצ'קלבה - אנה קוברבה

    • משחק 1 - 2
      המנצח/ת אנה קוברבה
  • לא כולל ניחושים שבוטלו
    טורניר שימקנט,מוקדמות

    19.02.19 | 08:00 אנסטסיהב זחרובה - נואל סיידנובה

    • משחק 2 - 0
      המנצח/ת אנסטסיהב זחרובה

    19.02.19 | 08:00 קתרינה פאולנקה - אלנה מליגינה

    • משחק 2 - 1
      המנצח/ת קתרינה פאולנקה

    19.02.19 | 08:00 שחר בירן - יובל קרן

    • משחק 2 - 0
      המנצח/ת שחר בירן
  • לא כולל ניחושים שבוטלו
    טורניר בודפשט, הונגריה

    19.02.19 | 15:15 אנה בלינקובה - נטליה ויחליאנצבה

    • משחק 2 - 1
      המנצח/ת אנה בלינקובה

    19.02.19 | 15:05 ת. סמיטקובה - ייסאלין בונבנטור

    • משחק 2 - 1
      המנצח/ת ת. סמיטקובה

    19.02.19 | 13:15 יבגיניה רודינה - קירסטן פליפקנס

    • משחק
      המנצח/ת בוטל

    19.02.19 | 12:00 אולגה דנילוביץ' - איגה סוויאטק

    • משחק 0 - 2
      המנצח/ת איגה סוויאטק

    19.02.19 | 12:00 קטרינה קוזלובה - יוהאנה לארסון

    • משחק 2 - 0
      המנצח/ת קטרינה קוזלובה
  • לא כולל ניחושים שבוטלו
    טורניר בודפשט, זוגות

    19.02.19 | 17:10 גרסיה פרז/וורקובה - הון/רודיונובה

    • משחק 2 - 1
      המנצח/ת גרסיה פרז/וורקובה

    19.02.19 | 13:30 אלכסנדרובה/זבונרבה - סטפקובה/וונדרוסובה

    • משחק 2 - 1
      המנצח/ת אלכסנדרובה/זבונרבה
  • לא כולל ניחושים שבוטלו
    טורניר דובאי

    19.02.19 | 17:25 נעמי אוסקה - כריסטינה מלאדנוביץ

    • משחק 0 - 2
      הימור עם יתרון - משחקונים כריסטינה מלאדנוביץ (‪+‬5.5)
      מעל/מתחת משחקונים מתחת 18.5
      תוצאה מערכות מדויקת 0 - 2

    19.02.19 | 14:15 לסיה טסורנקו - זו לין

    • משחק 2 - 1
      המנצח/ת לסיה טסורנקו

    19.02.19 | 13:55 סטפני ווגל - בלינדה בנצ'יץ'

    • משחק 0 - 2
      המנצח/ת בלינדה בנצ'יץ'

    19.02.19 | 13:00 קרולין גארסיה - ג'ניפר בריידי

    • משחק 0 - 2
      המנצח/ת ג'ניפר בריידי

    19.02.19 | 12:00 קרלה סוארז נבארו - שוואי ז'אנג

    • משחק 2 - 0
      המנצח/ת קרלה סוארז נבארו

    19.02.19 | 11:55 אונס ג'אבר - אלינה סביטולינה

    • משחק
      המנצח/ת בוטל

    19.02.19 | 11:30 אליסון ריסקה - אליזה קורנה

    • משחק 2 - 0
      המנצח/ת אליסון ריסקה

    19.02.19 | 10:00 אליקסנדרה ססנוביץ' - סו ויי סי

    • משחק 0 - 2
      המנצח/ת סו ויי סי

    19.02.19 | 10:00 סופיה קנין - דריה קסטקינה

    • משחק 2 - 1
      המנצח/ת סופיה קנין

    19.02.19 | 10:00 קיקי ברטנס - ויקטוריה קוזמובה

    • משחק 1 - 2
      המנצח/ת ויקטוריה קוזמובה

    19.02.19 | 09:00 קתרינה סיניאקובה - פטרה קביטובה

    • משחק 1 - 2
      המנצח/ת פטרה קביטובה
  • לא כולל ניחושים שבוטלו
    טורניר דובאי, זוגות

    19.02.19 | 14:20 ג'באור/ריסקה - רדקה/מקרובה

    • משחק
      המנצח/ת בוטל

    19.02.19 | 13:15 קאטו/נינומייה - סי/סטריקובה

    • משחק 0 - 2
      המנצח/ת סי/סטריקובה

    19.02.19 | 10:00 יוראק/אולארו - מלישר/פסצ'קה

    • משחק 2 - 0
      המנצח/ת יוראק/אולארו
  • לא כולל ניחושים שבוטלו
    טורניר בנגקוק II, זוגות

    19.02.19 | 11:15 גונג/ז'אנג - פרז סנז/רוקה בטאייה

    • משחק 2 - 0
      המנצח/ת גונג/ז'אנג

    19.02.19 | 10:50 בלאג'י/קדהה - לופז-פרז/מורייה

    • משחק 1 - 2
      המנצח/ת לופז‪-‬פרז/מורייה
  • לא כולל ניחושים שבוטלו
    טורניר בנגקוק II, תאילנד

    19.02.19 | 11:20 סטפן רוברט - ויקטור טרויצקי

    • משחק 0 - 2
      המנצח/ת ויקטור טרויצקי

    19.02.19 | 10:00 די וו - יוצ'י סוגיטה

    • משחק 0 - 2
      המנצח/ת יוצ'י סוגיטה

    19.02.19 | 09:45 סאקת מינני - ג'יימס דאקוורת'

    • משחק 0 - 2
      המנצח/ת ג'יימס דאקוורת'

    19.02.19 | 09:35 דווידוביץ' פוקינה - דאקי לי

    • משחק 2 - 0
      המנצח/ת דווידוביץ' פוקינה

    19.02.19 | 09:05 ג'יי.סי. ארגונה - איטו טאצומה

    • משחק
      המנצח/ת בוטל

    19.02.19 | 08:01 קייצ'י אוצ'ידה - מרק פולמנס

    • משחק 0 - 2
      המנצח/ת מרק פולמנס

    19.02.19 | 06:35 טוביאס קמקה - ז'ה לי

    • משחק 0 - 2
      המנצח/ת ז'ה לי

    19.02.19 | 06:35 סאסי קומר מוקונד - קווין קינג

    • משחק 1 - 2
      המנצח/ת קווין קינג

    19.02.19 | 06:20 טיימו דה באקר - י.טיפסרביץ'

    • משחק
      המנצח/ת בוטל

    19.02.19 | 05:00 ג'אנלוקה מאגר - יונסאונג צ'ונג

    • משחק 2 - 0
      המנצח/ת ג'אנלוקה מאגר

    19.02.19 | 05:00 גסטאו אליאס - איוון גחוב

    • משחק 0 - 2
      המנצח/ת איוון גחוב

    19.02.19 | 05:00 דניס ייבסייב - י. באי

    • משחק 2 - 0
      המנצח/ת דניס ייבסייב
  • לא כולל ניחושים שבוטלו
    טורניר ברגאמו, זוגות

    19.02.19 | 17:30 גונזלז/הלר - אודפו/ואווסורי

    • משחק 0 - 2
      המנצח/ת אודפו/ואווסורי

    19.02.19 | 16:00 בדנארק/ספוואט - דרגאנייה/סילייסטרום

    • משחק 0 - 2
      המנצח/ת דרגאנייה/סילייסטרום
  • לא כולל ניחושים שבוטלו
    טורניר ברגמו, איטליה

    19.02.19 | 18:40 יאן צ'ואינסקי - סטפנו טראבליה

    • משחק
      המנצח/ת בוטל

    19.02.19 | 16:00 סלבטור קארוסו - יאניק סינר

    • משחק 1 - 2
      המנצח/ת יאניק סינר

    19.02.19 | 14:45 קולר זדנק - לורנצו גיוסטינו

    • משחק 0 - 2
      המנצח/ת לורנצו גיוסטינו

    19.02.19 | 14:35 אליוט בן שטרית - טאלון גריקספור

    • משחק 2 - 0
      המנצח/ת אליוט בן שטרית

    19.02.19 | 13:00 לוקה ואני - ק. טברנר

    • משחק 2 - 0
      המנצח/ת לוקה ואני

    19.02.19 | 13:00 תומיסלב ברקיץ' - ריקרדו בונדיו

    • משחק 0 - 2
      המנצח/ת ריקרדו בונדיו

    19.02.19 | 11:00 נינו סרדרוסיץ' - ראול ברנקצ'ו

    • משחק 1 - 2
      המנצח/ת ראול ברנקצ'ו

    19.02.19 | 11:00 צאם אילקל - חבייר בראנקו קוסאנו

    • משחק 2 - 1
      המנצח/ת צאם אילקל
  • לא כולל ניחושים שבוטלו
    טורניר מורלוס, מקסיקו

    19.02.19 | 02:30 סטיבן דיאז - ו. אסטרלה

    • משחק 2 - 0
      המנצח/ת סטיבן דיאז

    19.02.19 | 00:00 מ. פקונדו - מרק אנדריאה הוסלר

    • משחק 2 - 0
      המנצח/ת מ. פקונדו
  • לא כולל ניחושים שבוטלו
    יד - ליגה מז' אירופית

    19.02.19 | 17:30 משקוב ברסט - וויוודינה

    • 60 דק' 35 - 19
      הימור יתרון משקוב ברסט (‪-‬9.5) , משקוב ברסט (‪-‬8.5)
      מעל/מתחת שערים מתחת 55.5 , מתחת 56.5