ענפים

אופציות

  1. ו 24.05
  2. ש 25.05
  3. א 26.05
  4. ב 27.05
  5. ג 28.05
  6. ד 29.05
  7. כל הימים
[{"id":1,"period_id":100,"description":"‮1X2‬ - 90 דק'","ordinal_position":294},{"id":1,"period_id":102,"description":"‮1X2‬ - מחצית ראשונה","ordinal_position":322},{"id":110123,"period_id":100,"description":"הימור יתרון - 90 דק'","ordinal_position":387},{"id":100000020,"period_id":955,"description":"איזו קבוצה תבקיע יותר שערים? (עד דקה 15) - ","ordinal_position":484},{"id":100000025,"period_id":955,"description":"מעל/מתחת 0.5 שערים (עד דקה 15) - ","ordinal_position":490},{"id":100000024,"period_id":955,"description":"מעל/מתחת (1) קרנות (עד דקה 15) - ","ordinal_position":497},{"id":110100,"period_id":100,"description":"סך הכל שערים - 90 דק'","ordinal_position":534},{"id":3007,"period_id":100,"description":"מעל/מתחת שערים - 90 דק'","ordinal_position":607},{"id":13002,"period_id":100,"description":"סה\"כ קרנות טווחים - 90 דק'","ordinal_position":694},{"id":13002,"period_id":102,"description":"סה\"כ קרנות טווחים - מחצית ראשונה","ordinal_position":709},{"id":110124,"period_id":100,"description":"יותר קרנות עם יתרון - 90 דק'","ordinal_position":741},{"id":100000023,"period_id":100,"description":"הראשונה ל-3 קרנות - 90 דק'","ordinal_position":746},{"id":110131,"period_id":100,"description":"מאצ' אפ - 90 דק'","ordinal_position":755},{"id":454,"period_id":100,"description":"מעל/מתחת שערים שחקן - 90 דק'","ordinal_position":760},{"id":28,"period_id":100,"description":"תוצאה מדויקת - 90 דק'","ordinal_position":896},{"id":110087,"period_id":100,"description":"מבקיע שער ראשון - 90 דק'","ordinal_position":1058},{"id":27,"period_id":100,"description":"מחצית/סיום - 90 דק'","ordinal_position":1203},{"id":1000,"period_id":100,"description":"באיזו מחצית יובקעו יותר שערים? - 90 דק'","ordinal_position":1366},{"id":110134,"period_id":100,"description":"מבקיע שער ראשון ותוצאה מדויקת משולב - 90 דק'","ordinal_position":1369},{"id":110089,"period_id":100,"description":"יבקיע במהלך המשחק - 90 דק'","ordinal_position":1374},{"id":110088,"period_id":100,"description":"מבקיע שער אחרון - 90 דק'","ordinal_position":1379},{"id":110099,"period_id":100,"description":"יבקיע צמד ומעלה - 90 דק'","ordinal_position":1384},{"id":1934,"period_id":100,"description":"טופ - 90 דק'","ordinal_position":1389}]
  • ‮1X2‬ - 90 דק'

    יום ו'24.05

    ספרד - ספרדית שניה

    מלאגה - סראגוסה

    21:59
    מלאגה1.40
    ‫x‬3.20
    סראגוסה4.50
    S D +5

    גרמניה - גרמנית שניה פלייאוף עלייה ירידה

    ווהן - אינגולסטד

    19:14
    ווהן2.65
    ‫x‬2.70
    אינגולסטד2.00
    S D +5

    צרפת - צרפתית ראשונה

    קון - בורדו

    22:04
    קון1.40
    ‫x‬3.65
    בורדו5.30
    S D +9

    נים - ליון

    22:04
    נים3.40
    ‫x‬3.40
    ליון1.70
    S D +10

    ראן - ליל

    22:04
    ראן2.40
    ‫x‬3.30
    ליל2.20
    S D +9

    אנז'ר - סט. אטיין

    22:04
    אנז'ר2.55
    ‫x‬3.05
    סט. אטיין2.20
    S D +9

    מארסיי - מונפלייה

    22:04
    מארסיי1.60
    ‫x‬3.55
    מונפלייה3.70
    S D +9

    אמיין - גנגאן

    22:04
    אמיין1.35
    ‫x‬3.60
    גנגאן6.30
    S D +9

    נאנט - ראסינג שטראסבורג

    22:04
    נאנט1.60
    ‫x‬3.30
    ראסינג שטראסבורג4.05
    S D +9

    ריימס - פאריס סן ז'רמן

    22:04
    ריימס4.85
    ‫x‬4.35
    פאריס סן ז'רמן1.35
    S D +11

    דיז'ון - טולוז

    22:04
    דיז'ון1.40
    ‫x‬3.90
    טולוז4.90
    S D +9

    ניס - מונאקו

    22:04
    ניס2.60
    ‫x‬3.20
    מונאקו2.10
    S D +10

    אוסטריה - אוסטרית שנייה

    לפניץ - פלורידסדורפר

    20:09
    לפניץ1.55
    ‫x‬3.05
    פלורידסדורפר3.55
    S D +5

    קאפפנברג - ג'וניורס פאשינג

    20:09
    קאפפנברג1.70
    ‫x‬3.25
    ג'וניורס פאשינג2.75
    S D +5

    אמסטטן - אוסטריה לוסטנאו

    20:09
    אמסטטן1.75
    ‫x‬3.00
    אוסטריה לוסטנאו2.85
    S D +5

    הורן - ניושטאד

    20:09
    הורן1.65
    ‫x‬3.10
    ניושטאד3.10
    S D +5

    ליפרינג - וואטנס

    20:09
    ליפרינג2.60
    ‫x‬3.00
    וואטנס1.90
    S D +5

    אוסטריה וינה ב' - ואקר אינסברוק ב'

    20:09
    אוסטריה וינה ב'1.90
    ‫x‬3.15
    ואקר אינסברוק ב'2.50
    S D +5

    בולגריה - בולגרית ראשונה - פלייאוף עליון

    זאגורה - לבסקי סופיה

    17:14
    זאגורה1.65
    ‫x‬3.00
    לבסקי סופיה3.15
    S D +5

    לודוגורץ - צ'רנו מורה וארנה

    19:59
    לודוגורץ1.10
    ‫x‬4.30
    צ'רנו מורה וארנה8.25
    S D +5

    צסק"א סופיה - בוטב פלובדיב

    19:59
    צסק"א סופיה1.15
    ‫x‬3.55
    בוטב פלובדיב8.75
    S D +5

    בלארוס - בלארוסית ראשונה

    דינמו מינסק - איסלוץ'

    16:59
    דינמו מינסק2.05
    ‫x‬2.75
    איסלוץ'2.50
    S D +5

    באטה בוריסוב - סלוצק

    18:44
    באטה בוריסוב1.10
    ‫x‬4.05
    סלוצק8.50
    S D +5

    דנייפרו מוגילב - פ.צ. גומל

    20:44
    דנייפרו מוגילב2.15
    ‫x‬2.65
    פ.צ. גומל2.45
    S D +5

    קרואטיה - קרואטית ראשונה

    איסטרה - רודס

    18:59
    איסטרה1.45
    ‫x‬3.25
    רודס4.05
    S D +5

    צ'כיה - צ'כית ראשונה,פלייאוף הליגה האירופית

    מלאדה בולסלאב - פאסטב זלין

    18:59
    מלאדה בולסלאב1.45
    ‫x‬3.35
    פאסטב זלין3.75
    S D +7

    דנמרק - דנית שלישית,ירידה

    אברטה - סקובשובד

    19:59
    אברטה1.95
    ‫x‬2.80
    סקובשובד2.65
    D +5

    אקוודור - אקוודורית שניה

    CDA Santo Domingo - פורטנו

    22:29
    פוארטו קיטו2.25
    ‫x‬2.55
    פורטנו2.45

    סין - סינית ראשונה

    צ'ונגצ'ינג ליפאן - חנאן ג'יין-יה

    14:34
    צ'ונגצ'ינג ליפאן1.75
    ‫x‬2.90
    חנאן ג'יין‪-‬יה2.95
    S D +7

    פינלנד - פינית שלישית,בית א'

    קיפן - סודט

    18:59
    קיפן1.90
    ‫x‬3.10
    סודט2.50
    S D +5

    פינלנד - פינית שלישית, בית ב'

    סלפה - קאפו קרינן

    18:29
    סלפה1.85
    ‫x‬3.30
    קאפו קרינן2.50
    D +5

    ג'אז - קפה קפילן

    18:29
    ג'אז1.70
    ‫x‬3.15
    קפה קפילן2.95
    D +5

    גניסטאן - טמפרה יונייטד

    18:29
    גניסטאן1.10
    ‫x‬4.85
    טמפרה יונייטד6.25
    D

    פינלנד - פינית שלישית, בית ג'

    אאולון לואיסטינסאורה - הרקולס

    18:29
    אאולון לואיסטינסאורה2.20
    ‫x‬3.40
    הרקולס2.00
    D

    פינלנד - פינית ראשונה

    קופס - אילבס

    18:29
    קופס2.10
    ‫x‬2.60
    אילבס2.55
    S D +7

    איסלנד - איסלנדית שנייה

    גרוטה - לייקניר רקיאוויק

    22:14
    גרוטה2.15
    ‫x‬2.95
    לייקניר רקיאוויק2.25
    S D +5

    ויקינגור אולפסויק - ת'ור אקוריירי

    22:14
    ויקינגור אולפסויק1.90
    ‫x‬3.05
    ת'ור אקוריירי2.50
    S D +5

    נבחרות צעירות - אליפות עולם עד גיל 20 בית ג

    הונדורס - ניו זילנד

    18:59
    הונדורס2.10
    ‫x‬2.75
    ניו זילנד2.45
    S D +5

    אורוגוואי - נורבגיה

    21:29
    אורוגוואי1.80
    ‫x‬2.85
    נורבגיה2.90
    S D +5

    נבחרות צעירות - אליפות עולם עד גיל 20 בית ד

    קטאר - ניגריה

    18:59
    קטאר4.85
    ‫x‬3.45
    ניגריה1.30
    S D +5

    אוקראינה - ארצות הברית

    21:29
    אוקראינה2.60
    ‫x‬2.75
    ארצות הברית2.00
    S D +5

    אירלנד - ליגה אירית שנייה

    לימריק - קבינטילי

    21:44
    לימריק2.40
    ‫x‬2.50
    קבינטילי2.30
    D +5

    בריי וונדררס - ווקספורד

    21:44
    בריי וונדררס1.20
    ‫x‬3.85
    ווקספורד5.75
    D +5

    שלבורן - קוב רמבלרס

    21:44
    שלבורן1.20
    ‫x‬3.80
    קוב רמבלרס6.25
    D +5

    דרוגהדה יונייטד - גאלוואי

    21:44
    דרוגהדה יונייטד1.45
    ‫x‬3.25
    גאלוואי4.05
    S D +5

    אירלנד - אירית ראשונה

    דרי סיטי - פין הארפס

    21:44
    דרי סיטי1.30
    ‫x‬3.35
    פין הארפס5.50
    S D +7

    דונדלק - סט. פטריק

    21:44
    דונדלק1.25
    ‫x‬3.50
    סט. פטריק6.25
    S D +7

    בוהמיינס - סליגו רוברס

    21:44
    בוהמיינס1.50
    ‫x‬2.90
    סליגו רוברס4.20
    S D +7

    שמרוק רוברס - קורק סיטי

    21:59
    שמרוק רוברס1.40
    ‫x‬3.05
    קורק סיטי4.95
    S D +7

    אסטוניה - ליגה אסטונית

    טאלינה קאלב - פיידה לינאמיסקונד

    18:59
    טאלינה קאלב6.00
    ‫x‬4.05
    פיידה לינאמיסקונד1.20
    S D +5

    קורהסארה - טולביק

    19:29
    קורהסארה1.95
    ‫x‬3.05
    טולביק2.45
    S D +5

    הולנד - ליגה הולנדית, פלייאוף הליגה האירופית

    אוטרכט - ויטסה ארנהיים

    21:44
    אוטרכט1.95
    ‫x‬3.00
    ויטסה ארנהיים2.45
    S D +4

    פרו - פרואנית ראשונה

    אוניברסידד קג'מרקה - ריאל גראסליסו

    23:29
    אוניברסידד קג'מרקה1.95
    ‫x‬2.85
    ריאל גראסליסו2.40
    S D +5

    ערב הסעודית - סעודית ראשונה, פלייאוף עליה/ירידה

    אל חליג' - אל חאזם

    22:29
    אל חליג'2.35
    ‫x‬2.75
    אל חאזם2.20
    S D

    סלובקיה - סלובקית ראשונה,פלייאוף אליפות

    ז'ילינה - רוזומברוק

    19:59
    ז'ילינה1.85
    ‫x‬2.95
    רוזומברוק2.70
    S D +5

    סלובן ברטיסלבה - סרד

    19:59
    סלובן ברטיסלבה1.10
    ‫x‬4.50
    סרד7.25
    S D +5

    דונייסקה סטרדה - מיכלובצ'ה

    19:59
    דונייסקה סטרדה1.25
    ‫x‬3.75
    מיכלובצ'ה5.25
    S D +5

    סלובקיה - סלובקית ראשונה, פלייאוף תחתון

    פודברזובה - סניצה

    19:59
    פודברזובה2.35
    ‫x‬2.80
    סניצה2.15
    S D +5

    ספרטק טרנאבה - טרנצין

    19:59
    ספרטק טרנאבה2.55
    ‫x‬2.90
    טרנצין1.95
    S D +5

    מוראבצ'ה-וראבלה - ניטרה

    19:59
    מוראבצ'ה‪-‬וראבלה1.45
    ‫x‬3.25
    ניטרה4.05
    S D +4

    טורקיה - טורקית ראשונה

    איסטנבול בסאקסהיר - אלניהספור

    17:59
    איסטנבול בסאקסהיר1.55
    ‫x‬3.15
    אלניהספור3.45
    D +3

    ריזאספור - טרבזונספור

    20:59
    ריזאספור2.30
    ‫x‬3.15
    טרבזונספור2.05
    S D +3

    בשיקטאש - קסימפסה

    20:59
    בשיקטאש1.20
    ‫x‬4.40
    קסימפסה5.75
    S D +3

    סיבאספור - גלאטסראיי

    20:59
    סיבאספור2.60
    ‫x‬3.15
    גלאטסראיי1.85
    S D +3

    קוריאה הדרומית - דרום קוריאנית ראשונה

    אינצ'און יונייטד - סאנגג'ו סאנגמו

    13:59
    אינצ'און יונייטד2.75
    ‫x‬2.60
    סאנגג'ו סאנגמו2.00
    S D +5

    שבדיה - שבדית ראשונה

    סנדסבאל - סולנה

    19:59
    סנדסבאל3.40
    ‫x‬2.70
    סולנה1.70
    S D +5

    הימור יתרון - 90 דק'

    יום ו'24.05

    גרמניה - גרמנית שניה פלייאוף עלייה ירידה

    ווהן - אינגולסטד

    19:14
    ווהן (‪+‬1)1.45
    ‫x‬ (‪-‬1)3.35
    אינגולסטד (‪-‬1)3.80
    +5

    צרפת - צרפתית ראשונה

    קון - בורדו

    22:04
    קון (‪-‬1)2.20
    ‫x‬ (‪+‬1)3.25
    בורדו (‪+‬1)2.05
    +9

    נים - ליון

    22:04
    נים (‪+‬1)1.70
    ‫x‬ (‪-‬1)3.60
    ליון (‪-‬1)2.60
    +10

    ראן - ליל

    22:04
    ראן (‪+‬1)1.40
    ‫x‬ (‪-‬1)3.75
    ליל (‪-‬1)3.75
    +9

    אנז'ר - סט. אטיין

    22:04
    אנז'ר (‪+‬1)1.40
    ‫x‬ (‪-‬1)3.60
    סט. אטיין (‪-‬1)3.90
    +9

    מארסיי - מונפלייה

    22:04
    מארסיי (‪-‬1)2.40
    ‫x‬ (‪+‬1)3.45
    מונפלייה (‪+‬1)1.85
    +9

    אמיין - גנגאן

    22:04
    אמיין (‪-‬1)2.20
    ‫x‬ (‪+‬1)3.15
    גנגאן (‪+‬1)2.10
    +9

    נאנט - ראסינג שטראסבורג

    22:04
    נאנט (‪-‬1)2.50
    ‫x‬ (‪+‬1)3.25
    ראסינג שטראסבורג (‪+‬1)1.85
    +9

    ריימס - פאריס סן ז'רמן

    22:04
    ריימס (‪+‬1)2.45
    ‫x‬ (‪-‬1)3.50
    פאריס סן ז'רמן (‪-‬1)1.80
    +11

    דיז'ון - טולוז

    22:04
    דיז'ון (‪-‬1)2.05
    ‫x‬ (‪+‬1)3.35
    טולוז (‪+‬1)2.15
    +9

    ניס - מונאקו

    22:04
    ניס (‪+‬1)1.40
    ‫x‬ (‪-‬1)3.60
    מונאקו (‪-‬1)3.90
    +10

    אוסטריה - אוסטרית שנייה

    לפניץ - פלורידסדורפר

    20:09
    לפניץ (‪-‬1)2.55
    ‫x‬ (‪+‬1)3.25
    פלורידסדורפר (‪+‬1)1.80
    +5

    קאפפנברג - ג'וניורס פאשינג

    20:09
    קאפפנברג (‪-‬1)2.75
    ‫x‬ (‪+‬1)3.60
    ג'וניורס פאשינג (‪+‬1)1.65
    +5

    אמסטטן - אוסטריה לוסטנאו

    20:09
    אמסטטן (‪-‬1)3.00
    ‫x‬ (‪+‬1)3.40
    אוסטריה לוסטנאו (‪+‬1)1.60
    +5

    הורן - ניושטאד

    20:09
    הורן (‪-‬1)2.70
    ‫x‬ (‪+‬1)3.35
    ניושטאד (‪+‬1)1.70
    +5

    ליפרינג - וואטנס

    20:09
    ליפרינג (‪+‬1)1.50
    ‫x‬ (‪-‬1)3.50
    וואטנס (‪-‬1)3.30
    +5

    אוסטריה וינה ב' - ואקר אינסברוק ב'

    20:09
    אוסטריה וינה ב' (‪-‬1)3.10
    ‫x‬ (‪+‬1)3.70
    ואקר אינסברוק ב' (‪+‬1)1.50
    +5

    בולגריה - בולגרית ראשונה - פלייאוף עליון

    זאגורה - לבסקי סופיה

    17:14
    זאגורה (‪-‬1)3.00
    ‫x‬ (‪+‬1)3.15
    לבסקי סופיה (‪+‬1)1.65
    +5

    לודוגורץ - צ'רנו מורה וארנה

    19:59
    לודוגורץ (‪-‬1)1.45
    ‫x‬ (‪+‬1)3.05
    צ'רנו מורה וארנה (‪+‬1)3.35
    +5

    צסק"א סופיה - בוטב פלובדיב

    19:59
    צסק"א סופיה (‪-‬1)1.75
    ‫x‬ (‪+‬1)2.75
    בוטב פלובדיב (‪+‬1)3.20
    +5

    בלארוס - בלארוסית ראשונה

    דינמו מינסק - איסלוץ'

    16:59
    דינמו מינסק (‪-‬1)4.20
    ‫x‬ (‪+‬1)3.25
    איסלוץ' (‪+‬1)1.40
    +5

    באטה בוריסוב - סלוצק

    18:44
    באטה בוריסוב (‪-‬1)1.55
    ‫x‬ (‪+‬1)3.15
    סלוצק (‪+‬1)3.60
    +5

    דנייפרו מוגילב - פ.צ. גומל

    20:44
    דנייפרו מוגילב (‪-‬1)4.30
    ‫x‬ (‪+‬1)3.40
    פ.צ. גומל (‪+‬1)1.40
    +5

    קרואטיה - קרואטית ראשונה

    איסטרה - רודס

    18:59
    איסטרה (‪-‬1)2.25
    ‫x‬ (‪+‬1)3.20
    רודס (‪+‬1)2.05
    +5

    צ'כיה - צ'כית ראשונה,פלייאוף הליגה האירופית

    מלאדה בולסלאב - פאסטב זלין

    18:59
    מלאדה בולסלאב (‪-‬1)2.20
    ‫x‬ (‪+‬1)3.35
    פאסטב זלין (‪+‬1)2.00
    +7

    דנמרק - דנית שלישית,ירידה

    אברטה - סקובשובד

    19:59
    אברטה (‪-‬1)3.50
    ‫x‬ (‪+‬1)3.45
    סקובשובד (‪+‬1)1.50
    +5

    סין - סינית ראשונה

    צ'ונגצ'ינג ליפאן - חנאן ג'יין-יה

    14:34
    צ'ונגצ'ינג ליפאן (‪-‬1)3.00
    ‫x‬ (‪+‬1)3.35
    חנאן ג'יין‪-‬יה (‪+‬1)1.60
    +7

    פינלנד - פינית שלישית,בית א'

    קיפן - סודט

    18:59
    קיפן (‪-‬1)3.40
    ‫x‬ (‪+‬1)3.40
    סודט (‪+‬1)1.50
    +5

    פינלנד - פינית שלישית, בית ב'

    סלפה - קאפו קרינן

    18:29
    סלפה (‪-‬1)3.15
    ‫x‬ (‪+‬1)3.40
    קאפו קרינן (‪+‬1)1.55
    +5

    ג'אז - קפה קפילן

    18:29
    ג'אז (‪-‬1)2.80
    ‫x‬ (‪+‬1)3.35
    קפה קפילן (‪+‬1)1.70
    +5

    פינלנד - פינית ראשונה

    קופס - אילבס

    18:29
    קופס (‪-‬1)4.15
    ‫x‬ (‪+‬1)3.35
    אילבס (‪+‬1)1.40
    +7
סה"כ תוצאות 212 סה"כ עמודים 3